Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ma kakvi rezultati, ovo je kapitalizam, zakon ponude i traznje, pola trazi da gleda Zvezdu, pola Partizan i dovidjenja, svi placamo porez. Mogu i u spaniji Valensija, Kaha, Huventud i ostali da uzmu evropsku titulu ali ce opet Barsa i Real imati vece budzete, tako je i kod nas. Timovi koji imaju navijace privlace sponzore.

 

I naravno da u budzet ne ulaze samo plate igraca kao sto Bata misli.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evropska košarka nije profitabilan sport.

Napiši to na papir 100x, da ne budeš neko tmo trenje ili ne daj Bože El Karnisero.

 

Trenje navija za Partizan.

 

Kosarka nije profitabilan sport?Nije kao fudbal naravno,ili kao NBA,ali reci da nije profitabilno je zaista van svake pameti.

 

Brate, CSKA ima 50 milki budžet, Real oko 40, šta oni imaju da kukaju

 

Fener 11!

 

A zasto vi kukate?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ma kakvi rezultati, ovo je kapitalizam, zakon ponude i traznje, pola trazi da gleda Zvezdu, pola Partizan i dovidjenja, svi placamo porez. Mogu i u spaniji Valensija, Kaha, Huventud i ostali da uzmu evropsku titulu ali ce opet Barsa i Real imati vece budzete, tako je i kod nas. Timovi koji imaju navijace privlace sponzore.

 

I naravno da u budzet ne ulaze samo plate igraca kao sto Bata misli.

 

pa ja sam i rekao da 4,7 miliona može biti samo ukupan trošak, ne plate igrača

 

inače, svi plaćamo porez ali svi plaćamo i reprezentaciju, kojoj Partizan decenijama daje najbolje igrače, čak i kad je Zvezda osvajala titule nije dala dobrog reprezentativca, čast izuzecima

 

tako da je potpuno besmisleno da mi magarcu i rasnom konju dajemo istu količinu zobi

 

konj će samo da propadne a magarac će ostati magarac

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja sam i rekao da 4,7 miliona može biti samo ukupan trošak, ne plate igrača

 

inače, svi plaćamo porez ali svi plaćamo i reprezentaciju, kojoj Partizan decenijama daje najbolje igrače, čak i kad je Zvezda osvajala titule nije dala dobrog reprezentativca, čast izuzecima

 

tako da je potpuno besmisleno da mi magarcu i rasnom konju dajemo istu količinu zobi

 

konj će samo da propadne a magarac će ostati magarac

 

Preterujes, ispada da Zvezda nije dala ni jednog reprezentativca. Ja bih voleo da neko prebroji sve pa da se vidi odnos. Naravno vi mozete da racunate sad i Gagica i Tepica u reprezentativce :mhihi: ...ili Vujanica, Tomasevica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule i treba da kukajer ne može Zvezda da dobija više ili isto od države a ima neuporedivo gore rezultate.

 

i opet kažem, Zvezda kad se najgore raspadala i jedva sastavljala kraj sa krajem, nije toliko kukala kao ovo krme. Tadić grobar bio na vlasti osam godina, ne može niko da me ubedi da Partizan nije tada ništa dobijao od države.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koju dvoranu? Pa puna je na evropskim utakmicama, ABA liga se valjda bojkotuje.

 

vidio sam kako je puna bila arena,pride niko ni ne pominje da je pola tu placenih cokilijevih botina.do juce niste ni znali da kosarka postoji sad 'ocete pola pola.vec nije pola pola,bilo bi super da jeste,a da ne pricam koje je licemerje prica oko sponzora,cutite ko picke a svi znate da je pickousni stavio klapnu.

