Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Тебра, цитирао си опскурни блог из јуна 2012. године у прошлом посту.

 

Фудбалски савез Шкотске каже да је Ренџерс стари Ренџерс.

 

Цитирао си адвоката који је избачен из управе још 1999. године.

 

У праву си Коки, стари панкеру са истока.

 

О Партизане, о шампионе, са тобом увек смо ми...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Волим да читам како Коки доминира са правним чињеницама. Осећам се као Чварков који учи енглески.

 

 

 

3:26 па даље.

 

http://www.youtube.com/watch?v=kz72tO8IUIw

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto? Pa jebote, celavi vam je izgubio jednu titulu, velika mogucnost da ce izgubiti jos jednu, igrate ko kurac...sta je nenormalno u tome sto hoce da ga smene?

 

Управа распрода све што ваља, додатно се задужи, а тренер плати.

 

Еј, Киза Милинковић...за флашу вињака и бокс цигарета.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Помињу се и Томић и Друловић, али мени Милинковић није ништа лошији тренер од ћелавог. Каква банда, банда је била код нас кад су једва сачекали да отпусте Пижона да случајно не узме титулу, смена тренера који на пет утакмица победи две је у Звезди и Партизану увек била најнормалнија ствар.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam ovo krenuo da pisem. Pizon je za celavog doktor nauka, pa je opet sutnut kao deo plana da se mi sjebemo, i svi znamo kako se to zavrsilo. Realno, igrali ste kao kurac i sa kompletnim timom, samo smo mi bili jos gora kurtoncina. Celavi je tezak prosek, taman ko Milinkovic, nije kao da ste izgubili nekog zapravo kvalitetnog trenera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лаловићу, ја ти проверено тврдим да је Пижон отеран јер није могао да добије ниједну утакмицу у првенству која није договорена.

 

Наш Јешић, ваш Пижон.

Тоталне незналице.

 

Само слеп човек може да криви тренера у овој ситуацији. Продали су 2 најбитнија играча која су клубу донела 30 голова за полусезону.

Управа ровари, од доласка и пре припрема су хтели да га скину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управа распрода све што ваља, додатно се задужи, а тренер плати.

 

Dovla, tako je svugde u svetu. Nemoj da se zajebavamo. A trener vam je kanta, napisao sam gore. U takvim slucajevima je otkaz najnormalnija stvar.

 

Еј, Киза Милинковић...за флашу вињака и бокс цигарета.

 

Kiza je u Spartaku dobar bio, u Vojvodini kara banana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немојте, молим вас, да ми величате Пижона, звалавог кретена. Доводите ме у ситуацију да кренем да вређам људе, а то не волим.

Ајде, бре, пратите фудбал толико година, а помињете Пижона.

 

Леми, јесте таква ствар свуда у Европи, али то ми не смета да за ове резултате окривим праве кривце, а не тренера.

 

Канта или не, статистички МН има добар скор. 2 пута је добио дерби. Ок је са играчима, уме да их наложи и зато мислим да је геноцид доводити Кизу Милинковића који ништа бољи није од осталих ЈСЛ тренера.

 

Помиње се и Ђукић, али то је фантазија.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лаловићу, ја ти проверено тврдим да је Пижон отеран јер није могао да добије ниједну утакмицу у првенству која није договорена.

 

Наш Јешић, ваш Пижон.

Тоталне незналице.

 

Само слеп човек може да криви тренера у овој ситуацији. Продали су 2 најбитнија играча која су клубу донела 30 голова за полусезону.

Управа ровари, од доласка и пре припрема су хтели да га скину.

 

Пази те сезоне се навлачило, није да није, Бузга Богдановић шутирао пенале, али знало је и да нас сере, у животу нећу заборавити онај Исахов гол у Пожаревцу, ја гледао из Бамби парка текму, нисам могао да верујем да је онако заврнуо, кад у ствари одбила се од њиховог играча.

 

Пижон јесте незналица што се фудбала тиче, али је легенда клуба и ауторитет, мотиватор када су у питању ЈСЛ играчи. Гарантујем ти да би узео титулу да је остао. После са много јачим тимовима нисмо узимали титуле, а сети се његовог везног реда са Блажићем, Исахом, Савиом и Богдановићем, напада са Лекићем, Перовићем, Јевтићем и Трифуновићем... Он је чуда правио са тим инвалидима, да се не лажемо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Узео би титулу да су наставили да му купују до краја. Опет ти кажем да имам информацију из прве руке како је Пижон стварао култ непобедивости, а ти мисли да је успео да мотивише Гуму и другаре. :bigblue:

То што је легенда клуба и ауторитет не значи да је добар тренер.

