Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ne moze se biti kompletan u toku sezone, ako nema barem 9-10 igraca koji su u rotaciji, a vi to nemate. Na kraju krajeva, tako smo ga mi i sisali prethodnih godina, prva petorka ok, ostali kanal. Valjalo bi da se naviknete, jer ce da boli. Lokomotiva sa pola gasa, pa Braun se nije ni oznojio. Hendriks sporadicnih 10p. Zofri da slavi i tih 9p protiv njih, a Gagaru sralo nikad vise. Vilijams na odlasku, tako da su morali da vas prcaju njihovi isprdci kao onaj centar sto gadja trojke. Protiv nas nije ni usao u igru. Toliko. Kazu drugari da Svinja ne lici vise na sebe, pojela ga zloba...

 

Ok, ja mrzim partizan, mozda nisam bas 100 posto realan, ali i vi kenjate, ova Lokomotiva da pruzi 70 posto svojih mogucnosti mora da dobije partizan sa Leom, narandzastim govnom i Robokapom bez problema. Gubili su i jaci ovde, ali Dzenkins ce dovrsiti moje misli, sad u kupu za pocetak, da ne pisem preterano....

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да видим Звезду без 4 битна играча како би прошла.

 

Немам намеру да се вадим на основу ових изостанака, али је чињеница да би била лаганица да је Партизан био комплетан.

Дало који не сме да шутира, Андрић који тек сад игра (силом прилика), Безбрадица који је играо сваку 5. утакмицу.

Ни 12 играча немамо, а ти нашао да упоређујеш. :bigblue:

 

Šta imaš da vidiš izgubili su sa polovinom Vučićevog budžeta i Čovićem pokradenim parama sa Kosova usisanih u KKCZ.

Ja sam saglasan sa tobom, sa Milosavljevićem i Tepićem (ili još bolje Vestermanom) ovo bi se dobilo.

Važno da se niko nije povredio, Bogdanović jeste odigrao sa manje energije, ali i takav je dao 15-tak poena i imao neke skoove i asistencije, centri za divno čudo solidni, ali odbrana šuta sa distance je loša bila.

Ako me nešto teši u ovoj situaciji je da ćemo i nardne sezone računati na Vestermana, Milosavljevića i Bertansa, nadam se i Bogdanovića, ovo će se pregurati nekako, i Fener ima isti skor kao i mi :) .

 

Ne moze se biti kompletan u toku sezone, ako nema barem 9-10 igraca koji su u rotaciji, a vi to nemate.

 

, ali Dzenkins ce dovrsiti moje misli, sad u kupu za pocetak, da ne pisem preterano....

Problem je što KKP nema ni prvu petorku kompletnu, a što se tiče kupa jer misliš na onaj Lilijane Ronketi, ili na kup Radivoja Rokvića?

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ako Bogdan ostane i naredne sezone poljubiću svinjče u debelo dupe

 

al čisto sumnjam da će tako biti

 

ostali neće moći da odu jedino zbog povreda, ali Lovernj bi takođe mogao da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да видим Звезду без 4 битна играча како би прошла.

 

Немам намеру да се вадим на основу ових изостанака, али је чињеница да би била лаганица да је Партизан био комплетан.

Дало који не сме да шутира, Андрић који тек сад игра (силом прилика), Безбрадица који је играо сваку 5. утакмицу.

Ни 12 играча немамо, а ти нашао да упоређујеш. :bigblue:

 

Svinja je kriv za to sto nemate igrace. Ne mislim tu na povrede, vec na neuigranost. Jbt, pre koji mesec protiv Radnickog, na poluvremenu imate 20ak razlike, u trecoj cetvrtini 30 vec, a njemu Milosavljevic igra 39 minuta. Bitno da se onda prica da je dominacija, izivljavanje, institucija i sve, a onda kad se ovi ispovredjuju i nema ugiranih zamena krivi su Covici, Vucici, budzeti, sudije i ostali.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svinja je kriv za to sto nemate igrace. Ne mislim tu na povrede, vec na neuigranost. Jbt, pre koji mesec protiv Radnickog, na poluvremenu imate 20ak razlike, u trecoj cetvrtini 30 vec, a njemu Milosavljevic igra 39 minuta. Bitno da se onda prica da je dominacija, izivljavanje, institucija i sve, a onda kad se ovi ispovredjuju i nema ugiranih zamena krivi su Covici, Vucici, budzeti, sudije i ostali.

