Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

2-3 igraca i golman za LE dogodine.a da ne pricam da za 20 milja danas ne mogu da kupe dovoljno kvalitetna 2-3 igraca i golmana.ne pratim luzerpul,nemam pojma imaju li ikog u omladincima,vidim tu haraju konjusari,jese i plavci.mozda je to pametniji put,ovako dalje od lige evrope nema sanse.mozda je za utjehu sto ce biti jaci od evertona,ako ne upadne martinez ili laudrup u everton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2-3 igraca i golman za LE dogodine.a da ne pricam da za 20 milja danas ne mogu da kupe dovoljno kvalitetna 2-3 igraca i golmana.ne pratim luzerpul,nemam pojma imaju li ikog u omladincima,vidim tu haraju konjusari,jese i plavci.mozda je to pametniji put,ovako dalje od lige evrope nema sanse.mozda je za utjehu sto ce biti jaci od evertona,ako ne upadne martinez ili laudrup u everton.

 

Staridž i Kutinjo su dovedeni za 20 miliona pa su uradili strašan posao u drugom delu sezone, golman je sasvim nepotreban, a ukoliko Pepe ode u Barsu prilično je sigurno da će doći ili Vorm ili Begović što je sasvim sjajna investicija.

Rodžers je napravio sjajnu stvar sa omladincima, svaki od njih je igrao sjajno kada mu je pružena prilika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo treba postaviti temelj, graditi ekipu, a manje pričati o titulama. LŠ treba da bude prioritet sledeće sezone.

 

Usput, izgleda da smo potpisali Kolo Turea, dve godine ugovora. S obzirom da je free transfer, ne žalim se. Sedi na klupi, pika fudbal u kupu i to je to. Ako dođe onaj Grk iz Šalkea, kontam da će Seba da ode, a možda i Škrtel.

 

426592_643616672345219_1647817726_n.jpg

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo treba postaviti temelj, graditi ekipu, a manje pričati o titulama. LŠ treba da bude prioritet sledeće sezone.

 

Usput, izgleda da smo potpisali Kolo Turea, dve godine ugovora. S obzirom da je free transfer, ne žalim se. Sedi na klupi, pika fudbal u kupu i to je to. Ako dođe onaj Grk iz Šalkea, kontam da će Seba da ode, a možda i Škrtel.

 

skrtelu vec dopizdjelo,zavrsavam bratu dovli da dodje u bajern.trazi ga benitez,ali on valjda nece tamo.dobro,za nijansu si realniji od ostalih navijaca luzerpula koje znam. :haha:

 

nego,vec gotovo:

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=05&dd=28&nav_id=717866

 

nadam se da ce mu dati koji dinar da dovede ponekog,jer tesko da ce uspjeti ono sto valja da zadrzi,ako tako bude,ni dogodine necete biti bolji od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Ворм и Беговић су ми прецењени, боље да Реина остане. Ако Шкртел оде Ливерпулу фали у одбрани 2 одлична штопера и нека солидна замена на левом беку. У везном реду неки задњи везни који ће да ломи ноге, бар 2 крила, могао би и неки Ериксен да упадне, то би одличан посао био. У нападу још један одличан нападач и то је већ тим који може уз сјајну форму до титуле. За ЛШ им фали 2-3 одлична играча, а то није тако незамисливо да се деси у прелазном року. Али треба да наставе као у претходном прелазном року, да купују младе талентоване играче јер реално ниједан топ играч неће доћи у клуб који годинама не игра ЛШ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Ворм и Беговић су ми прецењени, боље да Реина остане. Ако Шкртел оде Ливерпулу фали у одбрани 2 одлична штопера и нека солидна замена на левом беку. У везном реду неки задњи везни који ће да ломи ноге, бар 2 крила, могао би и неки Ериксен да упадне, то би одличан посао био. У нападу још један одличан нападач и то је већ тим који може уз сјајну форму до титуле. За ЛШ им фали 2-3 одлична играча, а то није тако незамисливо да се деси у прелазном року. Али треба да наставе као у претходном прелазном року, да купују младе талентоване играче јер реално ниједан топ играч неће доћи у клуб који годинама не игра ЛШ.

 

Normalno da nije.

 

http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/reds-agree-toure-deal

 

Došao Kolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Ворм и Беговић су ми прецењени, боље да Реина остане. Ако Шкртел оде Ливерпулу фали у одбрани 2 одлична штопера и нека солидна замена на левом беку. У везном реду неки задњи везни који ће да ломи ноге, бар 2 крила, могао би и неки Ериксен да упадне, то би одличан посао био. У нападу још један одличан нападач и то је већ тим који може уз сјајну форму до титуле. За ЛШ им фали 2-3 одлична играча, а то није тако незамисливо да се деси у прелазном року. Али треба да наставе као у претходном прелазном року, да купују младе талентоване играче јер реално ниједан топ играч неће доћи у клуб који годинама не игра ЛШ.

