Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

i čeda isto: nezaposlen čovek koji pliva u parama.. kao da već nije bio jedan od najmoćnijih ljudi u zemlji, pa mu treba nova šansa.. a videli smo šta je radio: bio je veza sa onim mafijašima.

Upravo zbog ovakvih neophodno je i 1001. puta ponoviti neke notorne stvari.

 

1. Ceda nema dobru politicku pozadinu za ozbiljno bavljenje politikom?

Da vidimo ko cini njegove podrzavaoce; 45% clanova DS-a /prema rezultatima stranacke izborne skupstine. Tome treba dodati i brojne clanove stranke koji su se,

U medjuvremenu, predomislili, razocarani rezultatima i bezidejnoscu pasivne kohabitantske politike sadasnjeg rukovodstva, zatim sasvim prepoznatljivu javnu

podrsku iz redova GSS, SDU, kao i mnogih intelektualaca, uvazenih i izvan domacih

prostora.

 

2.Uprljao ruke u mutnim dilovima sa Milosevicem?

Aha, sklopio «dil» da ga, bez pardona, spakuje za Hag. Ili se on dogovarao s njim da,

po svaku cenu, sacuva Radeta Markovica, dok ovaj ne unisti svu dokumentaciju koja

bi svedocila o tragovima drzavnog zlocina nad susednim i svojim narodima?

 

3.Nece da svedoci u tuzbi protiv Marije Milosevic?

Tacno. Velikodusan ljudski gest, cije je razloge vec odavno javno objasnio. Metak koji

je doticna ispalila u njegovom pravcu razumeo je kao gest nervno rastrojene osobe i zato

ne zeli da je dodatno tereti, niti da to politicki, ili na bilo koji drugi nacin, kapitalizuje.

 

4.Lecio se od bolesti zavisti? Pismena osoba bi o nazvala «zavisnost», ali, eto, to je jezik

Cedinih kritizera.

Gde se i kada lecio? Cak ni «sveznajuci» Kurir nije uspeo da od svoje udbaske logistike pribavi takav «dokaz». I baba-Vidojka iz mog komsiluka ima isti «jak» argument. Kaze:

«Cim su mu onak'i podocnjaci, mora da se drogira».

 

5.Ima senku zemunskog klana nad sobom?

Tacno.Onog klana koji ga, jos od Sablje, drzi na spisku za odstrel. Verovatno zato sto je

s njima surovao i delio blago. A mora da se i Legija krio kod njega godinu dana, posto su

takvi ortaci, pa se onda naprasno prosvetlio i zahvalio na gostoprimstvu, objavljujuci svoju «iznenadnu» dirljivu veru u miropomazanu leg/ij/alisticku vladu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Services/Settings

 

1. Edit active service settings

 

a) Settings' name - GPRS

cool.gif Homepage - http://wap.mts064.telekom.yu

c) Connection security - Off

d) Data bearer - GPRS

e) GPRS connection - When needed

f) GPRS access point - gprswap

g) IP address - 172.17.88.198

h) Authentication type - Normal

i) Login type - Automatic

j) User name - mts

k) Password - 064

 

2. Appearance settings

 

a) Text wrapping - On

cool.gif Show images - Yes (al' ja stavio "No" da mi ne svlaci kredit icon_wink.gif

 

3. Cookie settings

 

a) Cookies - Allow

 

4. Service inbox settings

 

a) Service messages - On

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo ovo zadnje mu ja zameram burazere..

 

drži ga na spisku za odstrel jer je sa njima šurovao, pa im okrenuo leđa.. (zašto mene ne drže na spisku?? nisam ja išao tamo u šilerovu i sa tom bagrom sklapao dilove..) ili bilo koga drugog.. zna se koga mafijaši mrze najviše: one koji ih jure, ili njihove ljude koji su im okrenuli leđa... čeda je očigledno ovo drugo..

 

a ima on i rezultate iza sebe.. katastrofalne rezultate.

 

ove prve 4 tačke su besmislene, pa ih neću ni komentarisati..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zbog ovakvih neophodno je i 1001. puta ponoviti neke notorne stvari.

