Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

то је та лакша група, из које се није ишло даље са четири победе, док је Партизан у "групи смрти" прошао даље са три

 

Ne bi isli dalje ni sa 5 pobeda, znaci trebalo nam je 6 da bi prosli dalje, sad ti vidi cija je grupa bila teza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

то је та лакша група, из које се није ишло даље са четири победе, док је Партизан у "групи смрти" прошао даље са три

 

tačno tako, jel to ovde neko ima toliko retardiranog bezobrazluka da

 

CSKA, Fener i Barsu

 

poredi sa

 

Makabijem, Kahom i Lokomotivom, Panatinaikosom koji je odavno propao tiim?

 

mi bismo se vašom grupom prošetali, a i igraćemo sa Makabijem i Lokomotivom, da vidimo to čudo od Lokomotive od koje Zvezda gubi dva puta

 

 

uostalom, već sam postavio pitanje: ''šta ćete da radite kada ovakav Partizan usere Zvezdu na kraju sezone?''

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ tachi

Kako ti seres, to je za ginisov rekord. Nasi timovi se bore za cetvrtu poziciju a ne za prvo mesto u grupi, tako da je logicnije porediti PAO i Ritas sa Nanterom i Budjom, a i Barsa i CSKA su slabiji nego prethodnih godina, ali ....nevermind ... kao sto si rekao videcemo na kraju a i videcemo kako ce Partizan da prodje sa Makabijem i Lokomotivom...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezdina grupa je bila ujednacenija,Makabi ne bi dalje od treceg mesta dogurao u Partizanovoj grupi,ako i toliko,nas su usrali ovi ukrajinski sabani i neki tamo crnci kanarinci,nemojte sad da kukate,odlicno ste prosli za klub koji se 15 godina nije takmicio u EL,nemojte sad da vam se desi klasicno Zvezdino prolece u Evrokupu kao prethodnih sezona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Ritas ima cini mi se 5 reprezentativaca Litvanije, koji su uzeli srebro na EP, a poslednji su. Na kraju krajeva Bata je poceo sa tim ko je slabiji, ko jaci, posto uvek uvrce, izvrce i selektivno uzima podatke kako njemu odgovara, na kraju kad se ispostavi da nije u pravu onda idu teorije zavera i Bata uvek mora biti u pravu.

 

 

Pingvin je u pravu. Sta je bilo bilo je, nije ni bitno. Srecno i jednima i drugima u nastavku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pobogu, satrapi ćoravog dahije, čujte i počujte

 

Fener > Makabi

Barsa > Kaha

CSKA > Lokomotiva

 

 

o čemu mi pričamo, o čemu?

 

jel to ovde neki grobar slavio što je Zvezda ispala?

 

Zna se dobro ko diže tenzije i zbog čega. Čim ne prođeš u top 16 gubiš keš, i sad je problem da se isplate igrači u Zvezdi

 

i kad bude ispalo da treba neki igrač da ode u januaru, i dalje će da vam maže oči sa tim da je ''Željko namestio''

 

bednici, jadnici, satrapi ćoravog dahije, saberite se dok još nije kasno

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

da, evroliga se igra da bi izmerili kurčine, kome je duži, ko je ispo pička, i tako to

 

niđe para, normalno...

 

uostalom, videćemo već u januaru kad bude baj baj jednom crncu iz Zvezde

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не верујем да ће Човић да тера црнце. Скупо би га то коштало. Сви су се добро обезбедили у случају раскида. Једно ако раскину споразумно, али зашто би...уосталом, црнци су то.

Пример - Шилб који на твитеру пева како чека паре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to ovde neki grobar slavio što je Zvezda ispala?

Nisam slavio, ali veliku nasladu mi pružaju neuspesi Zvezde, što bi Major rekao bilo bi još medenije da smo sa dve pobede prošli dalje.

Mislim Zvezda i Evroliga, ne ide bre, ne ide, dobar je za njih i kup Lilijane Ronketi.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...