Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ali, stvarno....

kao mlad je bas lik.... uspeo je da napravi nesto od sebe.... cak je i njegovo "ludilo" simpaticno icon_smile.gif

 

'93. - '96. me nervira... jadan izgovor za coveka... "ja sam Gn'R, a svi vi idite dodjavola"... eto mu sad njegov Gn'R

 

ali sad... no.gif .... stvarno mi ga je zao.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali, stvarno....

kao mlad je bas lik.... uspeo je da napravi nesto od sebe.... cak je i njegovo "ludilo" simpaticno icon_smile.gif

 

'93. - '96. me nervira... jadan izgovor za coveka... "ja sam Gn'R, a svi vi idite dodjavola"... eto mu sad njegov Gn'R

 

ali sad... no.gif .... stvarno mi ga je zao.....

kako mediji uticu na misljenje

 

Slash,duff i ostali su pricali sve ove godine,Axl slabo.

Cekajte da cujemo i njegovu pricu,u svakom slucaju ove likovane stvari newgnr su mnogo mnogo bolje od celog contraband-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada, ali NIKADA nisam dozvoljavala da propaganda utice na mene....

tako da..... ja jednostavno vise gotivim ostale od Axl-a.... i nije u redu sto ga toliko pljuju, sto jes' jes'.... ALI... zar nije malo cudno sto su svi oni uspeli da se sloze, a jadnog axla su odbacili icon_rolleyes.gif

 

a, to koliko je dobar novi album cemo videti..... cinjenica je da ni VR ne moze da ostvari uspeh gunsa.... jednostavno se treba pomiriti sa cinjenicom da je to vreme proslo..... da niko nikada nece uspeti da ozivi Gn'R....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada, ali NIKADA nisam dozvoljavala da propaganda utice na mene....

tako da..... ja jednostavno vise gotivim ostale od Axl-a.... i nije u redu sto ga toliko pljuju, sto jes' jes'.... ALI... zar nije malo cudno sto su svi oni uspeli da se sloze, a jadnog axla su odbacili rolleyes.gif

 

a, to koliko je dobar novi album cemo videti..... cinjenica je da ni VR ne moze da ostvari uspeh gunsa.... jednostavno se treba pomiriti sa cinjenicom da je to vreme proslo..... da niko nikada nece uspeti da ozivi Gn'R....

reunion is posibble for me

 

Stvarno mislim da ce Axl i Slash pre ili kasnije da sviraju zajedno,a po meni njih dvojica su guns n roses(svaka cast duffa,izzy i ostalima ali ova dvojica su mozak i srce gnr)

 

Velvet Revolver sa onim vokalom (Scotom) nikada nece moci da naprave nesto ozbiljno,pa ja sa tim djankozom ne bih mogao da sviram 5 minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

reunion is posibble for me

 

Stvarno mislim da ce Axl i Slash pre ili kasnije da sviraju zajedno,a po meni njih dvojica su guns n roses(svaka cast duffa,izzy i ostalima ali ova dvojica su mozak i srce gnr)

 

Velvet Revolver sa onim vokalom (Scotom) nikada nece moci da naprave nesto ozbiljno,pa ja sa tim djankozom ne bih mogao da sviram 5 minuta

pivopije.gif

 

U suštini,za mene su pravi Guns-i jedino originalna postava,ostalo je,posle '93., sve bilo sprdnja. icon_rolleyes.gif

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

reunion is posibble for me

 

Stvarno mislim da ce Axl i Slash pre ili kasnije da sviraju zajedno,a po meni njih dvojica su guns n roses(svaka cast duffa,izzy i ostalima ali ova dvojica su mozak i srce gnr)

 

Velvet Revolver sa onim vokalom (Scotom) nikada nece moci da naprave nesto ozbiljno,pa ja sa tim djankozom ne bih mogao da sviram 5 minuta

naravno da su pravi gunsi bili njih dvojica... i da nikada ni jedan od njih nece postici ni priblizan uspeh...

cak i da sviraju ponovo zajedni, a za to nema sanse, ne bi ostvarili oniliki uspeh...

 

ova prica je ispricana mnogo puta.... nema svrhe vrteti je vise pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mislim da ce Axl i Slash pre ili kasnije da sviraju zajedno,a po meni njih dvojica su guns n roses(svaka cast duffa,izzy i ostalima ali ova dvojica su mozak i srce gnr)

ja sam Dizija uvek posebno gotivio..

nemam pojma zasto...

tako da mi jeko drago sto je ostao u bendu...

da je tu jos Gilbey.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

reunion is posibble for me

 

Stvarno mislim da ce Axl i Slash pre ili kasnije da sviraju zajedno,a po meni njih dvojica su guns n roses(svaka cast duffa,izzy i ostalima ali ova dvojica su mozak i srce gnr)

Ha,ovo me je ladno podsetilo na nesto...