 

http://www.youtube.com/watch?v=tBVWoGM6aRk

 

http://www.youtube.com/watch?v=lvWB4qlof1U

 

Тотални дилетант и незналица. Ја нисам довољно матор да говорим какав је играч био. Други кажу да је био мајстор и зато капа доле, али као тренер је куртон.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па кажем ти и ја мислим да је незналица, али са тим тимом мислим да се нико не би боље снашао. А то јебига, што нису после Достанићу намештали текме, шта као могло је да се намешта 2/3 првенства, а последња трећина није могла, нисам ја љубитељ тих теорија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да се сећам, али 'ајде овако, да ли мислиш да је боље било да је Жонпи остао? Без обзирда на узимање/не узимање титуле, да ли је боље што је дошао Достанић и за месец дана успео да изгуби прво место и посао. Бар зарад континуитета неког курчевог је боље да је остао. Ја сам први био да он оде, јер смо играли као курац, али кад гледаш из ове перспективе, он је имао тако скрнав тим да боље и није могло. И његов педерски антифудбал се ту потпуно уклапао. Бунари на Лекића, имаш три шпица која могу да ти се повуку на крило кад треба да се чува резултат. Није имао слуха за Лазовића, штета, он има сељачку филозофију да су му пола играча превише слаби и лагани, к'о да је он био Јаја Туре, али добро.

 

После њега и под Достанићем и под Кристићем смо били лошији. Кристић, колико га год ја готивио, је сваку другу текму у 70. минуту уводио по још два шпица и онда бунарење.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, zajebi Pizona, njega ne navodimo kao svetlu tacku u mraku Zvezde poslednjih 10 godina, aman, nego bas kao primer lika koji nije nista posebno a opet je odveden kada je bio pred osvajanjem titule i doveden je gori trener koji ju je izgubio. Hoces bolji primer? Muslin. Eto coveka koji je dva puta dosao, dva puta uzeo duplu krunu i ni to nije bilo dosta da ga bagra ne otera, zato sto nije bio podoban politicki, imao je previse svoje misljenje, ili sta vec. I sad ce neko reci, da, tada smo imali 10x jaci tim nego ikada posle.. jeste, ali isto tako ste i vi imali 10x jaci tim kada su kod vas igrali Jovetici, Subotici, i da ne nabrajam dalje, nego neki tamo Lazovic i Skuntelar, nemoj zajebavati. Naravno da trener ponajvise zavisi od igraca i da sa kantama ne moze da na pravi bogznakakvu razliku ali to i dalje ne znaci da celavi nije objektivno kurton od trenera, svejedno, koji realno od kako je doveden u Partizan nista nije uradio.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, ви сте уместо Пижона довели још горег тренера.

Као што ви сада контролишете лигу јер имате више клубова иза себе, тако смо и ми тих година. Пижон једноставно није могао да добије нигде где није било договорено. Изгубио од Металца. :haha: Ако добије 1-0 то је премија.

 

Муслина је отерао Џајић лично. Још једна легенда клуба и човек са ауторитетом.

Муслин и Пижон не могу се поредити јер је Муслин тренерчина. Никаква политика ту није била проблем, већ Драган Џајић који је грабуљао како је хтео. Недодирљива икона клуба.

 

Лазовић и Шкулетић су постигли више голова него цео ваш тим. Да не идемо даље да ли су добри или нису.

 

У овом тренутку су били најбољи нападачи у лиги, а сад смо спали на Којића који је на нивоу нападача Вождовца и Доњег Срема. То је проблем ове управе. Нека су продали играче, али не продаје се 5 дана пред почетак првенства када не можеш да нађеш замену, а да не говорим о уиграности.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лазовоћ је, као и Илијев пун погодак био. Као што је Илијев наместио или дао сваки гол Партизана, мање-више је сад тако било са Лазовићем. Управа је оставила ћелавог без уредних шпицева, али и поред тога ви играте као курац и није ништа чудно што смењују тренера. Кад се лоше игра нико не пита да ли имаш довар тим него прво лети тренер. Свуда је тако и то је цела поента.

 

Као што је Леми рекао, човек је изгубио једну, на путу је да изгуби још једну титулу и то је то.

 

Што се тиче ових клубова који су иза нас, не могу да се сложим. БСК је редовно против вас изводио тим без пола стартера, знамо и за Џомбу, не видим тренутно ништа слично у лиги.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...