Jump to content

2016.02.08. *Mikser House, Beograd* Sabaton, Wisdom, Armageddon


Talvi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kao prvo, koliko prima sala u Mixeru (nikad nisam bio u tom prostoru)? Sve mi se cini, a voleo bih da gresim, da ce ova godina biti previse susna kada su metal koncerti u pitanju. Cena je korektna, iako mislim da ce dosta ljudi ovo preskociti, jer su ih vise puta gledali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, koliko prima sala u Mixeru (nikad nisam bio u tom prostoru)? Sve mi se cini, a voleo bih da gresim, da ce ova godina biti previse susna kada su metal koncerti u pitanju. Cena je korektna, iako mislim da ce dosta ljudi ovo preskociti, jer su ih vise puta gledali...

 

Jednom sam samo bio u Mixeru i moja procjena je da je velicine kao velika sala SKCa otprilike. Znaci moglo bi tamo stati oko 800-1000 ljudi, da bas bude krcato.

Sto se tice cijene, meni je ona pretprodajna od 2000 din bila korektna, a sve ovo iznad je klanje. No, svakako mi ostaje da uzmem ovu od 2600, nisam Sabaton gledao od 2010.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozeri ili ne...i ja bih više voleo da stižu Hammerfall, ali i Sabaton će biti ok za početak godine. Prošla godina, a i pretprošla, su bile prepune metal događaja, a sad u ovoj "mršavoj" ponudi još i biramo i tražimo mane...

Karta u džepu ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da nema neko kartu viška, razboleo se, putuje i t.d.? Tačnije, trebaju mi tri. Danas sam htela da kupim i nema ih više, kaže - bilo do juče... :( Ako bi neko prodao kartu, šaljite mi PM, molim vas.

idi na event na fb nudi dosta njih kartu da proda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...