Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Al' eto vidis, kako je puna strastvenog naboja ta druga recenica, jos tad se videlo.

 

 

Tacno neraskidiva celina

"...volim kad Zvezda pobedjuje, pobede Partizana zelim..."

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa o cemu je onda poenta tvoga post?Igraju iznad mogucnosti,proci ce u 1/4 finale?Koga boli kurac za to,proci ce mozda i Cile,pa ne pricamo o njima.

 

poenta je da se ne slazem sa tobom da su holandjani toliko lose odigrali da gube status favorita.prosto,potcijenili su ih,ovi odigrali fenomenalno,kad je prigustilo ubacili u petu i jebiga.ja bi volio da su izvkli bar bod,jer bi onda isto ovako kidali protiv cigana,sad nemam pojma koliko ce biti motivisani.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu oni jednom losom partijom izgubiti status favorita,ali su pokazali da su slabasni kada zatreba (njima je ova pobeda jako trebala,zato da potvrde prvo mesto u grupi i u 1/8 ne idu na Brazil),sto govori da ne postoje velike sanse da daleko doguraju.

Ako spanci dobiju danas cile,idu dalje,nema tu price (iako bi ja voleo da ih Vidal i braca izjebu za sve pare).Ali ce ici kao drugi,na Brazil,i tu je ccpk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Holanđani čim su počeli da igraju zabili su golove, nisu se mnogo ni trudili

 

a realno Australiju usrala gočina, jednom u životu se daje + nepostojeći penal

 

Holandija sa pola gasa pobedila, protiv Čilea će da odigra tek za remi, osmina finala se računa

 

Bata da napise post o Van Galu.

 

jeste da se zaneo sa tea bagovanjem protiv Španaca pa je sad odmarao muda, al cuclaće mu jaja u eliminacionim rundama!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

leni:

 

ja nidje nisam vidio slabasnost,vidio sam potcjenjivanje,posle malo i paniku dok nije depaj usao,a onda su ih samljeli.to sto ti kazes bi stojalo da nisu ubacili u petu (sto bi impliciralo da istu ne posjeduju) ali ocigledno nije tako.jeste van gal lud,ali nije toliko lud da nece ovo iskoristiti da napusi igrace da konstantno drze koncentraciju do kraja turnira (npr kao sto je hajnkes iskoristio onaj kiks protiv bate borisova).jebiga,roknes spance onako,nemoze covjek da ocekuje od njih da ce da se polome od starta protiv tamo neke australije,koja na kraju ispade ni najmanje naivna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

obrni-okreni, mislim da se Holandjani i dalje ne mogu smatrati favoritima.

 

Tu osim 2 odlicna igraca, Robena i Van Persija, imas propalog Snajdera, mesara De Jonga i ovo sve ostalo neki anonimusi kojima ni rodjena majka ne zna ime.

 

da prodju grupu pa kud puklo, i to im je super. Van Gal im je ocigledno usadio odredjen sistem igre ali pre ili kasnije ce jednostavno doci do izrazaja nedostatak suvog kvaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...