Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

cuj imam i ja tog debeljka, al mi rikno adapter jos pre tri godine... u bgd ne mogu da nabavim adapter cak ni kod ovih zvanicnih creative dilera icon_sad.gif

jel znas za neku improvizaciju?

druga stvar je sto mi se u medjuvremenu i software zagubio, provela sam sad u decembru celu noc i ceo dan skidajuci sa neta sto plejcentar sto alternative i nista nije htelo da radi... no.gif

 

sto se tice i-rivera odlicno rade, moj mali iFP-890 preziveo i mene, a zvuk je mnogo jaci neko na ostalim mp3 portabl pomagalima koje sam slusala. icon_da.gif

 

i-pod od 20g stoji kod keve u sobi i skuplja prasinu... istripovala sam da za njih vazi drugacija gravitaciona konstanta pa se plasim da ga koristim, a tek vani da izadjem nema sanse icon_mrtav.gif ma preskupa je igracka za moje potrebe i mogucnosti...

 

e, da... hvala kentu opet na onim preporukama pivopije.gif uspela sam da dovucem ponesto slskom, mada za veliki deo mi nije vratio nikakav search result...

 

orangelistening.gif SWEEK orangelistening.gif

User AllOriginal ima novi Sweek album, kao i sva bitnija novija izdanja iz post rock sfere...prvi album sweeka mozes naci ovdje : http://www.iblamethecannabis.com/music/Swe...Sigh%20-%202003

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo 200 din. icon_wink.gif

mada nikad nisam nesto njih zamjetila, paradigma domaceg (neo-)p-rocka su mi oduvek bili fonografz!

jepi, ali oni su pokojni... virvel je meni dobar... za razliku od zemlje br. 9, petrola, trenja (rip) i ostale srpske pr/ylt elite... still, ana never su mi naj... bas bih voleo da ih cujem uzivo... si nasla we vs death barem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

User AllOriginal ima novi Sweek album, kao i sva bitnija novija izdanja iz post rock sfere...prvi album sweeka mozes naci ovdje : http://www.iblamethecannabis.com/music/Swe...Sigh%20-%202003

e super! laugh.gif

napravicu mu sacekusu kad dodje online! sad sam provalila da mi 5. stvar sa poslednjeg albuma preskace i da to nije deo neo-post koncepta! laugh.gif

 

sto se tice ana4pistolja: to je bivsi lagum [kod brankovog mosta, daklem], mesto poznato po kombinacijama trance u jednom klubu, branka black rose u drugom! icon_mrtav.gif

ana4pistolja kafe je tamo kod skupstine i zapremine je 3,5 m3

Share this post


Link to post
Share on other sites

jepi, ali oni su pokojni... virvel je meni dobar... za razliku od zemlje br. 9, petrola, trenja (rip) i ostale srpske pr/ylt elite... still, ana never su mi naj... bas bih voleo da ih cujem uzivo... si nasla we vs death barem?

da, nazalost r.i.p - mada, iskreno, cela ekipa i ekipa oko te ekipe je meni oduvek bila too much elitisticka... sto me nikako ne sprecava da uzivam u njihovoj muzici icon_da.gif

ana never - nadam se da ce doci do mene u sledecoj velikoj razmeni muzike... laugh.gif

 

we vs. death! blah... tek sam sad provalila da mi je ovaj smprdljivi dc++ dovukao ovo: user posted image

 

slusam orangelistening.gif a valjda cu naci jos... samo da nisam ovoliko lenja, pa da me ne mrzi da provalim kako rade torrenti... icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da su imali neku oprostajnu svirku u bigsu... mada se i dzordan oprastao pi puta...

 

jeste, virvel, ex-lagum, nedelja... ne znam tacno kada... 22h verojatno...

 

ubijaju jebeni francuzi hrvate!? icon_confused.gif steta, bas bih voleo da gledam ivana u akciji u finalu icon_frown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ih da su virvel neo-shoegaze or something (kao gregor samsa icon_smile.gif (= coastal su mnogo bolji bend,nije preterano subjektivno,a druze se i sa low po raznoraznim katedralama ; nije da imam nesto protiv red sparowes,though) mozda bih se i pojavio sutra,ali vec sam obecao scabbiji oskrnavljenu sisu marije vitzkovic i babe vs death partners in crime icon_redface.gif.

elitistiku ne razumevam uopce u srba (pocev od drone elite koja vrsi "pritisak" na sve forume icon_razz.gif,sunn pregoleme ljubavi do neocekivane sile koja se pojavljuje i (ne) resava stvar vs damo soozoka i sebicne grupe ljudi koja ne zeli da koncerti u domu omladine budu poseceni +70 (!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozajmio mi ortak decembarski terrorizer. 65daysofstatic dobio 9, a children of bodom 4.

 

a bolt thrower je album meseca. "those once loyal will make you want to shoot peace protesters on sight" icon_smile.gif

 

toliko vole emperor da su njihov reunion proglasili malte ne povratkom novog milenijuma i izbacili intervju na 5 strana. ihsahn izjavio "maybe we could let mortiis play bass on the prometheus material..." icon_smile.gif

 

ima zanimljiv intervju sa burst i lightning bolt, samo sam nesto malo stigao da pogledam.

 

btw, sledeci post ce biti malo poduzi, ali moram da ga postujem.. citaoc se zali terrorizer-u sto su ga recenzijama naterali da kupi nove sunno))) i khanate icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkud 65dos tu? u rock sound-u su bili album meseca...

 

bolt thrower bi q dizali tako da nisu englezi... to me nervira kod terrora... previse su patriotski nastrojeni... svaki anaal, akercocke i ostali trve brit-black je album broja ili min 9 icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...