Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ajde i ja da se javim po ovoj novoj temi o bheadu,ron-u i slashu

 

Ron je sigurno mnogo bolje resenje za gnr od bhead-a,i po svirci i po pojavi na stejdzu i odnosu sa fanovima

 

Ron je za klasu bolji gitarista od slash-a,i po meni ima mnogo jaci nastup na stage-u (poredim budapest 1992 i 2006),ali jebi ga nije odsvirao apetite for destruction

 

Bend sada zvuci duplo bolje nego 1992,sto je i normalno jer Axl sada ima bolje muzicare sa sobom,ali opet oni nisu odsvirali apetite

 

Btw better je ubedljivo najaca live stvar

 

A da i ovo za sviranje novih stvari

 

Pa ko ih je gledao 2006 zna zasto se sviraju stare stvari,zato sto je opsta ludnica u crowd-u kada se sviraju afd i uyi stvari ai drugo ovo nije promocija novog album a gnr vec novog benda gnr,pa stim u vezi nove stvari ce svirati kada izadje novi album

 

I samo jedno pitanje: "Sta je Saul Hadson (Slash) uradio vredno pomena od 1993 i koncerta u buenos airesu,a svirkao je nesto svih ovih godina"

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ron je sigurno mnogo bolje resenje za gnr od bhead-a,i po svirci i po pojavi na stejdzu i odnosu sa fanovima

 

Po pojavi na stejdzu? ...Bucket vrti nunchake i radi "robota" a sta radi Bumblefoot? nosi kapu iz koje mu viri kosa? icon_smile.gif ...poenta je u tome da ni jedan ni drugi nisu dobro resenje za Gunse...novi materijal moze da odsvira svako ko' svira gitaru duze od 4 godine, ali Axl je nasao da zove sve same avangardne shredere, kojima su Gunsi negde na 25 mestu u zivotu icon_smile.gif ...misim' stvarno icon_rolleyes.gif

 

Ron je za klasu bolji gitarista od Slash-a

 

Obrazlozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Darijus:A zasto da ne sada?

Sta to fali sada,pa da se Gansi ne pojave?

Ja sam ziveo za taj dan da odem na njihov koncert (i zelja mi se napokon ispunila!!! icon_rockdevil.gif ),pa makar samo Axl bio tu (naravno da bi mi bilo draze da su svi tu,but jebi ga...).

 

Inace,ako si kao sto kazes vec gledao neke (novije) snimke onda znas i sam da on 'ne zavija ko neki shreder' na pesmama,nego mu je OK glas - nije mu promukao,ne puca i sl.

 

Tebi oni zvuce smesno,a?Pazi,i ja sam bio prilicno skeptican po pitanju toga kako ce sve to da zvuci/izgleda/ovo-ono... ph34r.gif

I mogu ti reci da sam se prijatno iznenadio icon_da.gif Kazem opet,draze bi mi bilo da su svi tu (a ne neki novi likovi)...al' to je vise emocionalni aspekt,nego realni.

 

Kazes i da sviraju 3 nove stvari za 20 godina pauze...Pa ja ne znam dal' je tebi jasno da za tih jebenih 10 godina (orijentaciono,od raspada postave sa Use Your Illusion turneje,a ne 20 k'o sto kazes icon_uhoh.gif ) Axl nije sedeo svaki dan i smisljao nove stvari?Da je za sav taj period imao neka druga posla/nesto drugo na umu,a ne smisljanje pesama za novi album.K'o da je ono duzan da dan-noc misli na to icon_rolleyes.gif

 

 

A kazes da si fan benda vec (vise od) 12 godina...a nisi bio na ovom koncertu...zato sto si nasao dovoljno dobre razloge (izgovore?) da ne odes...OK,tvoja stvar,al ne mozes onda reci (k'o ranije) 'Ja sam fan GN'R-a' no.gif Mozes samo reci 'Ja sam bio fan GN'R-a - sad imam dovoljno razloga da budem polu-fan,ex-fan ili kvazi fan' icon_smile.gif

Opet - to je tvoja stvar icon_wink.gif

 

Peace man icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

epa ovako...neka pitanja-razmisljanja ne temu "novog" gnr-a...pa reko da ih podelim sa fanovima,polu-fanovima i kvazi-fanovima u nadi da cu naci odgovor...

 

moze da se napise pet strana...ali...kratko i jasno...

