Jump to content

2013.12.12. *Quarter, Novi Sad* Madball, Your Demise, Deez Nuts, Nasty


Talvi

Recommended Posts

  • 2 months later...

Bliži se spektakl. Molio bih ljubitelje Gojire da ne zalaze u ovu temu. Ova setlista je bila kada sam ih poslednji put gledao, u martu u Beču na Rebellion-u:

 

1. Set It Off

2. The Beast

3. Smell the Bacon

4. We The People

5. Can't Stop Won't Stop

6. For My Enemies

7. Empire

8. R.A.H.C.

9. Look My Way

10. Never Had It

11. Demonstrating My Style

12. All Or Nothing

13. Infiltrate The System

14. Spit on Your Grave

15. Down By Law

16. 100%

17. It's My Life (Agnostic Front cover)

18. Pride (Times Are Changing)

 

Encore:

 

19. Hardcore Pride

20. Heavenhell

21. Hardcore Still Lives

 

Za očekivati je manje više sličan redosled i u Novom Sadu. Lično, voleo bih da otvore svirku sa Can't Stop Won't Stop. :evotigana:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je do jaja. Pokidali su za sve pare! Pun Quarter i odlična svirka. Mali problemi sa zvukom pri kraju svirke Deez Nuts-a i početkom Madball-a, ali je kasnije sve bilo ok.... Veče za pamćenje. Osmi put sam gledao Madball uživo i čini mi se da su bolji svaki put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno brutalno bilo. osim što je tih par minuta mikrofon zajebavao i što su morali jebenu ogradu da stave (nisam mnogo išao skroz napred, ali to je ipak hc koncert), nemam drugih zamerki. nasty sam preskočio, a druge dve predgrupe su do jaja zvučale, iako bendove ne gotivim. madball bez greške. super setlista, super atmosfera, bend maksimalno uvežban.

posle certa izblejao sa srlandandom do pola 2. :pivopije:

 

kačite snimke ako nađete.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije: za brata Skala :D U principu koncert bio do jaja, mozda cak i preagresivno za moj ukus :D Jebena ograda i obezbedjenje, pored toga je sve bilo kul, Madball bez greske. E da, jebem ti novosadsku zeleznicku stanicu koja ne radi 0-24. Sva sreca pa zaboli u neku pekaru tri sata k'o klosari xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...