 

Pre jedno nedelju-dve-tri kaze mi jedan drug:

-Ej,ides na Ganse 31. maja?A ja sam cuo ...[sad dal' je rek'o da je cuo na radiju ili je video negde na internetu ne znam]... da ce se Axl i Slash pomiriti i da ce Slash nastupati sa Gansima na ovoj turneji!Videces...

ph34r.gifph34r.gifph34r.gif

 

 

Ono,bilo bi lepo,al' kol'ko je to realno ocekivati... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada mi ne izgleda moguce zbog nacina na koji je slash odgovarao na takva pitanja.....

sad, i da hoce, bilo bi bezveze da pristane....

Pa kad pogledas neke primere (npr. Iron Maiden,Judas Priest),onda shvati covek neke stvari...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gifuser posted image

 

bas zato....

zamisli koliko bi bilo glupo da se posle onolike "mrznje" pomire....

i, svi znaju da se ne vole, nego da su tu zbog para....

koliko dobra moze biti tako nastala muzika....

i, kakvi su oni ljudi.....

 

ovo mi je 999 post.... zao mi da imam 1000...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas zato....

zamisli koliko bi bilo glupo da se posle onolike "mrznje" pomire....

i, svi znaju da se ne vole, nego da su tu zbog para....

Pa sad,pitanje je i kol'ko je ta mrznja zbog nekih drugih razloga,a kol'ko zbog...para (?) ph34r.gif

koliko dobra moze biti tako nastala muzika....

Pa '90/'91 im je uspalo icon_da.giforangelistening.gif

 

i od 1998-1991...

Jel' ti to mislis od '88 do '91 ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa Axl i Slash su u velikoj frci nili i od 1998-1991 pa su opet radili

da... ali je ipak bilo drugacije.... sveze.... sad je to lezalo deset godina....

 

mada... starost natera ljude da razmisljaju prakticno.... ne znam.... kao sto rekoh, ipak je to hollywood i sve je moguce ph34r.gif

 

Pa sad,pitanje je i kol'ko je ta mrznja zbog nekih drugih razloga,a kol'ko zbog...para (?)

da... ali ... ako se mrze, mrze se (sto ja btw nikada necu shvatiti)... razlog je nebitan...

 

U smislu da su se sukobili oko toga ko ce biti slavniji?

verovatno u smislu "slava im je udarila u glavu"

nalozili se kako su bolji nego onaj drugi.... kako su oni zasluzniji..... pa su hteli da pokazu kako "bend ne moze bez njih"... i tako.... jos mladi, loodi, pijani, drogirani, .....

nazalost.... bend stvarno nije mogao bez bilo kog od njih icon_sad.gif .... ili ipak user posted image .... icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na to da nisu bili spremni da budu najveci bend na planeti a to su postali 1991,jer da se ne lazemo gnr nisu kao bon jovi (volim taj bend) radili stvari dopadljive sirokoj masi,vec su radili neki svoj fazon vrlo blizak undergrounda ali su ih genijalni Axlovi tekstovi i genijalni slash-ov sluk izbacili u vrh.

Mislim da je mozda i bolje sto su se rastrurili 1993(nezvanicno),jer gde ces bolji oprostaj od onog u buenos airesu pred 80.000 ljudi.Mada mislim da istorija gnr pocinje ponovo ove godine,jer svetu treba rnr-a a sem Axl-a ne vidim ko je u stanju da pokrene lavinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na to da nisu bili spremni da budu najveci bend na planeti a to su postali 1991...

Da,al' pazi - oni su neku vecu popularnost stekli jos '88 (recimo da je to,po meni,godina njihovog proboja na svetskoj muzickoj sceni),tako da im je slava vec bila (ako im je ikad bila) udarila u glavu,pa su se na to vec 'navikli' '91-'92 (u smislu da im se takva popularnost ne desava po prvi put),tako da se delimicno i ne slazem sa tom tvojom recenicom (da tada nisu bili spremni na to)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili im je tada toliko uspelo, da nisu znali kako da prevazidju sami sebe

 

Mislim da je mozda i bolje sto su se rastrurili 1993(nezvanicno),jer gde ces bolji oprostaj od onog u buenos airesu pred 80.000 ljudi.

icon_da.gif naravno.....

nisu doziveli pad slave

to je najbolje.... kad se bend raspadne na vrhuncu slave...

naravno, nama je zao zbog toga..... ali, zar nije zalosno gledati axla kako pokusava nemoguce icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...