Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Jebote, jel ćeš to na svakoj temi da napišeš?

Ne,vec imam u potpisu icon_mrgreen.gif

 

Jebiga ja se onako smarao i vidish dolazi mail Demo Express i pishe pozvaniste da gostujete 10.2.2005 u emisiji Demo Express Radiija 202.

 

www.serbian-metal.org/interview-interfector.html

 

laki, svaka cast za intervju. ovo mora svako, ali SVAKO da procita ko posecuje yumetal forum, i mislim da bi posle toga neke/mnoge stvari trebalo da budu jasnije.

 

pozz

 

SLAZEM SE

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.serbian-metal.org/interview-interfector.html

 

laki, svaka cast za intervju. ovo mora svako, ali SVAKO da procita ko posecuje yumetal forum, i mislim da bi posle toga neke/mnoge stvari trebalo da budu jasnije.

 

pozz

Slazem se, upravo to su razlozi zasto sam ga stavio prvo na Serbian Metal (jos nije na Interfector sajtu).

 

Pozdrav matori, i spremaj kondiciju, pije se po dolasku pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he samo se vi nadajte. Ne pada mi na pamet da budem u toj farsi marionetske vlade.

Marionetsku vladu uopste NE ZANIMA sta tebi pada na pamet, a sta ne. Tako da, momce, ovo te sleduje: tenk.gif

 

A to bi i bilo posteno, pa da kao pravi general branis Srpske interese na svim ratistima. Srbija.gif

 

icon_smile.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marionetsku vladu uopste NE ZANIMA sta tebi pada na pamet, a sta ne. Tako da, momce, ovo te sleduje: tenk.gif

 

A to bi i bilo posteno, pa da kao pravi general branis Srpske interese na svim ratistima. Srbija.gif

 

icon_smile.gif

 

Poz!

Kad bude konacno dosao rat za oslobodjenje, veoma rado. Sad nemam vremena za takve gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swarthyard-e!!! Prevodi ovo ispod!

 

Konacno sam dobio Close Up magazin gde je Serbian Metal scene raport, pa dok mi drugarica ne prevede sve, evo ovde ovaj deo sto se tice nas.

 

user posted image

 

Poz!

Prevest cu uskoro za po sata ili tako nesto moram malo odgonetat, nisam toliko dobar u svedskom... Inace mi mrzimo svede!!! Oni imaju samo fine zenke icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interfector sviraju jednu vrstu progresivnog black metala sa jakim utjecajima ? folka. Nevolja za saradnjom, misle clanovi je jedan od vecih problema u srpskoj metalosferi i ona je zasluzna za internacionalnu anonimnost.

 

- Band nezna kako ce treba ponasati u muzickoj industriji, kaze vokalista i basista Dejan 'Carcass' Visnjic. Ne drze se zajedno. Jedna grupa svira za 100 eura, druga za 3 sixpack-a piva. I sljedeci put kada ce neko aranzirati koncert onda ce on ili ona izabrati onog koji ? ? ?. Ne postoji zajednicka politika, nikome ne ide dobro biznis ili niko se ne uspjeva probit sam. Tako nesto nije slucaj sa muzicarima vani.

 

Bubnjara Nebojs-u 'Apeiron' Lakic-a muci ta cinjenica. On webmaster za internet protalen www.serbian-metal.org, koji jedan abiciozni pokusaj skupljanja cjele scene i prezentiranja scene svjetu.

- Mi imamo velike probleme sa black matal-stavom, objasnjava on. Niko nece da uradi bilo kakvu reklamu za druge. Oni imaju kontalte, ali se ne usudjuju iskoristi te kontakte. Samo nekoliko njih radi na pravi nacin. Mi imamo mnogo grupa u zemlji, ali vecina njih radi u tisini. Ne odgovaraju na mailove. I ja skoro moram maltretirati ljude da mi dadnu biografije i slike iz svega toga ja dobivam materijal za stranice, i na kraju ne dobijem ni hvala ili neku prijateljsku rjec u povrat.

