Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja imam 4 GN'R postera i svi su s pocetka devedesetih. Jedan je sa celim bendom, ekipa sa Stradlinom i Adlerom (Dečje Novine), drugi isto svi samo je 'Illusion' ekipa + Dizzy Reed (Eureka), na trećem je neobrijani Axl sa mikrofonom i u pozadini Duff (Ćao), na četvrtom je Slash u majici 'Sunday School' kako sedi na stepenicama sa cigarom u ruci i njegov Gibson mu u krilu (Huper).

I mislim da imam na tavanu jos neka 2 postera samo me mrzi da ih tražim

 

Proklet bio ti... :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdali ga ili ne,boli me kurac.

U stvari mnogo je bolje da ga ne izdaju.

Ha,ja bih ipak voleo da ga izdaju...pa da vidim napokon kakav ce to album da bude :ph34r:

 

 

Ma to onda nije GnR! Glupo je to sto ce to da stave pod ime benda koji se raspao! Ako sam dobro shvatila :(

Nisu se raspali,vidis da jos drze svirke (doduse,trenutno ne) i da se prica o tom novom albumu,tako da - nisu se raspali.

Sem toga,mislim da nijedan (ex-)clan nije izjavio kako su se Gansi raspali (tu ne racunam izjavu Axl-a iz '89 kad su bili predgrupa Rolling Stones-ima na Wheels Of Steel turneji,kako je to poslednji koncert Gansa).

 

 

Nego, koje rekvizite od Gunsa posjedujete..(Majice, zastave, kape i ostalo)

:pivopije:

Uh,kad bih ja sad poceo da nabrajam... :)

Mislim da imam preko 30 majca (sto GN'R,sto Axl-a,sto Slash-a),2 sala,3 zastave,par bedzeva,sve labume na originalima 9sem singlova,to mi fali),a od postera... :)

Nekad ranije (pre jedno 10-15 godina) sam pisao koje sve postere imam od Gansa i sad po nekom secanju,bilo je nesto tipa 10-15 postera sa celim bendom,opet 10-15 postera Axl-a,pa 5 postera Slash-a,pa ne znam 1 poster Axl-a i Duff-a,pa 5 postera Axl-a i Slash-a,pa 1 od matt-a,2 od Gilby-ja,itd.

 

 

A imam i majicu GNR. Kao kosturska glava i okolo ruze i pistolji... :pivopije:

Hehe,mislim da je to moja prva majca od Gansa :bigblue:

Jel' ima plavi cilindar i iza neka bodljikava zica sa krvlju i ruzama?

 

 

Meni drugarica nije dala poster Gunsa zato sto je odpozadi Tokio Hotel... ja joj htio platit, kupio joj majicu od TH, i sad mi majica stoji bezze.. :(

+

Meni ortak nece da da poster Gansa jer je iza HIM.Jbg.

Hehe,meni svojevremeno drug nije hteo da proda poster Axl-a i Slash-a (ili svih iz Gansa,sad sam zaboravio vec) za gajbu piva ( stoka :udri: ),zato sto je iza bila Metallica (period iz Master Of Puppets)...

 

Jedan je sa celim bendom, ekipa sa Stradlinom i Adlerom (Dečje Novine)

Haha,secam se toga! :):rockdevil:

Iza je neki strip bio,right?I poster je A4 format.

A i ostale postere imam sto si naveo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta.. :pivopije: i Kostur ima sestir :rockdevil:

I meni je to prva GNR majica ;)

E pa Lazo :pivopije:

:pivopije:

Malo mi se vec raspada ta majca (kupio sam je pre...pfff skoro 15 godina),a i malo mi je mala ( mislim da je velicina L ili XL,a sad mi uglavnom treba XXL :) ),al' i dalje je nosim povremeno :pivopije:

 

E,jel' ti iza bend (stara postava,u crno beloj verziji)) ili sta?

 

 

@Laza

Daj mi adresu da dodjem da te opljackam.

