Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

hmm.. a ko je njemu dao ovlašćenja da radi to što je radio?!

aje reci mi šta je bio njegov posao uopšte (a šta je stvarno radio), kad već toliko znaš o njemu?

 

pa takvi mračni likovi koji kao da su došli iz staljinovog SSSRa, nemaju šta da traže u ovom vremenu.. njegova metodologija rada je klasična komunistička kgb-ovska muljavina.. i on se nađe da priča o nekoj demokratiji.

 

i šta fali kuriru? mislim, dnevni telegraf je bio super.. rolleyes.gif

E moj Uroshu .. ti mislis da se u postSlobinoj Srbioji punoj govana, kriminala, nerascicenoj politickoj situaciji moglo doci kao Kostunica. Sednes, procitas saopstenje i odes qci da spavas? Ako tako mislis morao bi malo vise da gledas televiziju i da citas knjige, a manje da slusas wokmen icon_smile.gif Da si samo iole upoznat kakv je to politicki brlog !!! Pritisak od strane Haga, ekonomija na nuli, pare u rukama krimosa, pritisak Kosova i ostalo ... i pocnes da radis ... svuda nailazis na prepreke .. vidis da dan danas ima ljudi koji bi hteli da se Sloba vrati, da nas bombarduju, da cekamo za hleb i ulje .... e i protiv takvih se valjalo boriti za opste dobro. Eto , kako ti pricas, pomislim da bi hteo da se jebes a da ti ne udje, znaci da se problemi rese carobnom rukom Boga.

 

KAd je ubijen Djindjic, ja bi pobio sve koji su pricali nesto protiv njega, a kamo li zabrani one koji su na ubistvo podsticali. Zamisli da uvatis nekoga kako ti siluje ne daj boze sestru i onda mirno bez p[anike pozoves policiju da dodju organi reda da ga uhapse ... a ovaj mirno da nastavi sa silovanjem !!!

 

Nemoj donositi zakljucke na nivou malog Perice, nego sagledaj opstu situaciju i gomlu prljavog posla koje je trebalo obaviti. Radilo se ispod zita, sklapani su paktovi sa Djavolom .. al sve za nase dobro .. ako ne mislis tako, OK, bolje da spekulisemo sta bi bilo da Djindjic nije bio na vlasti. Samo mi reci da bi sad bili u Evropskoj Uniji i da bi bili lideri u proizvodnji nukleranih raketa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, i ako neko razume mađarski neka prevede ovo:

 

Fontos hír!

A HammerWorldben megjelent hirdetésünkkel ellentétben, sajnos nem lép fel az Opeth a MetalMania fesztiválon, mivel a lapzárta után jelezték, hogy a korábbi tervekkel ellentétben ütközik a fesztivál idôpontja a stúdiófelvételükkel. Ami viszont már biztos, hogy a Katatonia jön. Az esetleges kellemetlenségért elnézést kérünk, az Opeth részérôl pedig tervben van egy magyar fellépés még az év elsô felében.

 

--

 

vidim da pominju opeth, a ako opeth dolazi u peštu, ima da idem peške kao pravi musliman na hodočašće.

a možda ih pominju da bi se izdrkavali nešto.. ili su ovi trebali da dođu pa otkazali?!

 

oooo, glupog li jezika.. ne razumem NIŠTA!!

moram da prenesem ovo, jer niko neće videti na prethodnoj stranici.. a moram odgovor da znam.. znam da prevedem samo ovo "opeth".. to znači "opeth"

 

 

kurir zauvek!

dnevni telegraf isto.

 

lakrdijašu jedan!

 

pukeface.gif +-->

QUOTE ( pukeface.gif )
  pukeface.gif 

 

šta je ovo?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

uleteo si ispred mene soli.. icon_smile.gif

 

e ovako: zašto što je sklapao paktove sa đavolom, zato su ga i ubili.. da ih je hapsio, bila bi druga priča. a on je hteo malo da sarađuje sa njima prvo, pa onda kad mu ne budu trebali, da ih pohapsi.. e, ne može tako..

 

a koštunicu mi tek nemoj pominjati.. pa on je najveća tragedija posle sps/srs ove zemlje.. u stvari, karić je još veća tragedija..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

#include <stdio.h>

main () {
 int n, i, j, nzv, kor;
 char rep = ' ';
 while (1) {
   printf ("n? "); scanf ("%d", &n);
 if (n <= 0) break;
   putchar ('\n');
   nzv = 0; kor = 1;
   for (i=1; i<=3*n; i++) {
     nzv += kor;
     for (j=1; j<=3*n; j++) putchar (rep);
     for (j=1; j<=nzv; j++) putchar ('*');
     putchar ('\n');
     if (i == n)       rep = '*';
     if (i == 3*n/2+1) kor = -1;
     if (i == 2*n)     rep = ' ';
   }
   putchar ('\n');
 }
}

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, ne kente my nigga!! ovo je bleki lično postovao na njihovom sajtu.. proveri i sam!!