 

posle gledanja nekih profi snimaka novog benda...(znaci ne flac audio sa jebenih sto metara od bine ukombinovan sa kamermanom postavljenim na obliznjem drvetu,koji boluje od parkinsona...i other type of shit...)

 

kao neko ko je fan benda vise od 12 godina...

 

logicno pitanje...

 

cemu...???

 

ili bolje...zasto sada...???

 

ili jos bolje...jel axl pokusava da punk'd-uje pola sveta...???

 

meni nije jasno majke mi...

 

ja se primao kao nesto da "kapiram" taj bend...u kojoj god postavi...

 

stoji da je axl na neki nacin cudo od coveka...ali da li to znaci da mu treba podrska po svaku cenu...???

 

nije mi jasno apsolutno nista...

Sta ti konkretno nije jasno?

 

Zasto sada? A zasto da ne? Koji bi tacno momenat odgovarao vecito nezadovoljnim pojedincima?

 

Cemu? Pa verovatno zbog toga sto se o Chinese Democracy albumu prica vec jedno 10 godina, a evo, sada postoje i pesme, i neke od njih su i poprilicno dobre. Guns n' Roses kao ovaj bend koji su sada ( sve sa trojicom gitarista) ima publiku, sto dokazaju rasprodati i poseceni koncerti. Saberi dva i dva, Axl Rose ima bend, publika zeli da ga (ih) vidi. Temo tome i nicemu drugom. Mozda Chinese izadje na jesen, mozda ne izadje nikada.

 

Meni je koncert u Budimpesti definitivno najlepse muzicko iskustvo u zivotu. Ne mogu bas da te skapiram kad kazes da mozes u Festu (ili vec gde u Zemunu) da cujes takvu izvedbu pesama koje volis... Veruj mi, tu strasno gresis. Meni se recimo na koncertu ni najmanje nije svidela November rain (da li je to bilo zbog gitare, ne znam niti stvarno mogu da komentarisem), jednostavno to nije bilo to. Ostale stare stvari, pre svega Out Ta Get Me, pa onda nightrain, You could be mine, My Michelle, pa cak i stvari koje kuci nikad ne pustim kao sto su Knocking i Live and Let die, zvucale su odlicno. Better je odlicna pesma, i vise od toga. Axlov glas zvuci izvanredno, bolje nego na mnogim live snimcima od pre dvadeset godina, i bolje nego na pola Live Ere, to potpisujem. Poenta, koncert je bio odlicna svirka i odlican shou. Okej je to sto si ti slusao i gledao snimke svirki sa turneje, ali to ne moze da se uporedi sa utiskom koji imas kada si TAMO, to i sam znas.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni ja bas naivan.

 

moje pisanije nije bilo tek tako... icon_wink.gif

 

nego cisto da vidim koliko ima vas "nepismenih" fanova... icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

vidim poceli ste da se javljate.

 

nisi dao odgovor ni na jedno pitanje.naravno.

 

po toj logici niko nikad ne bi izdao album danas...jer bi se sve naslo na netu...jeste...nije nego...djismilice preko botenzi... icon_uhoh.gif  icon_smile.gif

 

a drugi pasus koji si napisao...nemam nameru da komentarisem...jer rasprava u koju bi us'o se ne bi zavrsila dobro po tvoje stavove...(mada nisi daleko od istine u tehnickom smislu...sto je potpuno nebitno... icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif ...jer  mashis poentu za tri duzine...)

 

nema rasprave.

 

pis.

 

ne trudi se za dz. pivopije.gif

@darijus

Hahahaha LOL, "ne trudi se" , bas si duhovit. Nema rasprave? Wow, ti si sad ispao najpametniji, potpalio vatricu i pobegao mhihi.gif ... vrlo inteligentno ... ajd bas me zanima GDE sam ja toliko pogresio, ajd 'leba ti ukazi mi na moje greske icon_smile.gif ...

 

Kako se uvek nadje neko da pametuje i da kvari "party" pa to je neverovatno icon_uhoh.gif . Sto se tice net-a + albuma pogledaj RHCP sta se desilo ... ma sta RHCP, svakom drugom bendu se to desava. Axl nije budala sto se te stvari tice, i da sam na njegovom mestu uradio bih isto. Inace , ako nisi primetio, svirali su ukupno 6 novih pesama (po koncertu bude 3-4 nove, al ti si odma uzeo manju cifru -3 , zasto???) ... znaci ako na CDu bude 13 pesama (kao sto se prica) mi smo culi 6 !!! Sad zasto bi on dopustio da mu se vise od pola albuma nadje na netu ?

