Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

salvejsn:

 

to kako vi jedan drugom tepate mene ne zanima.

 

dakle dali dva gola iz prekida (sto mu ne dodju sanse) a za ova dva nema veze.mozete taman i jedan i drugi pod ruku i prvim letom pravac za dimenziju X.

 

Dobro covece, kako te ne mrzi da smaramo ljude, mogao si i privatnu da mi posaljes. Normalno da je sve sto nije autogol a jeste gol bilo i sansa, ponekad i autogolovi padnu iz prethodnih sansi, vec sam ti napisao da je bila fora jbt. Ez in, vise su golova dali nego sto su imali sansi -pored tih golova koje su dali- Nije nikakvo sranje po svabama nego konstatacija da su brutalno efikasni. Jbt, koji si ti smarac.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Bio si kurac u prvim borbenim redovima.

 

Kum i ja smo bili generali,i tebe se ne secamo uopste.

 

ti i Hail pre 10 godina ste bili paja i bogdan, mojne da se zaebavamo ;)

Edited by Bata Životinja
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми би ми дао флашу вискија да може.

Ја бих њему дао полутку да могу.

 

Ne jednu,vec dve flase.Minimum.Znamo se tebra.

 

ti i Hail pre 10 godina ste bili paja i bogdan, mojne da se zaebavamo ;)

 

Toliko o tome koliko si upucen u bogatu istoriju ovog kultnog internet portala.

 

jos ce i na kuma udariti.

 

Nikada.

 

Dobro covece, kako te ne mrzi da smaramo ljude, mogao si i privatnu da mi posaljes. Normalno da je sve sto nije autogol a jeste gol bilo i sansa, ponekad i autogolovi padnu iz prethodnih sansi, vec sam ti napisao da je bila fora jbt. Ez in, vise su golova dali nego sto su imali sansi -pored tih golova koje su dali- Nije nikakvo sranje po svabama nego konstatacija da su brutalno efikasni. Jbt, koji si ti smarac.

 

Ajd smiri se,ne budi dutina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

to je bilo kasnije, u početku je bilo gore nego Zvezda-Partizan okršaji

 

Hail imao neki Manowar-like avatar, Lemmy zna se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brisao prvo polako,jednu po jednu temu.Onda smo se jedno vece olesili,on dosao kuci i obrisao ceo podforum.Ujutro pita ona picketina skizors "ko je to uradio?garant je hejl!" kaze kum "naravno da sam ja,ispunjavam zelje svojih biraca"

 

Tad je i Leni mislio da je In Flames black metal.

 

Ne,ja sam rekao da imaju vokale koji vuku na blek.Tema postoji,mozes i proveriti,posto si tada gurao pesak u usta u nekom parku.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je bilo kasnije, u početku je bilo gore nego Zvezda-Partizan okršaji

 

Hail imao neki Manowar-like avatar, Lemmy zna se

 

Bilo je haosa i tada,ali kontrolisanog i kvalitetnog.

 

Sada samo na sportu vredi,sve ostalo je sviranje kurcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro covece, kako te ne mrzi da smaramo ljude, mogao si i privatnu da mi posaljes. Normalno da je sve sto nije autogol a jeste gol bilo i sansa, ponekad i autogolovi padnu iz prethodnih sansi, vec sam ti napisao da je bila fora jbt. Ez in, vise su golova dali nego sto su imali sansi -pored tih golova koje su dali- Nije nikakvo sranje po svabama nego konstatacija da su brutalno efikasni. Jbt, koji si ti smarac.

 

kad ti smaras svojim disertacijama iz dimenzije X,mogu i ja da smaram sa raskrinkavanjem istih.sad ti do sjutra se vadi bila fora,bilo ovo bilo ono,prosuo si se,milioniti put.mogu ja da idem dalje i da brojim sanse (npr onu geceovu) ali nema potrebe,sam sebe prosipas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ja nikad vizu za dimenziju X nisam izdao Salvejšnu, mojne da se iznose neistine, MUP dimenzije X ga je dobro proverio

 

 

Šteta što nema više pacijenata kao što su bili Black Totem, Blacksunray, David iz Policajca sa Petlovog brda... ostao samo Bata.

 

reče čovek kome su Šešelj i Drašković sunarodnici, idi bre

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...