:)

 

Imaju ovde i ljudi koji imaju i vise nego ja :da:

Probaj njih prvo ;)

 

 

 

Zaboravio sam da imam i 2 znojnice Gansa...i jos ko zna sta :)

 

 

A ladno sam video u jednom nemackom katalogu i majcu One In A Million :icon_eek:

Jednom cu valjda i to nabaviti :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

Malo mi se vec raspada ta majca (kupio sam je pre...pfff skoro 15 godina),a i malo mi je mala ( mislim da je velicina L ili XL,a sad mi uglavnom treba XXL :) ),al' i dalje je nosim povremeno :pivopije:

 

E,jel' ti iza bend (stara postava,u crno beloj verziji)) ili sta?

 

XXL! Opa porastao nam Laza :D;)

 

Evo moja majica: http://img529.imageshack.us/img529/1739/foto0089hv4.jpg

 

Jbg, losa je slika al se vidi :D

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

XXL! Opa porastao nam Laza :D;)

:)

 

 

Evo moja majica: http://img529.imageshack.us/img529/1739/foto0089hv4.jpg

 

Jbg, losa je slika al se vidi :D

:pivopije:

Da,da,to je ta :pivopije:

Moja prva majca... :bigblue:

 

 

O cemu vi pricat pored 'vake vesti : http://web.gunsnroses.com/splash.jsp

Jos mesec dana do kineske demokratije!!

Ooooooooooo,da li je to moguce? :)

We shall see...valjda nije neka zajebancija :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu vi pricat pored 'vake vesti : http://web.gunsnroses.com/splash.jsp

 

...inace, novi singl se moze maznuti odavde - http://rapidshare.com/files/156504992/01_C...cy__Single_.mp3

 

ajd sad komentari "nema slesa, joj" itd. :D

 

Znaci ovo sranje definitivno izlazi...

 

Nema Slesa,to je cinjenica ali poenta je u tome da ovo ne valja.

 

Kupite Bravo,ima Axlov poster,ja uzeh od drugarice.

Nabavio sam i dva bedza,Appetite bedz i bedz sa ovim novim logom.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ovo sranje definitivno izlazi...

 

Nema Slesa,to je cinjenica ali poenta je u tome da ovo ne valja.

Kako mozes to da tvrdis za nesto sto nisi preslusao? Na osnovu demoa? Pa ja kad uzmem Use Your Illusion demoe i uporedim sa finalnim verzijama - demoi su u najmanju ruku smesni. Jeste, melodija pesme, solaza i reci u vecini slucajeva ostaju isti kao i na demou, ali brdo sitnih stvari je dodato koje daju nekim pesmama totalno drugu dimenziju.

 

BTW, meni je posebno drago sto ce se na albumu naci i Catcher N' The Rye (demo je umesto "N" sadrzao "IN") jer mislim da ta pesma, uz dobar spot i dobar marketing iste, moze da postane ono classic-balada tipa November Rain (sa primesama Queena :D) (kakvih u ovom veku ima jako malo),

 

Novinari razapinju Axla zato sto je on (navodno) sjebao bend, a nijedna 100% cinjenica nije izneta (sve jebena nagadjanja) ... i sto je najveca stvar culi smo samo jednu stranu price (Slashovu i Duffovu) i na osnovu toga svi pljuju lika a ne dozvoljavaju mu da se brani. Nadam se da ce Axl pricati i o toj temi sada kada album izadje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,i ovde mozete cuti prvi singl:

 

http://www.spin.com/blog/first-listen-new-...single-reviewed

 

Dakle,glupo je iznositi zakljucke na osnovu jedne pesme,ali ova pesma stvarno nije nista posebno,totalni prosek.Solo je dobar,i svidja mi se,ali zvuk gitara je odvratan,totalno odvratan.Naravno,Axl vise ne peva kao ranije,ni blizu.Sve u svemu,prosecna pesma.Ako ostatak albuma bude bio ovakav,onda stvarno nije zasluzio da ga se toliko jebeno ceka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mozes to da tvrdis za nesto sto nisi preslusao? Na osnovu demoa? Pa ja kad uzmem Use Your Illusion demoe i uporedim sa finalnim verzijama - demoi su u najmanju ruku smesni. Jeste, melodija pesme, solaza i reci u vecini slucajeva ostaju isti kao i na demou, ali brdo sitnih stvari je dodato koje daju nekim pesmama totalno drugu dimenziju.