 

i sve to za 20 milki :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko rodzers ima da napadne titulu,i ako uspije da ucari kerola za 15 milki jos (mada niko nije toliko lud) to mu dodje ukupno 35 milki.jare je okacio link na prosloj strani.

 

 

Znao sam da je članak sa sportske.net. :haha:

 

Rodžers će dobiti sasvim dovoljno love da kupi igrače koji su mu potrebni. Neće moći da dobije Kavanija ali niko mu to ni ne traži. Svaki Rodžersov intervju koji sam pročitao u prethodnih nekoliko nedelja se svodio na to da neka mesta u timu treba značajno ojačati, da se vlasnici sa tim slažu i da Liverpul želi da napadne top 4 sledeće sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to je prica od koliko sezona unazad?

 

 

Ja ne znam šta tebi nije jasno? Keni je dobio budžet kakav se samo poželeti može, kupio je pola engleskih idiota, pretplatio Kerola, a da je Rodžers imao tu situaciju ja ne smem ni da zamislim šta bi bilo. Rodžers je doveo igrače sa kojima je radio po dolasku, a u januaru je doveo samo dva igrača koja su premija. Pritom, njegovi budžeti su bili ograničeni, nije mogao da plati Dauninga 20 miliona, niti bi to uradio. Ubacio je klince iz akademije i udario neki temelj u ekipu. Počeo je da gradi nešto, a to nešto valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije jasno kako ti sa malim brojem pojacanja vidis od liverpula tim za LS kamoli za titulu.ovaj tim je upravo tamo dje mu je mjesto,niko im nije krao bodove.takodje,nidje nisam vidio da se luzerpul kurci sa nekim 100 plus milja budzetom za pojacanja,niti pricu oko toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije jasno kako ti sa malim brojem pojacanja vidis od liverpula tim za LS kamoli za titulu.ovaj tim je upravo tamo dje mu je mjesto,niko im nije krao bodove.takodje,nidje nisam vidio da se luzerpul kurci sa nekim 100 plus milja budzetom za pojacanja,niti pricu oko toga.

 

 

Ja titulu uopšte ne spominjem, Liverpul je svetlosnim godinama daleko od iste. Niti bilo ko spominje budžet od sto miliona već onakav potreban da se ojačaju slabe tačke u timu. Uzmimo za primer Eriksena. Sjajan igrač, mlad, a cena mu je pristupačna. Papadopulos iz Šalkea za štopera. Dva relativno jeftina igrača,mlada, a dobra i perspektivna. Nije bitan broj pojačanja nego njihov kvalitet. Ali, na stranu sve to, meni je najbitnije od svega da se nešto gradi. Da se perspektivni klinci ubacuju u postavu (Sterling, Vizdom, Suso, Ibe) i da se stvara neki tim koji će u budućnosti biti (uz prave kupovine) biti redovan u Evropi i borbi za vrh. Zato mi se dopada Rodžersov rad, a pre svega on nije došao i rekao "Sledeće sezone osvajamo titulu, a naredne Evropu."

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако се прича о борби за ЛШ следеће сезоне, мени је та прича много нереална. Челзи ће са страшним тимом ући у првенство, плус Мурињо на клупи. Јунајтед је Јунајтед, нема ту шта да се прича. Арапи ће бахато трошити, јер желе резултате по сваку цену. Док ће Арсенал имати рекордну суму (за њих) на располагању за трансфере. Једноставно, мислим да Л'пул у том друштву нема шта да тражи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam šta tebi nije jasno? Keni je dobio budžet kakav se samo poželeti može, kupio je pola engleskih idiota, pretplatio Kerola,

 

Који су то енглески идиоти кад се ти уби мени објашњавајући како су Ален, Хендерсон и Даунинг ок играчи? Контрадикторан си. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који су то енглески идиоти кад се ти уби мени објашњавајући како су Ален, Хендерсон и Даунинг ок играчи? Контрадикторан си. :mhihi:

 

Ja nisam rekao da je Alen dobar ili loš već da ne želim da cenim pogrešno igrača koji je prvih meseci igrao dobro, a posle proveo 5 meseci na terenu sa povredom ramena. Vidiš kako ti izvrćeš reči. Razlika između "dobar" i "napredovao" je velika, a Hendo je zaista napredovao ove sezone. Nikad za Dauninga nisam rekao da je dobar igrač.

 

Izuzetno kontradiktoran.Govorio je za Kenija da je bog,a sada pljuje po njegovim transferima.

 

Ne seri, molim te. Ja sam uvek opravdavao Kerolov dolazak, na primer, što radim i danas, ali to ne znači da nije pretplaćen i da vredi 35 miliona. Nikad nisam opravdao kupovinu Čarlija Adama, na primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...