Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

A, evo i mene, s neba, pa u rebra...

Nadam se da me se secate..pre ne tako puno vremena smo i svirali zajedno..icon_smile.gif

Postah clan ovog divnog foruma ne bih li se okoristio i prodao neke gitare..koga zanima (ako ikog-ibanez rg550exgk i yamaha 112..opsirnije na -berzi-..da ne smaram..!)

Posetih vas myspace...cuh opaque demo..do jaja je ovaj riff na pocetku..bas gruva:)..siguran sam da je i ostalo do jaja..

Trebalo bi da ovih dana i mi postavimo nas, tj.mog benda ti myspace..a trebao bih mozda i malo nesto o nama napisati na ovom yumetalu...sve je u propagandi..ali o tom, potom..opet samo mrmljam i razmisljam na glas....a uostalom-ako ovako nastavim, pokupicu vam svu publiku!:) eto,samo jos da vam kazem da se zovemo Azil 5..bice i spot gotov vrlo brzo pa cete nas valjda i videti ..

Pozdravljam vas sve..treba da se vidimo..mnogo je vode proteklo ispod mosta..promenili smo se..stariji smo..pametniji..a ja se i dalje bas ne pomeram puno po bini kada sviram..Javite se ljudi..Pozdravljam VAS puno!

Pera

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, vidi icon_wink.gif

 

Pre svega, VELIKI POZDRAV ZA PERU! icon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gif Milion godina se nismo culi ni videli, majku mu...

 

Draconic bando, za par sati krecem za BG... posto ste svi izdaja i niko ne ide na Kinga (jedan je KRALJ i ne zove se Elivs!), budite spremni da se pije.

 

Feste, feste, zene, alkohol... Samo kojim redosledom?

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

des pero!!!!

 

bas smo skoro spamovali na Interfector temi o onom nebuloznom vikendu kod tebe u sremskoj mitrovici icon_smile.gif

 

ja te poslednji put video na exitu, onako osisanog. icon_smile.gif

 

jedva cekam da cujem sta radis sad, kapiram da je do jaja.

 

poz!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je lepo cuti se ponovo sa svima vama..do jaja! Jebo te..Bane, Laki, Laza..POZDRAVLJAM VAS SVE-DA SE STO PRE VIDIMO-SVI!!!..cuh se i sa Urosem bas skoro..bas udara nostalgija..strasno..!

Gde li je moj git. brat Dusan..?jebava nesto u senti koliko cujem..

A Kole..J E B O T E..gde je Kole..???

To su bas bili dani..

Do jaja je ovaj opaque, kao sto rekoh vec..jedva cekam da cujem ostalo...cini mi se da je prelomni momenat u bendu, koji ja ne uspeh docekati, dostignut!!! a to je DO JAJA!!! jako mi je drago..ali jako!!!

E jebes vikend u mitrovici..ja nataknem prase za vas a neki od vas nece da ga jedu..jebi ga:)

I jos sam osisan..mada..sudbina moje kose je jos neizvesna..

Iskreno, jedva cekam da nam izadje spot i da se uradi taj www.myspace.com/azil5 pa da mozete i cuti to sto sada radim..

I hocu svoj original conflux bre!!!!

Pozz!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

EEEEj...Smiljka..!!!

pa zaboravih da i si i ti sveprisutna ovde,,,

kako si ti...

obuzima me neka toplota oko srca kada vas (skoro) sve vidim ovde..!

DO JAJA!!!

Moramo se svi naci malo...znaci MORAMO!!!draconic reunion:)

Edited by PetarA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet ja ljudi...kad me nije bilo nije, a sada..svakih pet min..

Samo da kazem da je postavljena prezentacija mog benda gde mozete cuti nase stvari..ako vas zanima cime se ja izajedno sa jos cetiri momka sada bavim..

www.myspace.com/azil5

preporucujem vam za prvo slusanje Ne I Ti..za nju se radi spot..i meni je licno, od tri uploudovane, najdraza...mada, stvar je ukusa..)

Iskreno, veoma me zanimaju vasa misljenja..ali iskrena..nikako, a i kako bi moglo, drugacija..pozzz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roshtilj (josh uvek traje)! Standardno, razvaljeni smo svi kao bulje! CHILLI je prerastao chak i Karkove standarde ljutine! A da ne pricham o dodatnim momentima!

 

Kachimo grozne slike kada uspemo da se jebeno dovoljno otreznimo za to....Joj...pritisak...Neughhhhhhh!!!!!!!!!!!!

 

 

wallbash.gif

 

E da...pichko jedna! Dovlachi svoje dupe ovamo da mozhemo da ga propisno izvatamo!!!

 

 

Cjale, Fleka, Laky, Buddah, Tica, Lexoni, Zoe, Vanja i moja malenkost (Frenzy laugh.gif )...

 

 

Josh jedan udar torte...idemo sada na pukeface.gif

Edited by [adept]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...