Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

nikad u hrvatskoj nism imao problema.

(jedino kad sam se u dbrovniku prošle godine slikao sa tri prsta pored table na kojoj je bila mapa grada sa označenim oštećenim i srušenim objektima divljačkoj agresiji na svetsko kulturno blago.. i to su bili neki klinci koje sam oterao..)

 

a navijači su najgora stoka.

najviše me nervira kad me neko pita: "za koga navijaš?"

a još se ja bavim sportom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uveli danas ADSL u CG icon_smile.gif

 

Ne moze gore...Da bih ga prikljucio treba mi 330 evra u startu wallbash.gif Mozete misliti da mi traze da prvo uvedem ISDN pa tek onda ADSL koji lopovi,ovo je nevidjeno...

 

A paketi mnogo jadni...35 evra mjesecno za paket sa 5GB protoka a s obzirom da je taj paket 512/128 to mogu skinuti za dva dana icon_smile.gif a svaki GB preko se naplacuje 8 evra,ne hvala...

 

Inace Prefuse 73 mnogo dobar,jedino js Efterklang slusam uz to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedela sam za mashinom shilaaa sammm .. elem

sedeh sa jednom chlanicom foruma na stepenishtu i baljezgah gluposti onako pijan, kad zachuh lomljenje stakla i neko lupanje tamo prema ulazu u klub. Pojavih se na licu mesta i videh 3 dizela kako lupaju staklo o glavu nekog lika ... ispala je opsta ludnica, sihao sam po jaknu reshen da odem kuci pre nego sto nas policija sve privede na informativni razgovor. Sam znas da meni ne mogu da prikace samo ubistvo...sve ostalo mogu, cak i ono sranje tvoje koje sam konzumirao veceras icon_twisted.gif Elem, sidjem ja, uzmem jaknu i krenem kuci ... i setim se da se moj veseli komshija koji je malocas bacio peglu vrno u klub preporodjen i reshim se da se se vrnem na mesto zlocina da ga vrnem kuci ako ne bude umeo da se orjantishe icon_smile.gif Srecom situacija se smirila, odslusali smo jednu pesmu Consecrationa i onda sam ja otisho kuci, a komsha je reko da ce da se vrne sa Azzom ... nadam se da su se srecno vratili kuci icon_smile.gif

 

Ja sam doso kuci po pare za burek, otiso u pekaru, jeo i najzad se smestio u krevet .... eto ....

 

TOOOOOOOOO KONJUUUUUUUUUUU TAJ RAAAAADDDDDDD TO CEENIMMMMMMMMMMM icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...