 

da ne pricam da je jos kad sebe obecavana dvorana,premije,ni dan danas od toga nista,a svi bi aminovali svaki dinar koji bi cokili izmuzao od drzave.stoko slijepa.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa Vujosevicem postaje zaista alarmantno, lika za dobrobit kosarke i sportskog duha udaljiti iz domaceg sporta. Covek je toliko pun neke mrznje i kompleksa koje zaista ne znam odakle vuce s obzirom da groblje sto svojom sto drzavnom zaslugom vise od decenije dominira. E sad kada se tome konacno malo stalo na put, frka je, jbg.. jos samo kada bi u Zvezdu zapravo doveli polu-krstenog trenera umesto one budale, tek bi se onda debeli pojeo od muke. Jbt jedva prodjosmo raspali Radnicki, mora to bolje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

je li država pogurala Partizan i na F4 1997? 1992?

 

i tada je tadić grobar intervenisao

 

ja se nikada nisam žalio za pomoć FKCZ, jer taj klub ima pedigre, osvajao je KŠ, i zaslužuje da stane na noge

 

al da se gazi KK Partizan, koji je u košarci veći nego Zvezda u fudbalu, to je neprihvatljivo

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lepo rekoh sto svojim sto tudjim zaslugama, da niste imali odlicne igrace ne bi postizali uspehe na internacionalnom planu. Tim pre mi je nejasno odakle toliki kompleksi debelom, kada i najveci zvezdas mora da prizna da ste u poslednjih 20 godina neuporedivo bolji od nas. Ali jbg, kao sto smo i mi za vas nekada bili institucija u basketu pa se to onda promenilo tako i sada dolazi neko novo vreme.. niko aktivno ne radi na tome da se Partizan unisti ali ne mozete kao ni zvezda u fudbalu da ocekujete da cete na staru slavu moci da budete pretplaceni sampioni i narednih 10 godina i da ce vam drzava pokrivati svaki los potez uprave i korupciju u okviru iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kuka Bajern,Real i Barsa kad dobiju crkavicu od fudbalskog kluba

 

Što onda Vujošević, kad mu već ne da država, ne ode fino Đuriću na vrata i zatraži koji milion kojih je bilo bruku od transfera Partiznovih igrača posljednjih godina? Neće, jer mu odgovara da kevće da Zvezdu, Čovića i državu. Poremećen čovjek.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

je li država pogurala Partizan i na F4 1997? 1992?

 

i tada je tadić grobar intervenisao

 

ja se nikada nisam žalio za pomoć FKCZ, jer taj klub ima pedigre, osvajao je KŠ, i zaslužuje da stane na noge

 

al da se gazi KK Partizan, koji je u košarci veći nego Zvezda u fudbalu, to je neprihvatljivo

 

ne prebacuj temu, ne pričamo o '92. i '97.

 

Partizan gazi samog sebe, odnosno gazi ga Vujošević. da Čović, Vučić ili ko već hoće da ga gaze, davno bi vam bio stavljen katanac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kohjih transfera fudbalskog kluba, šta pričaš ti? pa tamo zaposleni ne dobijaju plate

drugar hteo da upadne preko strica, ovaj mu rekao da može lagano da ga ubaci, al da nema poente, pošto tamo plate kasne mesecima

 

a ovo sa napadima na Vujoševića je smešno

niste tako pričali prošle godine kad je Čović legenda vikao: "ne može da se igra!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ja lepo rekoh sto svojim sto tudjim zaslugama, da niste imali odlicne igrace ne bi postizali uspehe na internacionalnom planu. Tim pre mi je nejasno odakle toliki kompleksi debelom, kada i najveci zvezdas mora da prizna da ste u poslednjih 20 godina neuporedivo bolji od nas. Ali jbg, kao sto smo i mi za vas nekada bili institucija u basketu pa se to onda promenilo tako i sada dolazi neko novo vreme.. niko aktivno ne radi na tome da se Partizan unisti ali ne mozete kao ni zvezda u fudbalu da ocekujete da cete na staru slavu moci da budete pretplaceni sampioni i narednih 10 godina i da ce vam drzava pokrivati svaki los potez uprave i korupciju u okviru iste.