 

Jos nesto, vecinu tvog posta si napisao kako se ne bi zavrsilo "dobro po moje stavove" , koje stavove jbt , nisam izneo ni jedan stav, samo moje misljenje o Slashu ... i DAO ti odgovor na 2 pitanja, a ako ti nisi mogao da skontas - svaka ti cast mhihi.gif

 

 

 

@LazaGNR & michelle

To su vam tipicni NewGNR hejteri icon_wink.gif ... ima ih sirom sveta, nalazim ih cesto po stranim forumima, ali evo sada su poceli da se pojavljuju i na domatjem trzistu icon_smile.gifmhihi.gif ... to su ljudi koji su emotivno vezani za stari GNR bend i svaka druga postava koja izadje pod imenom GNR je za njih jebeni tribjut bend, takvo razmisljanje je meni smesno ... jer ako pogledate Slash, Duff & Co su napustili GNR i OKRENULI LEDJA bendu, a Axl, Dizzy i (u to vreme) Tobias su ostali i tako je bend nekako preziveo.

 

 

@gnrkoncerti

Bravo , dobro si rekao ... ovo je promocija BENDA a ne novog albuma, cini mi se da Axl hoce da zavrsi ono sto je poceo 2001/2002 - turneja po Severnoj i Juznoj Americi & Aziji i ove godine po Evropi. Pa valjda na jesen ce i ta PRAVA Chinese Democracy World Tour icon_smile.gif.

 

"I samo jedno pitanje: "Sta je Saul Hadson (Slash) uradio vredno pomena od 1993 i koncerta u buenos airesu,a svirkao je nesto svih ovih godina"" <---- za ovo imas pivo pivopije.gif

 

 

@Marty F

Jesam li ja rekao "bolji tehnicar"? NE , rekao sam "po sviranju" (namerno nisam rekao tehnicar zato sto sam znao da ce se neko ovako javiti) i to je veoma sirok pojam ... jebeni Bucket svira ko robot ... ko da nema DUSU !! Ron Thal je mnogo bolji COVEK od Bucekta sa kojim btw nesto nije u redu u glavi ... ili mu je to neki marketing, Thal i mnogo bolje komunicira sa publikom i jebote lik odgovara fanovima na MAIL (kapa dole). A kako ti mozes da doneses sud kad ti je Bucket u avataru , i tvoje misljenje treba da shvatim objektivno??? ... i da, sviram gitaru i nisam gluv icon_wink.gif.

 

P.S.

Jedini "greh" ovih "novih" muziara koji sviraju u GNR je sto nisu svirali na UYI i AFD. U poredjenu sa starim bendom, ovi muzicari su mnogo kvalitetniji i ne samo kao muzicar nego i kao osobe

 

P.P.S.

Nemojte da me shvatite pogresno, gotivim ja Slasha (jbt, pa zasto slusam Gunse), ma sta gotivm cak i Bucketa (do neke mere), ali jebote zar treba lik da vrti nunchake i izigrava robota sa maskom Michael Myersa i "kantom" za kokice (ili sta god da je) na koncertu GNR? Meni je to bilo zalosno ...

Edited by Gn'Fn'R

Share this post


Link to post
Share on other sites

(po koncertu bude 3-4 nove, al ti si odma uzeo manju cifru -3 , zasto???)

Ma tipicna zloba bre icon_smile.gif

Sta ces...

 

 

By the way,@gnrkoncerti (vezano za rad Slash-a od '93)icon_razz.gifa ne moze se bas reci da covek nista nije uradio icon_uhoh.gif

 

 

EDIT:

Tamo gore pise "Pa ne mozes...",al je to 'pa' ispalo ovako -> icon_razz.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

(po koncertu bude 3-4 nove, al ti si odma uzeo manju cifru -3 , zasto???)

Ma tipicna zloba bre icon_smile.gif

Sta ces...

 

 

By the way,@gnrkoncerti (vezano za rad Slash-a od '93)icon_razz.gifa ne moze se bas reci da covek nista nije uradio icon_uhoh.gif

 

 

EDIT:

Tamo gore pise "Pa ne mozes...",al je to 'pa' ispalo ovako -> icon_razz.gif

Snakpit je jbg slab ... prvi album Snakepita je sacinjen od pesama koje je Slash komponovao i nisu uspele da udju na UYI album. Sa druge strane VR je "nesto", mislim moze da prodje,ali u poredjenju sa radom u GNR - VR je smesan (do sada).

