Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Da se ide na Albaniju, vec bih ozbiljno razmislio. icon_biggrin.gif Montiram razglas na tenk, pustim od Running Wild Raise Your Fist i krenem.

laugh.gif Ne vjerujem da imas hrabrosti, mislim da bi izasao iz tenka i pobjegao u prvi grm, zagrlio naku mladu siptarku, pivo u ruku, i njoj objasnjavao uzbudljivu istoriju generala Ude, ili josh bolje ASIMILIRAO JE BEZ OTPORA!

 

A inace, kakva su ovo prozivanja za Srpstvo? Jel to istina? no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif Ne vjerujem da imas hrabrosti, mislim da bi izasao iz tenka i pobjegao u prvi grm, zagrlio naku mladu siptarku, pivo u ruku, i njoj objasnjavao uzbudljivu istoriju generala Ude, ili josh bolje ASIMILIRAO JE BEZ OTPORA!

 

A inace, kakva su ovo prozivanja za Srpstvo? Jel to istina? no.gif

Raping women as they cry! Jedino sto uz to ide Manowar (recimo Hail & Kill) a ne RW. Asimilacija, kako drugaceije? Otpor je, kao sto je uvijek i bio, uzaludan!

Naravno, sve to poslije snimanja DVD-a "Tirana in Flames" laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raping women as they cry! Jedino sto uz to ide Manowar (recimo Hail & Kill) a ne RW. Asimilacija, kako drugaceije? Otpor je, kao sto je uvijek i bio, uzaludan!

Naravno, sve to poslije snimanja DVD-a "Tirana in Flames" laugh.gif

Przi ga Starac!

Samo naprijed, pjevaj VOJNICKE!

laugh.gificon_smile.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dobar ili ne sa jednim clanom, eto mene sa Invictusom u Pancevo, pa cemo brate lepo popricati lice u lice, mislim da je tako najpostenije nego da se pljujemo p-o forumu, zar ne? Da se vidi ko ima sta protiv koga.

 

2. Thanks za komentare za album, ali ne znam zasto poredis produkciju sa Alogijinom, kad je Kazablanka studio nekih 100 puta bolji od Paradoxa (pogotovo u vreme snimanja albuma). A i skuplji je. A i bendovi veze nemaju jedan s drugim.

 

3. Intervju... videlo se, kakva su bila pitanja (niko ih nije ni ocekivao takve), takvi su bili odgovori. Moglo se ili izvlaciti i pravdati, ili odgovoriti istom merom (sto mislim da je uradjeno). Valjda nisi citao iz REXa onu skracenu verziju.

 

4. Album si uzeo na mp3, priznaj? icon_da.gificon_biggrin.gif

 

5. Slao se album, Code 666 i jos nekima, ali... kao sto je i u intervjuu receno, prvi album, teski uslovi.

 

 

-------------

@ Swarthyard-e - thanks za trud!!!

1. OK vidimo se!

 

2. Nemoj tako imate veze velike. Obe grupe sviraju metal stilski niste isti ali muzika se zove Metal jer tako. Obe grupe su izabacile Debut album i poređenje produkcije sa jednom i drugom su stvarno velike. Očigledno je da su studio i producent odigrali veliki udeo, za razliku od Alogie koja za prvenac ima katastrofalnu produkciju i najveća i prva zamerka od mene.

 

3. Pa prvo sam pročitao REX i nisam mogao da verujem. Mislim ukoliko je bilo nekih nesporazuma zar je bilo potrebno tako javno da se naplaćuju dugovi stari 10god, i to u vreme kada treba najviše marketinški pokriti album.

Zar nije cilj prodaja albuma i popularizacija a intervju nikom nije pomogao posebno vama. Kasnije sam pročitao pravu verziju na linku koji si dao na nekoj temi i koja je po mom viđenju mnogo gora od one u REX.

 

4. Nemoj da kenjaš nego vežbaj autogram da mi ti i Oliver lupite u booklet kada dođete icon_smile.gif . Da još nešto ovde, distribucija je ravna nuli (kao i za Alogiu) tražio sam preko veze da kupim album u nekim Music Boxovima, svi su mi obećali i svi me zeznuli, na kraju sam poručio.Propust vašeg izdavača verovatno.

