Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Polako? Nismo igrali 20 godina u LS, do kad cu morati da cekam? Od Robijeve tika-taka, smo presli na jos gore bunarenje. A s' ozirom da cemo verovatno morati da prodamo nesto, jer nismo u prelaznom roku, tesko da cemo se skoro gledati nakon avgusta u skorije vreme(ne treba zaboraviti da nam je koeficijent sada znatno manji i da cemo sad jos ranije biti medju nepovlascenim klubovima). I ja sam Zvezdas, ali ne mogu da budem slep zbog toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako? Nismo igrali 20 godina u LS, do kad cu morati da cekam? Od Robijeve tika-taka, smo presli na jos gore bunarenje. A s' ozirom da cemo verovatno morati da prodamo nesto, jer nismo u prelaznom roku, tesko da cemo se skoro gledati nakon avgusta u skorije vreme(ne treba zaboraviti da nam je koeficijent sada znatno manji i da cemo sad jos ranije biti medju nepovlascenim klubovima). I ja sam Zvezdas, ali ne mogu da budem slep zbog toga...

 

izgleda da je samo debeli slep. verovato ne vidi od stomaka. i mislim i na jedne i na druge navijace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajduk odmorio igrače protiv Partizana, na redu je Zvezda

... I pre gostovanja Partizanu najavili smo promene u timu, jer nas očekuje serija teških utakmica, pa smo morali da sačuvamo rovite i premorene igrače za predstojeće mečeve - istakao je Delić za Sport.

Protiv Partizana u timu nisu bili Brać, Bulatović, Popović, Milutinović, Ćulum i Adamović.

Kakva komedija... Posle pauze od dve nedelje oni odmaraju premorene igrace... Premorene od cega? Ne znam odakle mi vise volja da pratim ovu lakrdiju od prvenstva i fudbala...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore od svega je, sto mi muceni ne smemo ni da ih kaznimo ostro.. Videli smo kako je Rajkovic prosao u Nemackoj...

Uleteli smo u njih u paketu oko 600k evra i moramo to da izvucemo kako znamo i umemo... Bice neka finansijska (taman da smanjimo troskove za plate) i super...

S' obzirom koliko nemamo za plate, mogu da zamislim Lukica kako se moli da jos neko uleti u tucu da i njega rebne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Битно да Бабаљ даје изјаве. Плакаћемо ми за Славком.

 

verovatno im je lalovic odrzavao sajt.

 

Не би ја знао ни то да урадим. :haha:

Ова нова управа као да се труди да што горе уради било шта.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...