Edited by Gn'Fn'R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nijeda nije uradio nista, ali bas da se nesto proslavio svojim projektima i nije. Jedini razlog sto bilo ko i dalje obraca paznju na njega je to sto je to "bivsi gitarista Gansa". da u VRu ne sviraju on, Daf i Met, niko ne bi kupio taj album, niti isao na koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam li ja rekao "bolji tehnicar"? NE , rekao sam "po sviranju" (namerno nisam rekao tehnicar zato sto sam znao da ce se neko ovako javiti) i to je veoma sirok pojam ... jebeni Bucket svira ko robot ... ko da nema DUSU !! Ron Thal je mnogo bolji COVEK od Bucekta sa kojim btw nesto nije u redu u glavi ... ili mu je to neki marketing, Thal i mnogo bolje komunicira sa publikom i jebote lik odgovara fanovima na MAIL (kapa dole). A kako ti mozes da doneses sud kad ti je Bucket u avataru , i tvoje misljenje treba da shvatim objektivno??? ... i da, sviram gitaru i nisam gluv .

 

Moje misljenje mozes da shvatis veoma objetkivno posto i jednog i drugog pratim duze nego sto ti sviras tu gitaru verovatno icon_smile.gif ...a i ja na svakih mesec-dva menjam avatar tako da...

Ocigledno je da nisi ni 5% upucen u to sto Bucket radi tako da zaista nema svrhe da sada uzmem i da nesto serem o tome...poenta je da ni jedan ni drugi nemaju sta da traze u Gunsima...a fazon je u tome sto je Axl toliko "druzeljubiv" i "prijatan" da se svi prosto lome ko ce pre da svira sa njim...cak ga je i Bucket na krajnje gotivan nacin odjebao na kraju icon_smile.gif ...tako da mu ostaje samo da regrutuje izgladnele shredere jer bi ga svaki drugi trezven i priznat gitarista oterao u 3 kurca icon_smile.gificon_da.gif ...da taj covek ima bar malo obraza i da ga ne zanimaju samo i iskljucivo pare on bi pustio Gunse da napokon "umru" i onda bi lepo sa istom tom odlicnom postavom lansirao solo karijeru icon_da.gif ...ili ako nista drugo barem promenio ime benda u Axl's Roses ili tako nesto icon_smile.gif ...bilo bi mnogo realnije i iskrenije...

 

To su vam tipicni NewGNR hejteri  ... ima ih sirom sveta, nalazim ih cesto po stranim forumima, ali evo sada su poceli da se pojavljuju i na domatjem trzistu   ... to su ljudi koji su emotivno vezani za stari GNR bend i svaka druga postava koja izadje pod imenom GNR je za njih jebeni tribjut bend, takvo razmisljanje je meni smesno ... jer ako pogledate Slash, Duff & Co su napustili GNR i OKRENULI LEDJA bendu, a Axl, Dizzy i (u to vreme) Tobias su ostali i tako je bend nekako preziveo.

 

Pre svega ja nisam ni hejter ni fan benda, a ti si koliko vidim klasican maloumni fanatik...koji bre bend ti pominjes covece, koja druga postava!?

Od Gunsa je ostao samo jebeni Axl koji je svojim nazovi "ponasanjem" oterao sve od ljude od sebe...kakvo bre okretanje ledja ti pominjes? ...odakle njemu pravo da zadrzi ime!?...jer pravio sve pesme sam, jer svirao sve instumente? ...jedini razlog zbog cega je dobio parnicu oko imena je zato sto ostatak benda nije vise hteo da ima bilo sta sa njim...pricas tu neke stvari ko da si pre nedelju dana poceo da ih slusas...

 

"I samo jedno pitanje: "Sta je Saul Hadson (Slash) uradio vredno pomena od 1993 i koncerta u buenos airesu,a svirkao je nesto svih ovih godina"" <---- za ovo imas piv

 

Tvoj komentar da je Velvet Revolver "jaci ili bolji" (kako god hoces da kazes) od Snekepit-a dovoljno govori icon_smile.gif

 

Nemojte da me shvatite pogresno, gotivim ja Slasha (jbt, pa zasto slusam Gunse), ma sta gotivm cak i Bucketa (do neke mere), ali jebote zar treba lik da vrti nunchake i izigrava robota sa maskom Michael Myersa i "kantom" za kokice (ili sta god da je) na koncertu GNR? Meni je to bilo zalosno ...