 

5. Ja imam neke veze sa undergroundsymphony i to sa izdavačem direktno problem je što žanr ne odgovara izdavačkoj kući ali bi mogao da pokušam ako imate takve ambicije. Reci mi kakve su ti uslove nudile izdavačke kuće (ovo na pp ako budeš hteo)?

 

6. Mislim da je ovo prva normalna konverzacija između tebe i mene pa zato pivopije.gif u to ime.

 

Sve Najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh na Demether temi,pa da ponovim i ovde:

 

U emisiji Visoki Napon,Interefector je najslusaniji domaci bend u 2004.,ima najtrazeniju domacu (a mogu reci da je jedna od najtrazenijih i uopste) pesmu u 2004.,a trenutno je u toku i izbor za najbolji domaci album u 2004.,kao i za najbolji domaci bend u 2004.Izbor jos nije zavrsio,bice gotov do kraja februara,ali da se zakljuciti logicno...

 

Eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh na Demether temi,pa da ponovim i ovde:

 

U emisiji Visoki Napon,Interefector je najslusaniji domaci bend u 2004.,ima najtrazeniju domacu (a mogu reci da je jedna od najtrazenijih i uopste) pesmu u 2004.,a trenutno je u toku i izbor za najbolji domaci album u 2004.,kao i za najbolji domaci bend u 2004.Izbor jos nije zavrsio,bice gotov do kraja februara,ali da se zakljuciti logicno...

 

Eto.

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Odlicno!

 

Ma nema druge, nego da pravimo svirku negde na poljani pored Subotice, na kakvoj livadi icon_mrgreen.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. OK vidimo se!

 

2. Nemoj tako imate veze velike. Obe grupe sviraju metal stilski niste isti ali muzika se zove Metal jer tako. Obe grupe su izabacile Debut album i poređenje produkcije sa jednom i drugom su stvarno velike. Očigledno je da su studio i producent odigrali veliki udeo, za razliku od Alogie koja za prvenac ima katastrofalnu produkciju i najveća i prva zamerka od mene.

 

3. Pa prvo sam pročitao REX i nisam mogao da verujem. Mislim ukoliko je bilo nekih nesporazuma zar je bilo potrebno tako javno da se naplaćuju dugovi stari 10god, i to u vreme kada treba najviše marketinški pokriti album.

Zar nije cilj prodaja albuma i popularizacija a intervju nikom nije pomogao posebno vama. Kasnije sam pročitao pravu verziju na linku koji si dao na nekoj temi i koja je po mom viđenju mnogo gora od one u REX.

 

4. Nemoj da kenjaš nego vežbaj autogram da mi ti i Oliver lupite u booklet kada dođete icon_smile.gif . Da još nešto ovde, distribucija je ravna nuli (kao i za Alogiu) tražio sam preko veze da kupim album u nekim Music Boxovima, svi su mi obećali i svi me zeznuli, na kraju sam poručio.Propust vašeg izdavača verovatno.

 

5. Ja imam neke veze sa undergroundsymphony i to sa izdavačem direktno problem je što žanr ne odgovara izdavačkoj kući ali bi mogao da pokušam ako imate takve ambicije. Reci mi kakve su ti uslove nudile izdavačke kuće (ovo na pp ako budeš hteo)?

 

6. Mislim da je ovo prva normalna konverzacija između tebe i mene pa zato pivopije.gif u to ime.

 

Sve Najbolje!

1. To smo usaglasili dakle.

 

2. Ne slazem se uopste sa tim da mogu da se porede bendovi. Pa i Nightwish i Darkthrone su metal, a kakve veze njihove produkcije/imidz/ideologija imaju jedne s drugim? Isto vazi i za nasu i Alogia produkciju/pa ideologiju/ pa i imidz. Oni zele sto cisci zvuk, na prvom albumu su dotakli i produkciju Osvajaca, a nama kao bendu bi to oduzelo 90% identiteta. Nama pretezno treba sve suprotno od njih.

 

3. Intervju za REX meni je sigurno najnejasniji veruj. NIti sam znao da ce se raditi, niti da ce biti takav kakav je. Shvatio sam poentu i sta se htelo sa tim uraditi, ali ne skracivanje. Ne moze neko da ti prepravlja/reze odgovore, a da ti to bar ne najavi. Mislim da je tamo mnogo toga receno, i da je (tu se sa Brankom slazem) intervju mnogo konstruktivniji, nego da je bio ass licking sa obe strane, bas zbog toga sto je bend-izdavac relacija. Ali opet, bio je previse extreman u delovima.

