Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Arsenal, Dortmund, Napoli???

 

Tu su svi imali 1-1 u medjusobnim duelima, samo se ne secam kako ih rangirase posle, po medjusobnoj gol razlici?

 

Da je bilo tipa Arsenal obe dobio Dortmund, Dortmund obe dobio Napoli, a Napoli obe Arsenal, i svi sa istim brojem bodova, onda bi to bilo to :D

 

Svakako mnogo veca sansa da se to desi kad se igra po jedna...

 

A jes' postenije pravilo kod tih guljavih situacija da se gleda medjusobna gol razlika nego ukupna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je definitivno glavni problem Italijana sto vec duze vremena nemaju pravu klasu centarfora ala Rosi, Vijeri itd. Baloteli je tu rang nekog jako dobrog i vecito perspektivnog igraca ali nikako da izraste u zverinu. Videlo se juce sta znaci kada imas mega sabijaca (Suareza) coveku dovoljno dve iole upotrebljive lopte da resi mec. Inace, ova Kostarika je meni hit, ljudi bez respekta igraju sa svakim, zao mi je sto nisu bili u nekoj levoj grupi da ociste tamo neke Grke, Ruse, Japance itd.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španci i englezi su platili cenu najjačih liga, premor je učinio svoje, to je ključni razlog zašto su ispali Englezi.

Zašto su apeninski hrvati dobri na sp, zato što se tamo unapred zna ko će osvojiti kalčo, pa pune baterije, ne umaraju se.

Sekundarni razlog ispadanja Engleza je igra šiptarčine Runija, kojem treba 1ooo min da da jedan gol, Mančesterova škola, sa druge strane Liverpulova vedeta trpa kako hoće.

Još jednom se pokazalo da od puno crnaca ne treba očekivati neki rezultat, pa pogledajte Velbeka, pa lik je totalni idiot.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju, ako sad Kostarika pobedi, sta god bilo u sledecem kolu, dalje idu Kostarika i Italija/Urugvaj.

 

Kostarika prva u ovakvoj grupi, bog te jebo :haha:

 

Jebote, ako ovi Italijani sad izgube, od meraka da se pakuju. Urugvaj ce da grize ( :obrv:) u trecoj utakmici, ispadaju ako odigraju nereseno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...