Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

http://www.fun-zone.org/users/crnja/KRANG/WH%20mozaik.rar

ovo je link za novi woven hand album.

sad ću da ga pustim da se diže, ne skidajte do sutra ujutru jer ćete dobiti nekompletan fajl.

61.8 MB je veliko, i ako nije toliko, imate nekompletan fajl.

 

 

.rar fajl sa šifrom koja je kodirana enigmom sa 3 rotora.

ko može da reši, zaslužio je album.

 

dakle, parametri su:

 

prvi rotor - D

drugi - V

peti - W

 

dalje,

prespojeni su:

A->M

C->R

 

a šifrovani password je: FHCJJWFM

 

imate dovoljno podataka, kad dešifrujete ovo, imaćete i pass.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين

 

Yawning Man je odličan bend, ne znam da li je to neko odavde već pretresao.

 

Ima novi album na kerrazy, ja sam odlepio. Desert-Surf.

 

 

 

 

 

 

Najava >

 

The Tony Danza Tapdance Extravaganza - Self Titled (2005) - 05 - Cliff Burton Surprise.mp3

Share this post


Link to post
Share on other sites

aleksandrov, savanović?

luka bogdanović je velika rupa.

a onog raičevića iz zvezde treba pozvati samo jer ume da zakuca ko car.

Aleksandrov nije igro godinu dana.Ali je svakako igrac za buducnost...Savanovic zakaze kad god se odlucuje, nesto slicno Pedji samo na slabijem nivou.Protiv Zvezde u petoj utakmici dao dva poena, onda u goodyear finale 5 poena protiv partizana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogdanovic je jedini lik koji ima chist shut a moze da igra krilo chisto... ali, sa druge strane, dechko stagnira vec tri godine tako da stvarno jeste rupa u ekipi...

 

savanovic nije za ekipu nikako... pre njega bi pre pozvao labovica ili ercega ili dashica... niko od njih ne bi igrao neshto posebno i ako bi posao pripreme ali savanovic je najmatoriji i treba mu dosta vremena da upali a svakako ne bi ni pod razno mogao da igra vishe od 7, 8 min po tekmi...

 

alexandrov i onaj klinja koj je na univerzitetu u americi su josh mladi i ima vremena za njih, plus alexandrov trenira solo vishe od god dana a onog malog, kapiram, niko nije ni gledao ove godine...

 

 

po meni ispadaju > ilic (ne treba nam vishe od 3 centra), marinovic (ne treba nam vishe od 3 pleja, zao mi je zbog ovoga jer ce biti bolji od avdalovica ali avdal. je iskusniji i bolja odbrana) i (strashno bih voleo) bogdanoci ali ipak ce on da ostane zbog onoga shto sam rekao a ispashce, verovatno, jorovic ili raichevic... zashto neko do njih dvojice? jorovic nema pojma da igra beka (naravno) a milojevic valja i za krilo, takodje i milichic, takodje i ashkrabic plus, moguce, raichevic, ako sotane, jer je jachi i skochniji... s druge strane mozda i raichevic otpadne mesto njega jer nema pojma jedan na jedan i chini mi se da ima loshiji shut za tricu plus jorovic moze da bude chovek od zadatka u odbrani, jer je tako treniran, a raichevic i nije bash laf u tom delu posla...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilić > Raičević > Aškrabić

 

Bogdanović je imao strašan potencijal, ali se mnogo unazadio. Raičević nam treba, skočan je, ima dobar šut, a igra krilnog centra. Jorović ima odličan šut i dobru odbranu. Marinović, hm.. On ili Vule otpada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilić > Raičević > Aškrabić

 

Bogdanović je imao strašan potencijal, ali se mnogo unazadio. Raičević nam treba, skočan je, ima dobar šut, a igra krilnog centra. Jorović ima odličan šut i dobru odbranu. Marinović, hm.. On ili Vule otpada.

shta ashke?

on ne sme da otpadne jer nema onda ko da menja miloja...

jedino ashke od visokih moze i da shutne i da skochi i odbrana ali najbitnije i da doda... sem njega dodavanja su poznata samo josh kod miloja... ne rachunajuci plejove...

plus imao je dve sasvih ok sezone u rusiji...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi mars volta ove godine brte!

 

Fans of the band rejoice. New album details released:

 

Title: Amputechture

 

Tracklist:

 

1. VICARIOUS ATONEMENT

 

2. TETRAGRAMMATON

 

3. VERMICIDE

 

4. MECCAMPUTECHTURE

 

5. ASILOS MAGDALENA

 

6. VISCERA EYES

 

7. DAY OF THE BAPHOMETS

 

8. EL CIERVO VULNERADO

 

Release: Somewhere in August (yes of this year).

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...