 

1. Ceda nema dobru politicku pozadinu za ozbiljno bavljenje politikom?

Da vidimo ko cini njegove podrzavaoce; 45% clanova DS-a /prema rezultatima stranacke izborne skupstine. Tome treba dodati i brojne clanove stranke koji su se,

U medjuvremenu, predomislili, razocarani rezultatima i bezidejnoscu pasivne kohabitantske politike sadasnjeg rukovodstva, zatim sasvim prepoznatljivu javnu

podrsku iz redova GSS, SDU, kao i mnogih intelektualaca, uvazenih i izvan domacih

prostora.

 

2.Uprljao ruke u mutnim dilovima sa Milosevicem?

Aha, sklopio «dil» da ga, bez pardona, spakuje za Hag. Ili se on dogovarao s njim da,

po svaku cenu, sacuva Radeta Markovica, dok ovaj ne unisti svu dokumentaciju koja

bi svedocila o tragovima drzavnog zlocina nad susednim i svojim narodima?

 

3.Nece da svedoci u tuzbi protiv Marije Milosevic?

Tacno. Velikodusan ljudski gest, cije je razloge vec odavno javno objasnio. Metak koji

je doticna ispalila u njegovom pravcu razumeo je kao gest nervno rastrojene osobe i zato

ne zeli da je dodatno tereti, niti da to politicki, ili na bilo koji drugi nacin, kapitalizuje.

 

4.Lecio se od bolesti zavisti? Pismena osoba bi o nazvala «zavisnost», ali, eto, to je jezik

Cedinih kritizera.

Gde se i kada lecio? Cak ni «sveznajuci» Kurir nije uspeo da od svoje udbaske logistike pribavi takav «dokaz». I baba-Vidojka iz mog komsiluka ima isti «jak» argument. Kaze:

«Cim su mu onak'i podocnjaci, mora da se drogira».

 

5.Ima senku zemunskog klana nad sobom?

Tacno.Onog klana koji ga, jos od Sablje, drzi na spisku za odstrel. Verovatno zato sto je

s njima surovao i delio blago. A mora da se i Legija krio kod njega godinu dana, posto su

takvi ortaci, pa se onda naprasno prosvetlio i zahvalio na gostoprimstvu, objavljujuci svoju «iznenadnu» dirljivu veru u miropomazanu leg/ij/alisticku vladu.

moj poslednji politcki post na yumetalu icon_smile.gif  mhihi.gif

 

evotigana.gificon_wink.gif

 

 

@Soli, moraš da zoveš 789 da bi ti aktivirali gprs.

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

evotigana.gif

Krang, aj dođi na MSN ili IRC da se dogovorimo da ti recnem nešto pošto dolazim 4-5. februara u BG

 

nemam ja to. napisi mi pp. veza mi je 36 kbps u stanu. a sad mi je i pukla veza. procitacu nocas posle 12 kad se konektujem

 

Svetsko čudo, KRANG nije koristio 2 tačke na kkraju svake rečenice. Šokantno! icon_wink.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bogme ne znam ovo da aktiviram .. nit mi gde nudi da upisujem adrese nit ikakva podesavanja sad.gif Ima tamo servisi, pa odeljak POCETNA STRANA , ali nigde ja ne vidim kako da upisem sve te parametre ,.. pise mi da proverim ip adresu, a ja ne znam de da je upishem wallbash.gif

 

 

EDIT :

 

 

USPEO SAM icon_smile.gif .... nevjerojatno icon_smile.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Soli: imam ja onaj Astro-neshto-neshto od Bez Face, mogu da ti dobacim ako ti treba. nije losho, kao sto si rekao, miz progresive i gothica. (rezultat dosta slusanja lacune coil i dream theatera recimo)

 

@svi: cult of luna 22feb.. pa kata u martu.. a sta ako i isis dodje stvarno u pestu u martu/aprilu??? pa gde naci tolike pare? jooooooj!

 

ps ako sam dobro razumeo, na col idemo starim dobrim fudexom a na katu bi se islo superkrangmobilom?

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danilo.. moćni superkrangmobil će biti spreman za katatoniu (ako mi ne pomere neki ispit i padne mi baš u taj dan ili dan posle..), za sada nas ima 3 icon_smile.gif

 

ako nas bude npr 5, pare za benzin će nas izaći jeftinije od busa.. a plus kola su zakon. možemo da pravim pit stopove gde god hoćemo..

 

 

a ovaj BALL me zajebava samo tako sa njegovim katalogom-- ccc

 

 

ima li neko obradu toma jones-a koju je radio devy sa SYL?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...