Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa kada se ne bih slagao s tobom znacilo bih da slusam Grand i Pink proseravanje i ispiranje mozga,tj - da sam idiot,sto za sebe smatram da nisam...

Sto se tice GnR na internetu - treba ti muzika ili spotovi

ja sam skinuo koncert iz Argentine koji traje nekih 2 sata,i odlican je...mozes skidati preko programa Ares,to je program za share,jednostavan je,i moze se naci 99% stvari koje zelis,ja sam nasao sebi dva koncerta Whitesnake-a i taj od GnR,a ima ih jos stotinjak,takodje ti preporucujem i program Lime Wire...sry za off topic :\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rocket Queen je i meni najbolja pesma ali bi bila mnogo bolja da je drugi deo brzi.A na kom albumu je ta pesma One in a bilion,jer ja kao imam celu diskografiju Gansa ali to nemam.

 

ma misle na 1 in a 1 000 000 sa LIESa. Ona 6ominutna akusticna kvazi-rasisticka pesma. meni je ta pesma iskreno smesna. Dopada mi se njihova verzija Aerosmithove Mama Kin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko gde bih kupiti duxericu sa logom gnr???? U felixu nemaju i na buvljaku nemaju, jel znate neko drugo mesto gde bih mogao kupiti gnr DUX????

Pogledaj na Bulevaru.. Ima jedan dekica koji prodaje Mjetal i rock majice i duxerice. Nezgoda je samo sto nema stalno mesto, vec se mrda po Bulevaru.. >)

Share this post


Link to post
Share on other sites

One in a billion je odlicna stvar samo mi se ne svidja tekst.

Sto? :ph34r:

Nije valjda da se pronalazis u nekom od strofa? :lol::meshuggah:

 

 

Meni je od njih najbolji Apettite For Destruction..

i meni je Apettite For Destruction najbolji album.........:pivopije:

Forver :pivopije:

 

 

Da, One in a million, sorry.

Jos ja mislio prvo da se ti kao zajebavas (ono,kao neka tvoja fora) kad si rekao "One In A Billion",kad ono... :lol::pivopije:

 

 

@NoBodyAsAleksa:ajde covece lakse malo,nisu ljudi coravi pa da ne vide sta si napisao/pitao :confused: Mislim,ne moras 100 puta da pitas jedno te isto :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa...ne bih se slozio.

 

U kom smilsu reprezentativna?

Prezentuje stavove svih clanova benda (GN'R)?

Ili nesto drugo?

 

Ma nisam sada uopste mislio na tekst vec cisto na muziku. Pjesma mi je bas tipicna GNR, bar taj rani period kad su i bili najbolji...prva 2 albuma. Uvijek mi je ta pjesma bila do jaja....i cijeli taj album, kao i Appetite.

A tekst jeste malo rasisticki ali mora se priznati da je smijesan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...