 

Pa i jeste zalosno o tome ja i pricam!!! ...nije jebeni Buckethead trazio da svira u Gunsima...Axl ga je smarao mesecima i na kraju ga je pozvao na veceru da mu pokloni neku ultra retku masku i kada je Bucket ugledao sta mu je ovaj kupio odlucio je da im se prikljuci...kao u fazonu "Ovaj me razume" icon_smile.gif

 

Ponavljam, nemas pojma o cemu pricas.

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I samo jedno pitanje: "Sta je Saul Hadson (Slash) uradio vredno pomena od 1993 i koncerta u buenos airesu,a svirkao je nesto svih ovih godina"

ne bih da branim nikog...

 

ali ima diskografije(gostovanja na albumima...i svoju...) otrpilike jednu fioku sa diskovima da napunis...i skoro sve valja...

 

cisto da ti dam primer koliko to sto pricas nema veze sa mozgom... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada nisam voleo bhead-a

Sto se Slash-a tice,najveca sreca u zivotu mu je sto je upoznao Axl Rose-a,a i sama prica kako je nastala sweet child govori o tome

Tako da e iluzorno velicita Slash-a,jednostavno covek bio na pravom mestu pravo vreme

 

A i mnogo se kurcio tokom uyi tour,onaj jadnik guilby pored njega nije mogao da odsvira jedan solo,a ubedjen sam da je dobar gitarista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje mozes da shvatis veoma objetkivno posto i jednog i drugog pratim duze nego sto ti sviras tu gitaru verovatno icon_smile.gif ...a i ja na svakih mesec-dva menjam avatar tako da...

Ocigledno je da nisi ni 5% upucen u to sto Bucket radi tako da zaista nema svrhe da sada uzmem i da nesto serem o tome...poenta je da ni jedan ni drugi nemaju sta da traze u Gunsima...a fazon je u tome sto je Axl toliko "druzeljubiv" i "prijatan" da se svi prosto lome ko ce pre da svira sa njim...cak ga je i Bucket na krajnje gotivan nacin odjebao na kraju icon_smile.gif ...tako da mu ostaje samo da regrutuje izgladnele shredere jer bi ga svaki drugi trezven i priznat gitarista oterao u 3 kurca icon_smile.gificon_da.gif ...da taj covek ima bar malo obraza i da ga ne zanimaju samo i iskljucivo pare on bi pustio Gunse da napokon "umru" i onda bi lepo sa istom tom odlicnom postavom lansirao solo karijeru icon_da.gif ...ili ako nista drugo barem promenio ime benda u Axl's Roses ili tako nesto icon_smile.gif ...bilo bi mnogo realnije i iskrenije...

 

 

 

Pre svega ja nisam ni hejter ni fan benda, a ti si koliko vidim klasican maloumni fanatik...koji bre bend ti pominjes covece, koja druga postava!?

Od Gunsa je ostao samo jebeni Axl koji je svojim nazovi "ponasanjem" oterao sve od ljude od sebe...kakvo bre okretanje ledja ti pominjes? ...odakle njemu pravo da zadrzi ime!?...jer pravio sve pesme sam, jer svirao sve instumente? ...jedini razlog zbog cega je dobio parnicu oko imena je zato sto ostatak benda nije vise hteo da ima bilo sta sa njim...pricas tu neke stvari ko da si pre nedelju dana poceo da ih slusas...

 

 

 

Tvoj komentar da je Velvet Revolver "jaci ili bolji" (kako god hoces da kazes) od Snekepit-a dovoljno govori icon_smile.gif

 

 

 

Pa i jeste zalosno o tome ja i pricam!!! ...nije jebeni Buckethead trazio da svira u Gunsima...Axl ga je smarao mesecima i na kraju ga je pozvao na veceru da mu pokloni neku ultra retku masku i kada je Bucket ugledao sta mu je ovaj kupio odlucio je da im se prikljuci...kao u fazonu "Ovaj me razume" icon_smile.gif

 

Ponavljam, nemas pojma o cemu pricas.

definitivno mislim da kada pricas nesto,pricaj to sa pokricem ai izdravim razumom a ne sa emocijama bez obzira kakve bile

 

Kao prvo puca Axl-u za bhead-a,on je legenda rnr ne bhead (to su fakti ito je tako)

