Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

Trudila se plava ciganka, necemo greshiti dushu ... nego, jebite se fudbaleri, ja nisam bas mnogo shaltao programe za vreme utakmice, ali nisam primetio da je neko prenosio tenis icon_uhoh.gif

 

Jeste da je Ana opet izgubila od onog pedera, ali, za godinu ili dve svi ce joj ledja gedati !!! Ja je inache volim iz svih profila icon_da.gif

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo ti na 3k, burazere icon_da.gif

Jebga, ja sa Petrom malo gledo fudbal, malo rezali nesto pa nisam ubo icon_uhoh.gif

 

Bila je povredjena, inace bi pruzila jachi otpor sigurno, a sledeci put ce naguziti onog trandzu 100% !!!!

 

user posted image> user posted image

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije, ide posle brejka nekog u pesmi, jedna gitara na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na 2X pa onda uleti druga gitara koja svira isto to samo malo drugacije (tj. nize) neki postrock il tako nesto ubicu se ako ne provalim icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delim zato sto ti nisi jedini koji slusa Katatoniu.... a nemaju svi DVD chitach, pa moram da prilagodim ovo izdanje shirokim narodnimamsama icon_smile.gif Podelio sam ga bash lepo, tako da nije frka... st aima veze.

 

Onaj batica je pobego a skinuto je nekoliko pesama...cekamo ga da dovrsimo poso, pa se vidimo. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Soli: gledam sad bas ovaj alice in chains unplugged.. provali kako jerry gleda layne-a stalno u fazonu 'sta ce sledece da zajebe'..

layne je verov. toliko bio odvaljen da je jedva mogao da sedi icon_smile.gif ali je posten cert, nutshell i angry chair rula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrtelo mi se nedeljama po glavi.. najjaci rif, nemoguce ga je zaboraviti, mada mi je taj bend inace smor. icon_smile.gif

 

taaaaam, ta-ram-ta-ram-ta-taaaam, ta-ram-ta-ram-t-taaa, ta-ram-ta-ra(m)-t-taaam, ta-ram-ta-ram-ta-ta (neurotica) icon_smile.gificon_smile.gif

 

Edited by Gargamel

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Soli: gledam sad bas ovaj alice in chains unplugged.. provali kako jerry gleda layne-a stalno u fazonu 'sta ce sledece da zajebe'..

layne je verov. toliko bio odvaljen da je jedva mogao da sedi icon_smile.gif ali je posten cert, nutshell i angry chair rula...

E komshija, nemam ja kad da gledam DivXe no.gif Nadam se da cu dobiti na lotou pa da necu po ceo dan morati da se drndam ovako ... onda cu da preslusam svu moju muziku i pregledam sve koncerte ... taman da imam cime da se zanimam do kraja zivota icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koj dan mi stiže DVD Anatheme - Visions of a Dying Embrace iz 1996, pa ću ga poslati Soliju i vi posle to tamo razmenjujte ako već nemate icon_wink.gif

 

EDIT:

 

Tracklist sa tog DVDa:

 

Promo videos

1. Sweet Tears 04:22

2. Mine is Yours 04:32

3. The Silent Enigma 04:22

4. Hope 04:38

 

Live in Krakow - 1st of March 1996

 

5. Intro 01:17

6. Restless Oblivion 07:47

7. Shroud of Frost 07:15

8. We the Gods 06:12

9. Sunset of Age 06:44

10. Mine is Yours 05:04

11. Sleepless 04:02

12. The Silent Enigma 04:02

13. A Dying Wish 10:28

 

 

poz

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...