 

4. Verujem za distribuciju. Ali sedi na voz brate, prohodaj kroz Beograd, i udji u taj Mordor, nije to toliko daleko od tebe, i eto diskova icon_mrgreen.gif Jebiga, kad nema drugog nacina.

 

5. OK, kad dodje do drugog albuma, videcemo ko ima gde kakve veze, pa pokusati svuda.

 

6. Ako si jarac u horoskopu, onda shvatam zasto svadje u proteklom periodu (posto ja jesam icon_mrgreen.gif ). Ali i dalje stojim, nije red pljuvati se po forumu, bez prethodnog upoznavanja licem u lice (a ako se secam, ti si prvi udario na mene). Vidimo se, a ti spremaj pivo.

 

Poz!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe...organizovali smo mi svirku pre dva meseca u jednoj sali.Bilo je jako dobro ozvucenje,i svirka je bila strava.Imamo u planu to u skorije vreme ponoviti,pozvati i neke izvikanije domace bendove,ali to u svakom slucaju nece biti pre maja-juna.Ali,vi cete biti prvi pozvani. icon_rockdevil.gif

Ocekujte mnogo Suboticana na svirci u SKC-u u martu...bice ih sigurno. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe...organizovali smo mi svirku pre dva meseca u jednoj sali.Bilo je jako dobro ozvucenje,i svirka je bila strava.Imamo u planu to u skorije vreme ponoviti,pozvati i neke izvikanije domace bendove,ali to u svakom slucaju nece biti pre maja-juna.Ali,vi cete biti prvi pozvani. icon_rockdevil.gif

Ocekujte mnogo Suboticana na svirci u SKC-u u martu...bice ih sigurno. icon_da.gif

Odlicno i za mart i maj-jun icon_da.gif

 

Ako dodjes u BG na konc, obavezno se javi!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh na Demether temi,pa da ponovim i ovde:

 

U emisiji Visoki Napon,Interefector je najslusaniji domaci bend u 2004.,ima najtrazeniju domacu (a mogu reci da je jedna od najtrazenijih i uopste) pesmu u 2004.,a trenutno je u toku i izbor za najbolji domaci album u 2004.,kao i za najbolji domaci bend u 2004.Izbor jos nije zavrsio,bice gotov do kraja februara,ali da se zakljuciti logicno...

 

Eto.

E, hvala k...!!! Nemam ti ja pojma sta ti je to Visoki napon, icon_confused.gif nikad cula nisam (sto je valjda i normalno), ali pozdravljam sve zdravorazumne na ovim prostorima. Muka mi je vise od napaljenih devojcica i proromanticnih klinaca sto rezu vene na...(necu da pominjem, ne zelim nikoga da vredjam)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe...organizovali smo mi svirku pre dva meseca u jednoj sali.Bilo je jako dobro ozvucenje,i svirka je bila strava.Imamo u planu to u skorije vreme ponoviti,pozvati i neke izvikanije domace bendove,ali to u svakom slucaju nece biti pre maja-juna.Ali,vi cete biti prvi pozvani. icon_rockdevil.gif

Ocekujte mnogo Suboticana na svirci u SKC-u u martu...bice ih sigurno. icon_da.gif

Zovite nas! icon_mrgreen.gif

 

Da li Sme da se nosi foto aparat Laky?

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da ce biti problem sa tim... Ponesi.

 

Poz!

Jeeeeeeeeeeeeeeeee!Slikacu sve isnimiti oko 4 minuta koncerta!!!!!!JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

LAKI SAMO ZA TEBE mrred.gif :

 

user posted image

 

TO JE NAPRED mrred.gif

 

user posted image

 

E OVO NAZAD mrred.gifmrred.gif

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posalji vec jednom taj demo,pa da cujem kako to zvuci.Onda mozemo da pricamo. icon_da.gif

The mail has been sent to Lemmy Six for radio show "VISOKI NAPON".

Please inducate that this is not a joke.Lemmy Sixx is the first person that will reseve the album which cover is on post up.

Thank you for your time.I hope I'm not spamming to much.

We are sorry for spamming.

Have a good day and buy in METRO!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...