Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

 

šnajder kleptoman je ucenjen, uveliko ga reketiraju, a smeši mu se i ribanje klozeta, pa zato prdi preko medija.

 

vesić je podjednako krao, ako ne i više, ali niko njega u ovoj koloniji ne dira.

sad je nekakav naprednjački koordinator za odnose sa javnošću. na specijalnom zadatku za obuku manipulatora.

o džaji da ne govorimo. lik je pomilovan tokom trajanja postupka. fenomen moderne pravne nuke.

 

što se mene tiče, voleo bih da oba kluba, jednog lepog dana, završe u beton ligi.

Edited by vudun
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema leba od privatizacije covece, pa to je visedecenijska tradicija drpisanja i pranja ogromnih para, mislis li da ce nasi politicari dozvoliti da im se tako velik kolac uzme tek tako?

 

Ne kazem ja da ce doci do privatizacije,ja kazem da je privatizacija jedino resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

a i šta sa tom privatizacijom uopšte, šta god se dešava u Srbiji, neko lupi ''dajte privatizujte''

 

je li Barselona privatni klub? Real Madrid? Bajern?

 

vrhunsku košarku i vrhunski fudbal ne stvaraju privatnici

 

možemo mi da kenjamo koliko hoćemo, ako hoćemo dobre igre u Evroligi država će uvek morati da se isprsi za srpskog predstavnika

 

u košarci jednostavno privatizacija ne pomaže, sem ako nemate nekoga ko je spreman da potroši velike pare bez neke zarade

 

vlasnik CSKA je neka ruska privredna grdosija, neka tajkunčina na Putinovom lancu, to je npr druga opcija

 

treća opcija je fan ownership, kao kod Barse, Bajerna ili Panatinaikosa, ali to može da se desi samo u već jakin ekonomijama, što Srbija nije

 

 

uostalom, budući da većina seljaka navija za Zvezdu, vi to podelite kao njive na selu

 

mi komunisti hoćemo državni Partizan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina seljaka, vecina biznismena, vecina akademika, jednostavno vecina, sta ces, jebiga. I kakva kosarka, u kosarci sve zajedno ne drpisu deseti deo koliko samo zvezda ili partizan corisu u fudbalu. A sam sebi covece upadas u rec.. tri kluba koja si naveo kao ne-privatizovana opstaju u 10-20x jacim ekonomijama od nase, gde od jednog punjenja stadiona mozes da dovedes igraca kalibra kakvi dolaze ovih dana u Zvezdu. Nadji mi jedan zaista uspesan moderan primer drzavnog kluba iz zemlje koja je iole u situaciji kao Srbija, pa da pricamo, nemoj samo da prdis uz vetar.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

bio sam vrlo jasan

 

možemo mi da kenjamo koliko hoćemo, ako hoćemo dobre igre u Evroligi država će uvek morati da se isprsi za srpskog predstavnika

 

 

štaviše, ispravio bih samog sebe: samo državni KK mogu uopšte da uđu u EL

 

dakle, nađi ti meni dobar primer kluba koji igra EL a privatni je klub koji potiče iz zemlje kao što je Srbija

 

nema ga i nikad ga neće ni biti, EL ima samo španske, italijanske, grčke, turske, ruske, francuske, srpske klubove, i po jedan izraelski i litvanski

 

znači, ako nisi primetio tu gotovo da i nema klubova iz istočne Evrope

 

tu nema šta da se priča, ko misli da će srpski KK da igra u EL ako bude privatizovan taj je idiot

 

o privatizaciji fudbala još i može da se priča (lično se protivim tome bar u narednih 10 godina, jer i tu bi svašta blesavo ispalo), ali košarku bi to uništilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i šta sa tom privatizacijom uopšte, šta god se dešava u Srbiji, neko lupi ''dajte privatizujte''

 

je li Barselona privatni klub? Real Madrid? Bajern?

 

vrhunsku košarku i vrhunski fudbal ne stvaraju privatnici

 

možemo mi da kenjamo koliko hoćemo, ako hoćemo dobre igre u Evroligi država će uvek morati da se isprsi za srpskog predstavnika

 

u košarci jednostavno privatizacija ne pomaže, sem ako nemate nekoga ko je spreman da potroši velike pare bez neke zarade

 

vlasnik CSKA je neka ruska privredna grdosija, neka tajkunčina na Putinovom lancu, to je npr druga opcija

 

treća opcija je fan ownership, kao kod Barse, Bajerna ili Panatinaikosa, ali to može da se desi samo u već jakin ekonomijama, što Srbija nije

 

 

uostalom, budući da većina seljaka navija za Zvezdu, vi to podelite kao njive na selu

 

mi komunisti hoćemo državni Partizan

 

Sad ti vjerujem da si šiptar jer ste vi oduvijek navijali za Partizan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam vrlo jasan

 

 

 

štaviše, ispravio bih samog sebe: samo državni KK mogu uopšte da uđu u EL

 

dakle, nađi ti meni dobar primer kluba koji igra EL a privatni je klub koji potiče iz zemlje kao što je Srbija

 

nema ga i nikad ga neće ni biti, EL ima samo španske, italijanske, grčke, turske, ruske, francuske, srpske klubove, i po jedan izraelski i litvanski

 

znači, ako nisi primetio tu gotovo da i nema klubova iz istočne Evrope

 

tu nema šta da se priča, ko misli da će srpski KK da igra u EL ako bude privatizovan taj je idiot

 

o privatizaciji fudbala još i može da se priča (lično se protivim tome bar u narednih 10 godina, jer i tu bi svašta blesavo ispalo), ali košarku bi to uništilo

