Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne mogu da jebeno verujem posle 13 jebenih godina imam sansu da vidim svoj omiljeni bend..a sve o cemu trenutno mogu da mislim je strah da ne ostanem bez karte.

 

Michelle, jel mogu da ti posljem novac da mi kupis kartu..please javi se na pp!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote te sta uradih od coveka! laugh.gif  pivopije.gif

Eto vidis icon_smile.gif

Evo,napokon sam malo odspavao (napokon!),al' jos uvek ne mogu da verujem ph34r.gif Sto kaze Johny "posle 13 jebenih godina" (mada ja mislim 14,tj. da su u Budimpesti svirali poslednji put '92)...

 

a sve o cemu trenutno mogu da mislim je strah da ne ostanem bez karte.

Ih,ako je to sve o cemu ti razmisljas/se pribojavas onda si dobar - ja sam imao nocne more icon_smile.gif Uzas icon_smile.gif

 

nije, ostalo je isto, jos uvek se dobija na 6 meseci ili godinu dana.

Da,al' ja cu moci da (ako je dobijem) je dobijem (samo) na 3 meseca - jer mi pasos istice 31. oktobra ove godine icon_sad.gif

 

Ako hoces da mi se oduzis,daj mi Puppet master original. icon_biggrin.gif

Hm...moze!

Al' onda ti ne ostavljam dupe na miru mrred.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima da li Ivan Moric radi ovaj koncert, pa ako radi ja bih isla s njim, tj. u toj grupi.

 

Ili u bilo kojoj drugoj pouzdanoj organizaciji.

 

Ne mogu da verujem da stvarno postoji mogucnost da se ovo desi i da mi na temi pricamo o tome kako cemo da odemo na koncert GANSA biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, stvarno.... da mi je neko rekao prosle nedelje, ne bih mu verovala.... kakvi guns-i, jos u madjarskoj..... ali ovo... stvarno..... samo da ne ispadne drugacije...

stvarno bi bilo dobro da postoji neka agencija koja organizuje, ili tako nesto.... da se ne cimamo za karte i vize

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,sad se preracunavam za ovaj 'odlazak na koncert iz snova' (hahaha,al' sam ga srocio icon_smile.gif ) kol'ko bi mi trebalo para...

 

I izracunao sam da bi mi za OSNOVNE potrebe,znaci one najosnovnije,trebalo oko 100 eura:

Za kartu 45 eura+za put 25-30 eura+za majcu sa turneje 25-30 eura = ~100 eura icon_da.gif

+ eventualno luksuz u vidu hrane i pica icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.ticketpro.hu/events.php?order_by=&event=288

 

Kako sam saznao karte će pustiti pre u prodaju zbog velikog zainteresovanja.

 

Jer Arena prima 12 000 ljudi . Cene karata su navedene na linku.

 

 

 

Na ovom linku ja nisam nasao nikakvu informaciju o tome kada ce karte biti pustene u prodaju, pa obzirom da ti jesi...da li bi mogao to ovde da copy/paste od reci do reci...i ako je na Madjarskom da prevedes?

 

...karte će pustiti pre u prodaju...

 

PS-Sta to znaci PRE?Pre, u odnosu na sta?

 

THANX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas su puštene karte na prodaju (bez zajebancije) Moj prijatelj koji živi u Budimpešti je kupio danas kartu i javio mi.

 

 

Po planu trebali su da puste karte u aprilu ali eto to je ono PRE !!!!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PAKLENI PLAN

 

Cena karte za stajanje je nesto manje od 4000 din.

 

Laza i ja smo se dogovorili da Laza u noc izmedju ponedeljka i utorka zapali za Budimpestu po karte.Lazini putni troskovi iznose 2000 dinara, i tu cifru cemo podeliti brojem ljudi koji zele kartu.Dakle ako se javi 5 ljudi, svako treba da plati po 4400 dinara za kartu za stajanje i putne troskove.

 

Lazin voz krece u ponedeljak u 00:00h iz Novog Sada i stize u Budimpestu u utorak rano ujutru oko 06h.Koliko sam ja saznao karte su pustene u prodaju i mogu se naci u blizini Nepa, ali bi bilo lepo da "dudi" pita prijatelja gde se TACNO mogu kupiti karte.

 

Novac se Lazi treba uplatiti "POST NETOM" u ponedeljak najkasnije do 14h, kako bi Laza mogao isti da podigne do 17h, kupi evre, zapali za Novi Sad pa Budimpestu.

 

Uplata "POST NETOM" se vrsi tako sto odete u bilo koju postu i pitate sa kog saltera mozete da posaljete novac post netom.Oni vas upute na odgovarajuci salter i vi Lazi posaljete novac na osnovu njegovih licnih podataka (ime, prezime i broj telefona).Kada popunite formular, oni vam to overe i daju kopiju koja ostaje kod vas.Kada dodjete kuci, pozovete Lazu, date mu svoje ime, prezime i broj uplate (koji pise na uplatnici) i na osnovu toga Laza podize vas novac...

 

LAZINI PODACI:

 

LAZAR POPOV-0641289485-23000 Zrenjanin

 

Ovo je preliminarni plan, i tacan broj ljudi bi trebalo da znamo do ponedeljka do 12:00h.Oni koji su zainteresovani neka postuju ovde, ali samo ako su 100% sigurni da ce do ponedeljka imati kes..

 

Dakle, ko je za?

Edited by Johny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,vratio se ja malopre sa 'Havaja' icon_smile.gif

Malo sam umoran (malo?Ma mrtav sam umoran icon_smile.gif ),pa reko samo da postujem ovde.

 

Znaci,KUPIO SAM JEBENE KARTE icon_rockdevil.gif 45 eura - 10900 forinti (za stajanje naravno cool.gif ).

Karte su inace...hm,nisu lepe (blago receno,da ne kazem gadne)...ko sad za Deep Purple recimo - samo crno-belo,jedino sto pise Guns N' Roses i jos neki mali njihov logo u sredini (ovaj novi naravno),ostalo je sve 'Ticketpro.hu' pa 'Ticketpro.hu' kurac-palac icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

 

Ma videcete...

 

Al' dobro - to nije ni toliko bitno ko sto je bitno da napokon imam jebene karte za koncert Gansa (can't believe)

cool.gifcool.gifcool.gif

 

 

 

Idem da spavam sad (zasluzio sam icon_biggrin.gif )...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,vratio se ja malopre sa 'Havaja' icon_smile.gif

Malo sam umoran (malo?Ma mrtav sam umoran icon_smile.gif ),pa reko samo da postujem ovde.

 

Znaci,KUPIO SAM JEBENE KARTE icon_rockdevil.gif 45 eura - 10900 forinti (za stajanje naravno cool.gif ).

Karte su inace...hm,nisu lepe (blago receno,da ne kazem gadne)...ko sad za Deep Purple recimo - samo crno-belo,jedino sto pise Guns N' Roses i jos neki mali njihov logo u sredini (ovaj novi naravno),ostalo je sve 'Ticketpro.hu' pa 'Ticketpro.hu' kurac-palac icon_rolleyes.gif  icon_rolleyes.gif  icon_rolleyes.gif

 

Ma videcete...

 

Al' dobro - to nije ni toliko bitno ko sto je bitno da napokon imam jebene karte za koncert Gansa (can't believe)

cool.gif  cool.gif  cool.gif

 

 

 

Idem da spavam sad (zasluzio sam icon_biggrin.gif )...

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

 

Edited by Johny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...