Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

BR, kazi kako Haden Church muva ribu, pa ono je poezija. No way da neka ne padne na tu spiku

 

kapiram da je haden jack, posto od majlsa muvanje nismo ni videli.icon_smile.gif

 

extra momenat (a da je vezan za njegovo muvanje) je sto je propao kao glumac a debela provali da ga zna kad joj kaze da je glumio doktora (doctor is in. doctor is on).

i kad mu asian chick naspe brdo vina: "you're bad, bad girl".

- yes i know. i need spanking

 

2 najsmesnije scene

 

stefani razbije dzeka kacigom. krece ka motoru, kaze nesto kao "cocksucker" potom se okrene ka majlsu: "you too". a on kaze : "me?"

 

dzek mu kaze da mu se zena udala.

prvo sedne u kola. onda izadje, zgrabi neko vino i sjuri se niz liticu. a u trku poteze iz flase svo vreme.

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

kupicu film cim nadjem icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ta scena kada on trci niz brdo je urnebesna.... trci onako debeo cik-cak i nateze vino iz flase icon_smile.gificon_smile.gif

 

meni je momenat kada haden ide sa kosookom i njenim sinom kolima, ovaj ga pita "sta radis to, covece?", a ovaj "sta?". icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra je sportsko veche definitvno. U 8 igra Ana i molimo boga da prenose direktno na Eurosportu, posto ce jedno polufinale prenositi direktno, a drugoposle ponoci ce biti snimak.

 

Sa Shpancima cemo igrati 0:0 tako da cu ja gledati tenis ako ga bude. Lepse mi je da gledam jednu maloletnicu i jednog trandzu nego 22 tipa sa dlakavim nogama icon_smile.gif

Eto, da sam stavio lovu na 0:0 sad bih imao 3 puta vise para ... al jebiga, sad kazem Peri da bi verovatno bilo 6:3 da sam ja igrao na 0 golova .... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...