Jump to content

2013.10.05. *Kombank Arena, Beograd* Peter Gabriel


azal

Recommended Posts

izvanredno je bilo. gabriel treba svim ostalim matorcima da drzi lekciju kako se stari sa stilom.

 

koncept je bio sjajan za koncert. i vizuelno je bas bilo do jaja, bas interesantan pristup gde se vide svi ljudi koji rade sa kamerama.

 

nije bilo previse sranja, mogao si da se fokusiras na muziku a ne na cirkus.

 

super mi je sto idalje pravi novu muziku i ne stidi se da opici novitete, a ne kao rogers i slicni koji zive od jednog albuma 40 godina.

 

vrlo zdrav pristup muzici i koncertima za tako matorog coveka. i super mi je sto ne svira genesis nikad i sto nece da radi neke reunione za pare.

 

ko je video kad je trebalo video je i tako treba da ostane. dovoljno mu je uspesna solo karijera da ne mora i te genesis fanove da juri.

 

najjaci segmet mi je bio "the family and the fishnet" pa "no self control"

 

vredelo i vise para, isao bih opet sledece nedelje da mogu.

 

tony levin >>>>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo šta su rekli na zvaničnoj fejsbuk stranici Gabriela za koncert kod nas:

 

#Belgrade, one of the best shows so far... Every show has been great... just this one tonight felt like we were getting there. Thank you to all that have attended the shows! See you soon!

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvanredno je bilo. gabriel treba svim ostalim matorcima da drzi lekciju kako se stari sa stilom.

 

koncept je bio sjajan za koncert. i vizuelno je bas bilo do jaja, bas interesantan pristup gde se vide svi ljudi koji rade sa kamerama.

 

nije bilo previse sranja, mogao si da se fokusiras na muziku a ne na cirkus.

 

super mi je sto idalje pravi novu muziku i ne stidi se da opici novitete, a ne kao rogers i slicni koji zive od jednog albuma 40 godina.

 

vrlo zdrav pristup muzici i koncertima za tako matorog coveka. i super mi je sto ne svira genesis nikad i sto nece da radi neke reunione za pare.

 

ko je video kad je trebalo video je i tako treba da ostane. dovoljno mu je uspesna solo karijera da ne mora i te genesis fanove da juri.

 

najjaci segmet mi je bio "the family and the fishnet" pa "no self control"

 

vredelo i vise para, isao bih opet sledece nedelje da mogu.

 

tony levin >>>>

 

sve se slažem, jedino mi zasmetalo što nisam dovoljno glasno i jasno čuo tony-ja, pogotovo na onom silver bassu, na sledge, i na sticku na momente, čini mi se da je i on bio svestan toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zaboravih da pomenem to, podsetile me sad slike, Peter je nosio nesto vrlo blizu Kuruzove omiljene kombinacije, kosuljica pa preko prsluce, samo mu fali zembilj.

 

 

Slazem se za Tonyja, ja ga na sticku nisam cuo nista, ovo ostalo djene djene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...