 

Eto to bilo to koliko sam ja skonto... Pozz i ne dajte se, ah nemojte zaboravit iskljucit sporet icon_wink.gif SKAAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello!

who are u guys? where am I? whos profile is this? I got to quit drinking so much, I just end up somewhere either run to the hills or messing with others messages icon_rockdevil.gif

well well, see u in banjaluka this summer, make the girls ready icon_twisted.gif

long live batman and his followers, spiderman is dead, so is superman, killed by batmans prophet robin the allmighty.

-ravenous a.k.a Tore-

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle dužeg vremena uspeh da nabavim album ovog benda.

Muzika je mešavina nekih stilova koje ja uopšte ne slušam ali mislim da ljudi imaju potencijala. Produkcija je prilično dobra i to mnogo bolja od prvog albuma Alogie što je za pohvalu. Ne usuđujem se da pričam nešto o pevaču jer je to izvan mog razuma pevanja ali moram da kažem da ritam sekcija i sve obuhvatno dobro zvuči.

 

Čitao sam intervju sa jednim članom benda vs izdavačkom kućom i samo da kažem da je jadna ona grupa koja po realizaciji albuma dobija šamare od svog izdavača bez rukavica. Umesto da je ovakav razgovor iskorišćen za marketing,publicitet i reklamu benda, sve se svelo na prljavo razmirivanje računa.

 

Na kraju da budem iskren album sam uzeo iz tipičnog Srpskog inata, iako nisam dobar sa jednim članom iz Interfectora (pored toga ne slušam ovaj pravac) bio sam iznerviran stavom izdavačke kuće (ili bolje jednog čoveka) koji je očigledno izdao album iz milosrđa da bi na kraju mogao da potražuje dug.

 

Ako može da se zna da li ste slali svoj album(demo) nekoj Italijanskoj izdavačkoj kući??

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dobar ili ne sa jednim clanom, eto mene sa Invictusom u Pancevo, pa cemo brate lepo popricati lice u lice, mislim da je tako najpostenije nego da se pljujemo p-o forumu, zar ne? Da se vidi ko ima sta protiv koga.

 

2. Thanks za komentare za album, ali ne znam zasto poredis produkciju sa Alogijinom, kad je Kazablanka studio nekih 100 puta bolji od Paradoxa (pogotovo u vreme snimanja albuma). A i skuplji je. A i bendovi veze nemaju jedan s drugim.

 

3. Intervju... videlo se, kakva su bila pitanja (niko ih nije ni ocekivao takve), takvi su bili odgovori. Moglo se ili izvlaciti i pravdati, ili odgovoriti istom merom (sto mislim da je uradjeno). Valjda nisi citao iz REXa onu skracenu verziju.

 

4. Album si uzeo na mp3, priznaj? icon_da.gificon_biggrin.gif

 

5. Slao se album, Code 666 i jos nekima, ali... kao sto je i u intervjuu receno, prvi album, teski uslovi.

 

 

-------------

@ Swarthyard-e - thanks za trud!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bude konacno dosao rat za oslobodjenje, veoma rado. Sad nemam vremena za takve gluposti.

Priznaj starac usro si se da te ne osisaju!

 

Nesto meni pretjerano mirise vojska i vojni pasulj, a josh kad pomislim da bi te mogli gurnuti u neku od brigada koje se spremaju za Irak!?

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dobar ili ne sa jednim clanom, eto mene sa Invictusom u Pancevo, pa cemo brate lepo popricati lice u lice, mislim da je tako najpostenije nego da se pljujemo p-o forumu, zar ne? Da se vidi ko ima sta protiv koga.

 

E navrati i do mene! icon_da.gif

Poz!

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznaj starac usro si se da te ne osisaju!

 

Nesto meni pretjerano mirise vojska i vojni pasulj, a josh kad pomislim da bi te mogli gurnuti u neku od brigada koje se spremaju za Irak!?

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

NIkad sishanje, prije bih umro. Ne pustam kosu 11 godina da bi je zbog takvih gluposti osisao. Da se ide na Albaniju, vec bih ozbiljno razmislio. icon_biggrin.gif Montiram razglas na tenk, pustim od Running Wild Raise Your Fist i krenem. A sto se tice brigada za Irak, sto je davno rekao Bora Djordjevic: " Boli me dupe za Irak i Iran, oni se kokaju, a Ja sam miran."

Nego da se prica o ozbiljnim stvarima, ocekujemo da se crew pojavi 5.3. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...