Jump to content

Recommended Posts

Ne znam za piratsku verziju da li ikom radi, ja sam je uzeo preko Steama da malo podrzim developere

 

http://store.steampowered.com/agecheck/app/221100/

 

Evo mene posle 15ak minuta igranja, bejzbol palica, pajser, lopata, nemam apsolutno nista korisno protiv zombija, kamoli drugih igraca jer jako slabo radi stetu. Minimum sta treba imati je vatrogasnu sekiru

 

Sve mi je na low jer mi je shit racunar.....a igra zahteva jacu makinu...

 

Posto sam u borbi sa zombijem izgubio dosta krvi trebalo bi da uradim transfuziju ali pre toga morate naci tester za krvnu grupu jer ako vam neki igrac da krv a ima drugaciju krvnu grupu od tvoje onda je game over, umres :) Jos nisam provalio kako se radi transfuzija

 

WUJRYXT.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo da je igra bezveze

 

I ja sam cuo da je Hitler ostao ziv i da je umro u Argentini.

 

Brate, igra je izasla pre par nedelja, kao alpha, early access ali je jako zabavna.

 

 

Prvi klip je DayZ Mod, drugi klip je DayZ Standalone.

 

Drugi klip mi je jako smesan :D

Edited by Captain Spaulding
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni primetio razliku u grafici izmedju oba klipa. Postavio sam ih iz prostog razloga jer me je fasciniralo koliko su se ljudi uziveli u uloge postapokalipticnog zombi sveta. Drugi klip je odlican, pokazao je humanost i ovaj drugi igrac je automatski razvio stokholm sindrom. Prvi klip je bas surov, onoliko price kako je sve sjajno bajno, dobices oruzje itd. i na kraju patka. :haha:

Imate jos sjajnih clanaka o tome sta su ljudi doziveli igrajuci je. Najverovatnije ce se pojaviti nesto jos ludje u nekom momentu od ovih youtube snimaka.

 

koja je zahtevnost igre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

DayZ mod je imao bas sve, mogao si da vozis sve i svasta, da pravis utvrde, nisam toliko upoznat sa tim modom ali po klipovima sam video.

 

DayZ standalon je izasao 16 Decembra i takve stvari treba tek da naprave. Super mi je sto kreces bez icega i sto treba da skupljas sve sto ti padne pod ruke i sto su ti najveca pretnja zapravo drugi igraci a ne zombiji :D

 

eto ti slicna situacija, iz klipa u prvom postu ali sam oznacio minutu

 

 

Meni secka i na low....sto me jako nervira jer bi voleo da igram full experience.


  • Minimum:

    • OS: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1
    • Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
    • Memory: 2 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GeForce 8800GT or AMD Radeon HD 3830 or Intel HD Graphics 4000 with 512 MB VRAM
    • DirectX: Version 9.0c
    • Hard Drive: 10 GB available space
    • Sound Card: DirectX®-compatible


  • Recommended:

    • OS: Windows 7 SP1
    • Processor: Intel Core i5-2300 or AMD Phenom II X4 940 or better
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7750 with 1 GB VRAM or better
    • DirectX: Version 9.0c
    • Hard Drive: 14 GB available space
    • Sound Card: DirectX®-compatible

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VoidvodBG

 

Brate ja ne prolazim ni minimum, tj jedva mozda. Ja sam pre menjao racunar na svake 3 godine a ovo mi je sada 6. godina bez novog racunara umirem

 

Ajde ako budes budzio nesto obavezno da mi se pridruzis da pljackamo :)

 

@Jaroslave, 15 dvolitri koje popijes nedeljno = ova igra :)

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

логичније би ми било да ови који сада купе, касније не плаћају ништа

 

у сваком случају, тренутно сам заокупиран тенкићима, плус сам почео Hearthstone да играм (добио сам бету)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada cu da vidim klip. Upravo su me 3 bandita zaustavila, vezala lisicama i isisala krv, i opljackala ...jebem im mater. Posle toga su me vratili u svest i borio sam se pesnicama dok me nisu ubili, back from the start :)

 

Haha kakva zajebancija : I want the bag of rice please :)

 

E ja vise ne verujem ljudima tako su mi ovi rekli necemo ti nista ispucali pola sarzera na mene pa me opljackali....odsad samo ubijam, a bio sam jako frendly :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...