 

ama o čemu ti pričaš, kad ste vi bili institucija u basketu, šta lupetaš? 1946-1955 Zvezdina dominacija na betonu iza supermarketa

 

kasnije - Imali ste Slavnića, mi Dalipagića, to je to otprilike

 

zadnjih 20 godina u SFRJ titule osvajaju Cibona, Partizan, Jugoplastika i Bosna, kakva bre Zvezda

 

hoćeš da kažeš da smo mi imali Divca, Danilovića i Đorđevića zato što smo imali podršku države a vi niste?

 

 

Partizan je jedina srpska institucija u košarci i tu nema dileme

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kohjih transfera fudbalskog kluba, šta pričaš ti?

 

daj ne zajebavaj, ako je neko debelo prodavao igrače poslednjih godina, to je Partizan. e sad, ko im kriv što je Đura sve pokrao i što su ih prodavali za tepsiju ribe kojekakvim menadžerima, pa od tih prodaja sam klub dinara nije video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve ja to shvatam, ali i kažem zašto je to tako. ali neka onda Vujošević na konferenciji kaže: "Đuriću, pičko, sve si strpao u svoje dupe, a sportsko društvo nam propada", a ne da za to krivi Zvezdu, državu ili koga već.

 

uostalom, zar taj Vujošević nije predsednik SD Partizan, ili šta već? ako neko može da usmeri pare u KK, može on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vujošević državu krivi za različit odnos

jer, da bi ciganski UPPR mogao da se primenjuje, neko je morao da da saglasnost na to da se poreski dug ne samo reprogramira, nego da se otpiše u iznosu od 97.5%

Dule o tome priča, samo što vi to nećete da razmatrate

 

okačio sam svoj tekst pre mesec i po dana, niko ga nije prokomentarisao, a tamo svašta zanimljivo piše

bitno da je Dule svinja, trte mrte

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama o čemu ti pričaš, kad ste vi bili institucija u basketu, šta lupetaš? 1946-1955 Zvezdina dominacija na betonu iza supermarketa

 

kasnije - Imali ste Slavnića, mi Dalipagića, to je to otprilike

 

zadnjih 20 godina u SFRJ titule osvajaju Cibona, Partizan, Jugoplastika i Bosna, kakva bre Zvezda

 

hoćeš da kažeš da smo mi imali Divca, Danilovića i Đorđevića zato što smo imali podršku države a vi niste?

 

 

Partizan je jedina srpska institucija u košarci i tu nema dileme

 

Kao sto je i Zvezda jedina u fudbalu, pa se vi kurcite sto nas zahvaljujuci sto vasem sto nasem internom unistavanju u fudbalu u poslednjih 10ak godina sijete. Rekoh nekad, zar ne? Ako gledas statistiku EX YU, Zvezda 12 titula, vi 6, kakve veze ima kada je to pravljeno, takmicili ste se zajedno sa nama. Niko ne spori da ste najvece uspehe internacionalno postigli i da ste godinama jaci samo vredi podsetiti se da niste ODUVEK kao sto to volite da mislite.

 

Drugo, nisam nikada rekao da ste imali najbolje igrace zato sto ste imali podrsku drzave nego da su se za vremena Vujosevica svakakvi pritisci na sudije, finansijske malverzacije i druge stvari oprastale vama, a sada kada je Coki napravio manevar to vam smeta. Licemerni ste i dozvoljavate da vam jedan covek zaslepljen mrznjom i neshvatljivim kompleksima i dalje boji stavove umesto da kazete "do jaja, evo prilike za zdravu konkurenciju od komsija" - pa sta, imamo vise para, bolji tim? eto, dokazite koliko ste superiorni i cak i u tim uslovima uzmite titulu, a ne da placete, predajete tekme i sirite hejt i nezdravu atmosferu po medijima.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...