 

Да је више пара, било би и бољих играча.

Проста ствар...не можеш од Андрића, Безбрадице, Шалића, Далоа да очекујеш да ти носе игру. Тим скрпљен у складу са могућностима. И да су уиграни, они једноставно немају квалитета за ЕЛ. Упитни су и за Јадран.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto nema para je druga prica :D Ne ocekuje se od njih da nose, ni ne moraju, ali neka ih malo barem ubacuje u vatru, Oni ne mogu sigurno za deset minuta da ispuste 30 razlike protiv Radnickog i slicnih, kakvi god da su, a tim bi odmarao kvalitetnije i iskusnije igrace i sigurno se ne bi izdesavalo sve ovo sto se desilo s povredama. A i tesko mi da poverujem da Partizan nema kvalitetne mlade igrace u svom pogonu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

čovek bi očekivao da klub koji osvoji ABA ligu šest puta (od čega pet za redom), dvanaestostruki je uzastopni prvak države, redovno igra EL, čak često i dosta daleko dogura, ima para, može da privuče odlične igrače, ima uslove... ali, ne, oni svake godine kukaju kako je besparica, kako se muče, kako ne znaju gde će...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Дајте једног тренера који више гура децу у ватру од Вујошевића

2. Дајте један клуб у Србији, небитно који спорт је у питању, који послује у плусу и нема проблема са финансијама

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Дајте једног тренера који више гура децу у ватру од Вујошевића

 

Pa upravo zbog toga i ne kapiram sto covek forsira par igraca samo. Jbt nama Rebic igra skoro celu cetvrtu cetvrtinu i sjebe covek svaki napad, ali igra. Tejic se vec ustalio, Stojkovic je isto dobio priliku, kao i Ristic koji je sturnuo za Ameriku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што су ти наши клинци доведени да попуне ростер, човече.

Кад су добили прилику? Кад се Митровић повредио, играте против кикирики екипа у Пиониру и водите 20 разлике или кад сте схватили да је Шилб скупа играчка?

Ајде, немој зајебавати...што их није форсирао од старта?

 

Исти случај као са Андрићем и остатком код нас.

 

На папиру, 10 ваших играча су квалитетнији од наших 10 и то је то. Ти Ребићи, Аранитовићи, Ахчини и остали курци на које се Лаловић ложи да су играчи само крпе клупу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije im on kriv što su nesposobni da nadju sponzore. Danilović bolje da se cima oko toga nego što se bije po kafanama.

.

Ти Ребићи, Аранитовићи, Ахчини и остали курци на које се Лаловић ложи да су играчи само крпе клупу.

 

To nisu kurci nego klinci od 18 godina i mladji. Nisu svi Bogiroga pa u tim godinama da nose igru tima koji juri titule.

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

čovek bi očekivao da klub koji osvoji ABA ligu šest puta (od čega pet za redom), dvanaestostruki je uzastopni prvak države, redovno igra EL, čak često i dosta daleko dogura, ima para, može da privuče odlične igrače, ima uslove... ali, ne, oni svake godine kukaju kako je besparica, kako se muče, kako ne znaju gde će...

Pacijentu, ovakvu glupost ne bi napisali ni elkarnisero i neko tamo trenje u paketu, jedino je fudbal od kolektivnih sportova u evropi profitabilan, i real i barsa zive od crkavice koje dobiju od fudbalskih klubova

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...