 

rekao je da su se zadnjih 6 meseci drkali oko albuma, pa im treba mali break, i zato će da odrade ovaj 3dnevni festival u mađarskoj, poljskoj i slovačkoj (valjda).. 3 koncerta.. jedan je u pešti sigurno.. u petefi hali

 

ali me zbunjuje ovo oko opetha.. da neće mike sa njima ili nešto.. ili čak ceo bend?

 

 

btw, avatari ti postaju sve gluplji i gluplji.. eto, taj fudbaler stuttgart-a ima čelo kao neki majmun. hahaaha 20 < IQ < 50

 

eh, i sam si tražio da tupimo o politici.. (?!)

ja sam rekao: dosta politike za danas hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, za politiku, tupio bih da nisi kontradiktoran. Prvo popljujes DSS, a onda iznosis njihove klasicne stavove, tipa "saradjivao sa kriminalcima, pa ga ubili". Skoro je seksualno kako mi izbija Mihajlov iz tog posta. Na to sam odavno oguglao i ne zelim da polemisem vise. Really.

 

Avatar je kraljevski, taj fudbaler simbolizuje fudbalsku eleganciju, ali ti si, naravno, pacer pa to ne prepoznajes. evotigana.gif

 

Petefi Hala je bas ogromna, bice looooodilo videti Katu u njoj. Naravno, to se ne propusta. icon_da.gif Ako bude i Opeth, kEwL, ako ne, zabole me mnogo icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaš šta: ono što sam ja zaključio to je da su političari u pravu JEDINO kad jedni druge pljuju.. sve loše što jedni o drugima kažu je tačno.. ono što o sebi pričaju - nije.

toliko..

 

--

 

ako je to elegancija, ne želim nikad da budem elegantan. izgleda kao neki niži primat (kao i 99% fudbalera)

 

--

 

kataonija 10 marta.. 9 mi se završava ispitni rok. JAOAOAOAO

 

al ćemo da idemo.. ako bude sve ok, idem kolima.

kako je za vizu sada? nisam bio tamo 2 godine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja , bednik nisam stigao ni da se slikam za povlasticu za voznju koja mi istice ovaj mesec a kamo li za poasos .. a kamo li da sacuvam pare a konjcert Kreatora i Dark Tranquility ... al bar ce mi soba za koji mesec liciti na nesto icon_smile.gif

 

Krang, nisu ih hapsili jer su im ti ljudi pomogli pri skidanju Slobe .. naravno da je plan bio da ih pohapse kad budu zavrsili svoje prljave poslove ... no nije Djindjic ubijen sto je hteo veci udeo u prodaju droge, nego zbog izrucenja Haskih optuzenika, sto je bio osnovni uslov da mi postanemo drzava u kojoj zive ljudi .. naravno, nismo mi u fazonu da budemo ljudi ... mi smo drzava govnavih goveda ... makar preko 50% posto ljudi ... znaci .... jebiga ... govna do nosa i vecina voli da smrdi ,... zato je Djindjic poginuo. Nismo mi kao narod dostojni takvog politicara. Nama je dobar faraon Sloba i feudalac Seselj .. tu smo mi negde sto se politickog razvoja tice.

 

A to sto se tice pljuvanja...kandiduj se za premijera Krang pa probaj da vodis drzavu ... ma jos lakse ... zaposli se negde i vidi kako radi preduzece ... i bice ti jasno koliko je to tesko ... najlakse je pljuvati po tudjim greskama, mnogo je teze resavati probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super, sada na svakom podforumu ima po jedna tema o djindjicu, super...

 

Krang, nesto ne verujem da ce tu svirati Opeth po onom textu iako ne znam ni rec madjarskog ali valjda bi ih stavili na onaj spisak sa ostalim bendovima

i da, ja bih na katu mogao da odem kolima jedino kad bi svirali u bg-u, moj jadni auto ne bi izdrzao tako udaljene destinacije icon_cry.gif

 

soli>>> bas ti je lep novi avatar icon_redface.gificon_rockdevil.gif

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome se smuchilo da cheka novi saturnus neka kusha novi Darconian - Arcane Rain Fell... mnogo bolji no prvi i slichi pomenutim dancima... vi sa divljim netom bi mogli da mi pripomognu sa poslednjom pesmom koju cu da skinem za 12 dana... 25mb...

 

josh dva puta da vidim katatonia-u i teracu ih da se raspadnu... plashim se da to ne izgubi smisao mrred.gifwallbash.gificon_surprised.gificon_redface.gifevotigana.gif ...

Edited by Out Of Time

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marcoman - Kolko god o Djindjicu pricali, ne moze da skodi, samo sto i ne koristi .... promasio je covek narod ... mi smo za bich i volove.

