Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

To nije razlog da budeš mulac.

 

Marta 5. idemo sa Brkom da vidimo kako on ganja gotičarke. Nema druge.

Hm...samo ako Brkojlo plati put, cujem da je neke gadne pare zaradio!?

 

Ma u stvari kad bolje razmislim sam sebi placam, te scene se ne propustaju!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja vas

gadno prolupavate studenti

nego ovo je ozbiljno sad

trazim tamburicu ili primu da kupim (naravno neku povoljnu) ovdje u BL ponuda je malo tanka (ima ih po 500-600 KM) ali posto nemam tolike pare za to prolupavanje a ni ne planiram postati novi Janika Balas ili Zvonko Bogdan dajte ako znate koga javite mi na pp

SLAVA!

Hm...ne da mi se pisati na pp, a otidji u KUD Pelagic, ili cu se raspitati, mozda imaju koju povoljnu, ili neku staru da se popravi!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cuti vidish da se pozerishu... gledaju koja ce koga iz benda da dovati.. zuba.gif

Iz benda?! ph34r.gif Tesko da bih to htela ( a bogme i smela). Nego, rece mi najbolji ortak da su goticarke super, kao blekerke su surove (samo ne znam sto se druzi sa mnom). Ja popizdela, a onda jos i vi...Nepravda!

 

A, da,kad smo kod uslova: ko dodje na koncer sa kompletnim corpse paint-om, dobije pivo od mene (ja cu doci)! icon_wink.gif

Edited by Morgana

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Operation:Mindcrime ili Promised Land? mhihi.gif

Kakvo amatersko pitanje! no.gif

Promised Land, pa ostatak svemira. Sta sam osjetio uz taj album, se ne moze rijecima opisati. Da ga nije bilo, ja se sad vjerovatno ne bi bavio ovime. Bar ne ovdje.

A sto se tice toga da li preferiramo goticarke ili blackerke, totalno je svejedno dok god su dovoljno vrele i top modeli, bice asimilirane. Otpor je uzaludan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesil se ikad upitao ko ti je odradio taj Promised land?

 

E tim bi se trebao pozabaviti, a ko sljivi debele goticarke!

 

Inace:

1. Europe

2. Bon Jovi

3. Kraljevski apartman

 

 

Bar meni, a Promised Land i Operation se ne mogu porediti oba su savrseni, a od savrsenog ne postoji bolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, da,kad smo kod uslova: ko dodje na koncer sa kompletnim corpse paint-om, dobije pivo od mene (ja cu doci)! icon_wink.gif

Neka, ja cu da preskocim....

Mozda Prorock u LH fazonu, al Corpse Paint- ne hvala...

Piva ce ionako biti..

 

Nego ko je Boris koji vas je stavio na TARTAREAN DESIRE WEBZINE ??

Jel to Scissors ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesil se ikad upitao ko ti je odradio taj Promised land?

 

E tim bi se trebao pozabaviti, a ko sljivi debele goticarke!

 

Inace:

1. Europe

2. Bon Jovi

3. Kraljevski apartman

 

 

Bar meni, a Promised Land i Operation se ne mogu porediti oba su savrseni, a od savrsenog ne postoji bolje!

Ko je TEBE pitao za odgovor? To vazi za pripadnice suprotnog pola!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Brko, pa ovo ti je sigurna šema.

Jest ružan ali je u formi.

To vas dvojica jedan rugog razigravajte, obojica ste u formi.

 

Evo plakat, ispod.

 

Inace, veceras stize flying iz Austije, ove nistarije idu u 2 na stanicu da ga sacekaju!

 

Poz!

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz benda?! ph34r.gif Tesko da bih to htela ( a bogme i smela).

...jer vec imam svog bubnjara! Istina, toliko je ruzan da mu ne treba corpse paint icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

 

A sad INTERFECTOR. Meni se bend stvarno dopada i jedino mi je krivo sto nemam svoj album (ne mogu da nadjem kasetno izdanje, imali ga uopste?) pa stalno maltretiram ljude. Ali nerviraju me neke stvari u poslednje vreme. Cujem raznorazne optuzbe na racun pridobijanja publike. Uvlacenje u supak srpskoj publici i tome slicno! To je pocelo sve vise da me nervira! Posebno me nervira sto takve stvari cujem i od onih sto se zovu Srbima. Ne kapiram.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasetno izdanje za sad, na zalost, ne postoji. Na jos vecu zalost, ni vinilno.

Sto se tice prica, samo neka pricaju. Dok god se bilo sta prica, znaci da ljudi nisu ravnodusni.

Nego, flying je stigao. Nije onakav kakvim sam ga zamisljao. Mnogo je vise od toga. Ne znam je sam li ikad svirao ljepsu gitaru koja bolje roka. Clean je ljepsi cak i od onog na Fender stratu (nabudzenom Texas specialima, naravno). Sinoc ipak nisam razbacio hevachinu, posto je bilo pola tri ujutro, pa smo Carcass i Ja prolupavali blues, no, zato cim se diskonektujem cu da se predstavim komsijama u Sili i Slavi!

Ja sam andjeo distorzije, moje vrijeme je doslo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad INTERFECTOR. Meni se bend stvarno dopada i jedino mi je krivo sto nemam svoj album (ne mogu da nadjem kasetno izdanje, imali ga uopste?) pa stalno maltretiram ljude. Ali nerviraju me neke stvari u poslednje vreme. Cujem raznorazne optuzbe na racun pridobijanja publike. Uvlacenje u supak srpskoj publici i tome slicno! To je pocelo sve vise da me nervira! Posebno me nervira sto takve stvari cujem i od onih sto se zovu Srbima. Ne kapiram.

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

Stagod.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...