 

Alo autisticni,ovo je tema o fudbalu i pricalo se o fudbalu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pišam se na tvoje teme, takvo mi je ime

 

boli me uvo, govorio sam generalno o privatizaciji u sportu, najjače da ću da razdvajam u torove jednu temu koja je univerzalna, pa nisam cigan seljak četnik

 

košarka je najbolji, najčistiji i najprecizniji primer da je privatizacija pičkin dim

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, sve vreme pricamo o fudbalu, ti si ubacio basket u pricu. Tema je JELEN SUPER LIGA, pratis li? Ideja i jeste da je ova cela prica sa sportskim drustvima kao takvim neodrziva, neke stvari mogu cak i bolje da funkcionisu u drzavnoj prici (npr. vaterpolo i slicni sportovi gde inace nema love) ali za fudbal je ova situacija katastrofalna.. za fudbal ustvari manje-vise, ali za drzavu svakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad vas ima toliko i kad vec prodajete toliko pripejd kartica,kupujete dopune,vala bi mogli da se usipite i uzmete po svapski klub u svoje ruke,sa clanarinama,sezonskim,za onih 16 milja evra zalozite te vase oranice i stale po tamo nekim resnicima, belim vodama i zeleznicima i bog da vas vidi

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli bi i vi da pokupite sve siptare i vec neku selendru koja navija za vas. Fora i jeste sto bi mi mogli, a vi bi propali ko pokusaji debelog da bilo koga sem vas ubedi da vredi kurcu kao trener, zato i kukate za drzvnom sisom.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај другар...ајде на страну што га мрзиш како је овакав или онакав, али зашто је тешко признати да је ДВ тренерско име и презиме?

Од стране ЕЛ изабран за првог тренера у години кад је екипу одвео у Париз. Није довољно?

Нећу да помињем све титуле које има. Нека буде да је све намештено и гепековано. Како се зајебаше па га и у Европи поштују?

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to. Zapravo, ok, priznajem mu velicinu u smislu da ume da motivise igrace da daju vise od svojih realnih mogucnosti i postujem rezultate u EL, da se razumemo. Ali covek je na svakoj drugoj poziciji, selektorskoj a i u CSKA prosao krajnje neslavno.. svakako necu da kazem da je prevara i kompletna kosarkaska neznalica, ali toliko vrhunski trener koliki vi mislite da jeste - nije. I ajde, necu vise o njemu, nema ni smisla, fudbalska je tema, povlacim to poredjenje :P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није успео их више разлога. Неће звезде да се ломе по 8 сати на тренинзима, кад могу да зарађују милионе за много мање проливања зноја.

Тај систем ЦСКА је био зрео за ремонт, са маторим, истрошеним, играчима којима је преко курца било да се ломе у тридесетим.

ДВ је навикао да буде газда у клубу, а са звездама мораш на фињака, а не са теретом, па уз Кадињачу.

 

ДВ није тренер који ће за годину дана направити чудо и освојити све што се освојити може.

Који то тренер данас може да уради? Погледај Обрадовића у Фенеру или Месину у ЦСКА? Воде клубове са огромним буџетима и на крају опет ништа.

 

Не кажем да је ДВ најбољи тренер Европе. Нека буде да је међу 10 најбољих. Но, нема спора да је направио одличан посао са Партизаном, одвео екипу у Париз где су изгубили финале у послењим секундама и након свега био изабран за првог тренера ЕЛ те сезоне. То је нешто што нико не може да му одузме.

Мени није проблем да признам било чији спортски резултат, небитно да ли долази из Звезде, Цибоне, Шалкеа, кога год.

 

Стекао сам утисак да једино навијачи Црвене звезде не поштују тренерски резултат дебелог.

Чак и да је направио нешто са ЦСКА или репрезентацијом, ви би нашли длаку у јајету. То је једноставно тако. Не гледате спорт, већ гледате шта говори и како се понаша ДВ. А на крају кад се подвуче црта, трофеји и признања све говоре.

 

Репрезентација је у були годинама. Ишла у руке од једног до другог и на крају ништа. Немамо врхунске играче, немамо јаку лигу, немамо нормалну државу.

Не можеш од гована направити питу. Па, спали смо на Гагића и Калинића, људи. Фил Џексон да је узео репрезентацију, ништа не би направио.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, tu se slazemo. Ja i preteram mozda zato sto mi je krajnje krajnje antipatican lik, ali sto se rezultata u partizanu tice, evropske ne mogu da mu sporim, ako vec na domace imam primedbi. Ali iritira me nezdrava pristrasnost kao karakterna crta i poredjenje baba i zaba, a on se u toj demagogiji ozbiljno izjednacio sa najvecim pacijentima iz naseg FK. I onda se prica o ugledu koji ima kao trener kao da to ima veze jedno sa drugim. Elem, nama je i na nivou drzave potrebna neka strana vlast, pa tako i u sportu, u vidu privatizacije. Bilo bi lepo da mozemo da napravimo zaista naroCke Zvezdu i Partizan ali nema leba od toga.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Треба нам, као што каже Леми, приватизација.

Газда дође, одреди буџет, циљеве и задатке. На крају године хоће да види резултате који оправдавају уложен новац.

Спортски директор ради ово, тренер ради оно.

 

Уређена држава, уређени клубови, јака репрезентација.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда спаса нема.

Претворићемо целокупан спорт у квалитет Мораве из Владичиног Хана. Курчење у свом селу, а ван њега Андора.

 

Вадио нас таленат, па је и то пресушило.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...