Ovaj freak je iskoristio ime gnr i ugrabio poene za sebe,ali sam tako srecan sto vise nije u bendu

 

Sto se tice para,da je Axl Rose jurio za parama GNr se ne bi rasturili 1993 kada su bili na vrhuncu,i dosad bi objavio barem 2 albuma koje bi prodao u milionskim tirazima (GH iz 2004 je dosada 3 puta platinum u usa,i spada u jedan od 10 albuma koji se najduze nalazi na top 100 u zadnjih 10 godina)

 

A sto se Axl-ove vizije tice pustimo vreme i novi album da kazu svoje

 

To sto je slash radio ne znaci da je i uradio nesto vredno pomena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje mozes da shvatis veoma objetkivno posto i jednog i drugog pratim duze nego sto ti sviras tu gitaru verovatno icon_smile.gif ...a i ja na svakih mesec-dva menjam avatar tako da...

Ocigledno je da nisi ni 5% upucen u to sto Bucket radi tako da zaista nema svrhe da sada uzmem i da nesto serem o tome...poenta je da ni jedan ni drugi nemaju sta da traze u Gunsima...a fazon je u tome sto je Axl toliko "druzeljubiv" i "prijatan" da se svi prosto lome ko ce pre da svira sa njim...cak ga je i Bucket na krajnje gotivan nacin odjebao na kraju icon_smile.gif ...tako da mu ostaje samo da regrutuje izgladnele shredere jer bi ga svaki drugi trezven i priznat gitarista oterao u 3 kurca icon_smile.gificon_da.gif ...da taj covek ima bar malo obraza i da ga ne zanimaju samo i iskljucivo pare on bi pustio Gunse da napokon "umru" i onda bi lepo sa istom tom odlicnom postavom lansirao solo karijeru icon_da.gif ...ili ako nista drugo barem promenio ime benda u Axl's Roses ili tako nesto icon_smile.gif ...bilo bi mnogo realnije i iskrenije...

 

 

 

Pre svega ja nisam ni hejter ni fan benda, a ti si koliko vidim klasican maloumni fanatik...koji bre bend ti pominjes covece, koja druga postava!?

Od Gunsa je ostao samo jebeni Axl koji je svojim nazovi "ponasanjem" oterao sve od ljude od sebe...kakvo bre okretanje ledja ti pominjes? ...odakle njemu pravo da zadrzi ime!?...jer pravio sve pesme sam, jer svirao sve instumente? ...jedini razlog zbog cega je dobio parnicu oko imena je zato sto ostatak benda nije vise hteo da ima bilo sta sa njim...pricas tu neke stvari ko da si pre nedelju dana poceo da ih slusas...

 

 

 

Tvoj komentar da je Velvet Revolver "jaci ili bolji" (kako god hoces da kazes) od Snekepit-a dovoljno govori icon_smile.gif

 

 

 

Pa i jeste zalosno o tome ja i pricam!!! ...nije jebeni Buckethead trazio da svira u Gunsima...Axl ga je smarao mesecima i na kraju ga je pozvao na veceru da mu pokloni neku ultra retku masku i kada je Bucket ugledao sta mu je ovaj kupio odlucio je da im se prikljuci...kao u fazonu "Ovaj me razume" icon_smile.gif

 

Ponavljam, nemas pojma o cemu pricas.

E ovako burazeru , kao prvo nisam ovde dosao da se svadjam sa tobom niti da se vredjamo, ali prvi si poceo ... kao prvo,arogantan si i cinican, sto mene licno jaaaako nervira. To sto sam bolje informisan od tebe pa ne mozes da mi pariras i onda si me nazvao "maloumnim fanatikom" ti je bas onako kukavicki , JADNO! Maloumnim fanatikom se jedino ti mozes nazvati sudeci po broju postova ovde ti samo visis na forumu... sta dalje reci ... ocigledno tebe ne zainima GNR nego samo Buckethead, stoga ne vidim tvoju svrhu u celoj ovoj raspravi icon_uhoh.gif . (Buckethead vise nije u bendu, a sam si rekao da nisi ni Fan ni Hater) ...

 

... a to koliko ja sviram gitaru ti mozes samo da nagadjas na osnovu mog datuma rodjenja koji sam ostavio u profilu... barem sam imao muda da napisem godiste za razliku od tebe. Ako te bas interesuje sviram i gitare,bas,klavir... to sto sam ja mozda mladji od tebe ne znaci da si ti , ali tvoj ego ti ne da da to primetis.

