Jump to content

Endorfin


VoivodBG

Recommended Posts

Pančevački bend Endorfin, koji je prestao sa radom pre dve godine, objavio je album Džank & Skank.

Džank & Skank je kompilacija "mahom pristojnih demo snimaka" i sastoji se iz zvaničnog albuma Džank i EP-ja Skank, koji je kako se navodi "prevnstveno poklon fanovima".

Izdanje će za oko mesec dana na CD-u objaviti izdavačka kuća Zdenka Franjića Slušaj najglasnije!

Podsećamo vas šta je povodom novog albuma za Popboks pre dve nedelje izjavio frontmen Endorfina Vladan Makasimović Max: "Endorfin je bend koji ne postoji od 2010. godine. Posle dve godine kada sam sa distancom pogledao šta smo sve uradili/snimili za tih 5 godina (koliko je bend postojao) bio sam zapravo iznenađen koliko finih pesama tu ima, i oslobodio sam se tog kritičkog stava prema njima koji sam imao dok sam svirao. Sve u svemu spremamo kompilaciju mahom pristojnih demo snimaka koja će se zvati Džank. Pesme su tu, čekamo da uradimo kaver i buklet i izbacujemo album na free download što pre. Imaće oko 15 numera, koje će obuhvatati karijeru benda od početka do kraja. Nadam se da će se pojaviti i neki mali tiraž diskova, za nas i fanove. Radujemo se svemu ovome i želimo da se zahvalimo svim ljudima koji su nas podržavali, a koje smo na neki način razočarali jer nikad nismo stali na noge kao bend. Džank je prilika da se iskupimo. Ljubav".

 

http://endorfin.band...com/album/d-ank

 

 

 

29. septembra imaju koncert u Zici.

Edited by Lou
remove format

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...