Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

' date='23. 11. 2005, 19:57'] Ja jedino priznajem SKC i koncert za Hypodust-om...ko to nije video onda ne zna potencijal Draconica i Oldove sposobnosti da napravi groove!...a tek sada icon_biggrin.gif

Ja se od te veceri secam samo nekih kablova.... ph34r.gif

 

 

 

Btw, Bane, pitao me jedan Portugalac koji zna ceo Metal Archive by heart za vas.... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kablova?!? kakvih kablova??

 

a ne secas se sta smo ti i ja radili posle svirke u mraku...? icon_wink.gif

 

 

pozdravi tog tortugalca i reci da smo mi pitali za njega! mislim, zdravlje, deca, zena i to... icon_smile.gif shala, mogla bi da mu dobacis neku od nasih adresa ili da nama dobacis njegovu...?!

 

pozz

 

edit: e, da pozdravlja te Dusan!

Edited by Uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

kablova?!? kakvih kablova??

 

Veruj mi, nemam pojma....

 

 

 

a ne secas se sta smo ti i ja radili posle svirke u mraku...? icon_wink.gif

A znaci zato ja imam svu tu silnu decurliju sada.....

 

 

 

pozdravi tog tortugalca i reci da smo mi pitali za njega! mislim, zdravlje, deca, zena i to... icon_smile.gif shala, mogla bi da mu dobacis neku od nasih adresa ili da nama dobacis njegovu...?!

Ma poslah ga na serbian-metal.org da skida sta mu se svidja pa da mi javi... A ako vam je do promocije, imam ja u imeniku par zanimljivijih imena. ALi o tome kada zavrsite ovo novo, da bih znala kome da vas uvalim icon_wink.gif

 

 

 

e, da pozdravlja te Dusan!

Pozdravi i ti njega i kazi mu da mi nedostaju nasi razgovori icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o boze, koliko smo se mi samo naspamovali poslednjih 20-ak postova?!

 

nego, kompletirali smo 5 pesama! a mozda cemo ovih dana jos jednu... eto, da ne bude bas skroz spam tema! icon_cool.gif iduce nedelje u cetvrtak dobijamo pojacanje: Laza odlazi u vojsk... ovaj, ups, u domovinu! tako da cemo od cetvrtka raditi barem duplo brze!!! icon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam mu vec jednom rekao:"Mi, Brate, kao da se takmicimo ko ce vece sranje da napravi kad se napije!" icon_smile.gif

 

On, za-sada(!!!), vodi! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Neka vam sam kaze sta je sve radi tamo u belome svetu! Ako je lood, naravno! icon_smile.gificon_smile.gif

 

Vec vidim propasti za maskembal i novu godinu!

 

POZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

@azal

 

nesto se 3puje PM pa ti odgovaram ovde:

 

ej...ako imas vremena i nije ti smor...aj mi posalji na mail...mpe utovara...i ako ste jos nesto radili..mozda bolja verzija naboda...nesto novo...itd

 

 

i sta na kraju sa pedalom??

 

Dusan je snimio bas i gitare za sva do sada gotove pesme! Sada je trenutno kod Baneta, rade kljave!

 

Slab mi je UPload pa ti to ne bih mogao poslati u mp3-u preko email-a sad.gif

 

pedalu su narucili! o5 preko Mega MUsic-a! icon_mad.gif Ali, kao, trebalo bi da stigne pre nove godine! A sti se samo kakvi su komentari bili na moj predlog da mu kupimo za rodjendan; Brate, rodjendan mu je daleko(!) nama pedala treba sto pre!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif to je to:"sto-pre!" icon_smile.gif

 

Zasto si mi, kog djavola, slao tri iste poruke?!? icon_confused.gif

 

POzz pivopije.gificon_rockdevil.gif

 

Btw. 3!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...