 

@Out Of Time - slazem se da je album strava a imam valjda i svih 8 pesama .. ako nesto nisam sjebo prilikom svlacenja icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu, neka se Ceda pripremi jer njegovo vreme upravo dolazi, ma sta o tome mislili napujdani novinarski kerovi iz Kurira, Balkana ili Intenacionala. U procesu formiranja prave, jasno prepoznatljive socijaldemokratske liberalne levice, za koju je vec odavno upraznjen prostor na politickoj sceni, pored njega bi vaznu ulogu trebalo da imaju vecina intelektualaca “stare garde” kalibra postovane Latinke Perovic, vecina clanova Glavog odbora GSS-a i SDU, kao i gotovo kompletni podmlaci ove dve stranke, plus novo stvorena DS frakcija sa Pecikozom i Lecicem na celu. Njen zadatak bice da nacini beskompromisan otklon od lamentatora nad neostvarenim ratnim ciljevima, antihaskih kohabitanata, institucionalnog koketiranja sa klerofasistima, pijeteta prema manekenima s crnim ruzama na vratu i ostalom smrdljivom nakotu, koji je metastazirao posle Zoranove pogibije.

---------------------------------------------------------

moj poslednji politcki post na yumetalu icon_smile.gifmhihi.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pecikoza je bio predsednik Opstinskog odbora DS Savski Venac, a imao sam prilike da budem clan Opstinskog odbora pre 2 il 3 godine ... licno nisam bio odusevljen lokalnim odnosima unutar stranke pa sam prestao da budem aktivan na tom polju ... Nisam ja previse odusevljen Pecikozom ...

 

Sa 4 godine zakasnjenaj sam otkrio madjaski bend Without face. Sviraju Progressive Gothic metal .. ne sto tako pise na metal arhivi, nego je stvarno tako .. zenski, muski vokali, komplikovana svirka...sve u svemu, odlicno ... imaju 2 albuma, Deep Inside i Astronomikon. Ovaj prvi sam poceo da skidam i kolko sammalo chuo, prilicno su dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mirisem ga ni ja nesto, on je upotrebljen cisto u konotaciji frakcije, mada sumnjam da ce igrati bitniju ulogu. Ja reko' da necu vise icon_smile.gif

 

Dobri su Without Face, gledao sam ih uzivo par puta i najbolje od svega je izgled pevacice Julie... Muy Bien! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shalji, nego shta .. ja sam ti malo degenerichan za mobilne telefone icon_smile.gif

 

Kad sam bio u vojsci u (Je)Backoj Topoli mlogo sam zgotivio Madzarice icon_da.gif

 

 

Sto se Draconina tiche ... imaju oni chime da se pohvale:

 

2037. DRACONIAN - Arcane Rain Fell 2005

2038. DRACONIAN - Dark Oceans We Cry [MCD Demo]

2039. DRACONIAN - Frozen Features [Demo]

2040. DRACONIAN - Shades of a Lost Moon [Demo]

2041. DRACONIAN - The Closed Eyes of Paradise [Demo]

 

Bar to ja posedujem , a mozda imaju jos neka izdanja ...

 

a provalih da na spisku nemam a na disku imam i "Where Love mourns" ... hm zasto nisam ubacio u katalog .... prokleta staros' wallbash.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

srećko pecikoza je prijatelj sa mojim ocem.. inače je veoma veliki govnar i znam ga lično.. ako nam je on budućnost, do kurca..

i čeda isto: nezaposlen čovek koji pliva u parama.. kao da već nije bio jedan od najmoćnijih ljudi u zemlji, pa mu treba nova šansa.. a videli smo šta je radio: bio je veza sa onim mafijašima.

a taj smrdljivi nakot o kome govoriš je metastazirao upravo za vreme živkovića i čede..

--

 

nisam čuo without face.. a draconian je pokupio neke prilično loše recenzije, ali ni to nisam čuo, pa neću komentarisati.

 

 

inače sad slušam age of silence, ne znam zašto sam taj album do sada izbegavao.. odličan je.. onaj winter lik je genije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam detaljno analzirao album, pustio sam samo na preskok nekolik pesama ... mozda je album dobar, a mozda je i los, ali ono sto je sigurno, to je da je najkrljachkiji do sada. Obicno ne dajem 5 para sta ko misli o nekom izdanju, ako se meni svidja onda je OK icon_smile.gif

ma ni ja ne obracam paznju sta ko prica o albumu, ali ovaj lik je svirao na istom, a i kaze da mu je pun qrac svega. jebiga... mada kontam da alubm ne moze da bude los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

without face? da, bese to neki sziget, a ja bejah mrtav pijan... klasika, nicega se ne secam. na svirke trezan, a cirka posle.

 

sto se madjarskih viza tice, treba tu jos neka gomila potvrda, ali mnogo je jaca varijanta da radis preko agencije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...