 

Ali nasao si se uvredjenim sto sam ja rekao da Thal ownuje Bucketa biggrin.gif , e pa ne gledam ja toliko "usko" na gitariste. Ne gledam koliko brzo moze da svira ili koliko je tehnicki potkovan nego gledam to malo sire kakava je doticna osoba, da li je sposoban za jos nesto sem za sviranje, recimo produkciju, pa da li moze da napise dobar tekst.

 

Ccccc, a potrudi se bar malo da procitas moj post... mislio sam "bilo koja druga postava da izadje" pored originalne svi ce to gledati kao tribute bend (recimo ova NAJnovija postava benda GNR).

 

Za one neifnormisane - Axl & Izzy su osnovali bend Guns N' Roses, pa se posle prikljucio Duff, a kasnije i Slash i Adler !!! Odatle Axlu pravo da uzme jebeno IME !!! On je iovako dobar sa Izzy-ejm (koga bole qrac za GNR) tako da je on uzeo sebi za pravo da kupi ime ... i mozes ga 'ebati al' tako je.

 

Ono za Bucketheada i Axla si u pravu, ali je bila neka lutkica u pitanju koju je Bucket (jebeni freak) trazio godinama ... i eto vam ga vas "genije". Axl mu doneo "puppet" i ovaj pristao da svira u GNR. Zasto je Buckethead napustio GNR? Evo zasto, Bucket je iskoristio svoj boravak u Gunsima ne bi li dobio ugovor sa izdavackom kucom za svoj solo album (koji mu je Axl sredio) ... navodno izd. kuca mu je dala neke extra uslove i kad je potpisan ugovor, par meseci posle je i napustio GNR icon_wink.gif.

 

Sad ocekujem da me ispljujes jos vise, jer ne znam kako ce ovo tvoj ego da podnese mhihi.gif

 

@All

Zar ste toliko naivni da pomislite da je samo Axl egoista i kreten, pa Slash i Izzy su mozda jos gori od njega. Pa Izzy je napustio bend cim je video da ne moze da bude po njegovom!

 

P.S.

E ovaj forum je pun nakurcenih metalaca, ubedjenih da su u pravu ... tako da necu vise da se nerviram, ako neko ima nesto da raspravi samnom tu su PP ...over and out

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, tek se s tim ne slazem... icon_uhoh.gif

Mislio sam prvenstveno zato sto je Izzy hteo da svira u malim klubovima, i njegova muzika vise vuce na neki classic RnR nego na muziku GNRa icon_wink.gif. Ne mislim da je komercijalno uspeo ... daleko od toga.

Edited by Gn'Fn'R

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle koncerta posvecenog legendarnom frediju (queen) 1992,sretnem dva fana iron maidena starijih od mene 4-5 godina,ja klinac imao 10,i pocnu ljudi da pljuju jesi cuo kako gunsi nemaju pojma,jer si cuo paradise city live.KJa vidim da ljudi iskompleksirani,i samo im odgovorim da ako imaju imalo mozga videli su da je ozvucenje bilo lose i da su imali teh. problema,ali da knockin on heavens door bila savrsensvo.

 

Ubrzo zatim,treci kanal pustio snimak koncerta gunsa iz pariza,pa ih ja pitam sta je sad ovo???Ostali ljudi bez teksta!!!

 

E tako i ti treba da znas,da zakljucke ne donosis nabrzaka vodjen negativnim emocijama,nego strpi se malo

 

Jeste maideni su bili 1988 jedan od najvecih bendova,ali jedino da nije bilo :stounsa,ac-dc,u2.aerosmith,guns n roses,bon jovi,motley crue,white snake,alice cooper,billy idol...

 

Ej bre,koji maideni najveci rok bend,daj bre pogledaj listu od 100 najprodavanijih izvodjaca svih vremena u usa,pa videces da maidena nigde nemas,a da su gunsi u prvih 20 iako imaju 3 studijska albuma.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam zavrsila skidanje nastupa sa Rock in Rio... pristojan kvalitet, sa tva... sad cu da gledam pa nemojte da se posvadjate ili da napravite neko spam sranje dok se na vratim, traje malo jace od dva sata

Ne brini ce da budemo dobri ... mrred.gif

 

Mogla bi da shareujes linAk sa ostalima za taj koncert ... icon_da.gif

Edited by Gn'Fn'R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...