 

BTW, meni je posebno drago sto ce se na albumu naci i Catcher N' The Rye (demo je umesto "N" sadrzao "IN") jer mislim da ta pesma, uz dobar spot i dobar marketing iste, moze da postane ono classic-balada tipa November Rain (sa primesama Queena :D) (kakvih u ovom veku ima jako malo),

 

Novinari razapinju Axla zato sto je on (navodno) sjebao bend, a nijedna 100% cinjenica nije izneta (sve jebena nagadjanja) ... i sto je najveca stvar culi smo samo jednu stranu price (Slashovu i Duffovu) i na osnovu toga svi pljuju lika a ne dozvoljavaju mu da se brani. Nadam se da ce Axl pricati i o toj temi sada kada album izadje.

 

Sta moze toliko drasticno da se promeni na finalnoj verziji?Pa nisu valjda umesto cinela lupali ksilofon...A Cather in The Rye ima sanse da postane GnR klasik koliko Zvezda ima sanse da uzme titulu u fudbalu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novinari razapinju Axla zato sto je on (navodno) sjebao bend, a nijedna 100% cinjenica nije izneta (sve jebena nagadjanja) ... i sto je najveca stvar culi smo samo jednu stranu price (Slashovu i Duffovu) i na osnovu toga svi pljuju lika a ne dozvoljavaju mu da se brani. Nadam se da ce Axl pricati i o toj temi sada kada album izadje.

Cenim da ce morati...novinari jedva cekaju da ga se "docepaju" :)

 

 

A gde mogu da procitam ili nadjem Shashovu i Duffovu vezriju price..?

Pa...u proteklih 10 i vise godina su oni davali vise intervjua i ostalog,pa si tu mogao da cujes njihovu stranu price ;)

 

 

Evo,i ovde mozete cuti prvi singl:

 

http://www.spin.com/blog/first-listen-new-...single-reviewed

 

Dakle,glupo je iznositi zakljucke na osnovu jedne pesme,ali ova pesma stvarno nije nista posebno,totalni prosek.Solo je dobar,i svidja mi se,ali zvuk gitara je odvratan,totalno odvratan.Naravno,Axl vise ne peva kao ranije,ni blizu.Sve u svemu,prosecna pesma.Ako ostatak albuma bude bio ovakav,onda stvarno nije zasluzio da ga se toliko jebeno ceka.

Cudna pesma (sad na prvo slusanje)...

Ne znam sta ce toj pesmi onakav uvod i kraj...po meni nema potrebe za tim.

Nije bas toliko industrial koliko sam mislio da ce biti (sto je OK),iako produkcija nije bas daleko od toga...

 

 

"Editors’ Blog

First Listen: New Guns N' Roses Single Reviewed

SPIN's Steve Kandell weighs in on the official first release from the most-delayed album EVER!

By Steve Kandell 10.22.08 10:19 AM

 

Axl Rose of Guns N' Roses / Photo by KMazur/WireImage.com

 

Maybe it's the fact that I'm listening to it on my computer and not, say, in a car, that makes it feel less than real. After all, we've been here before: (alleged) tracks from the mythic, Sasquatch-like Chinese Democracy leaked last year, and we downloaded them, tentatively, straining to hear some sort of genetic connection to the Guns N' Roses we all remember and romanticize. It seemed as if this long story was going to come to an end with a whimper. And a shrug. And here we are again, only without the shady back-alley torrent-site-dealings or fear of RIAA reprisal.

 

 

"Chinese Democracy," the first single from the actually-existing Guns N' Roses album of the same name, was released today. Officially. Legally. (The album is available November 23, exclusively from Best Buy. Unless of course, it isn't.)

 

Once that weird shock wears off, there's the small matter of, you know, whether or not it's any good. Which is to say: Is it as bad as we all assume it's gonna be?

 

Answer: Kinda, but then again, not really!

 

Those fearing/expecting an overly synthesized, 1999-vintage techno-metal can rest easy-ish. Once the overture of muffled voices, ominous drums, and plinky Edge-ish guitar gives way to a thick, muscular four-chord riff and that Axl banshee wail, only the most stubbornly jaded will manage to suppress the goosebump reflex. The verses are double-tracked: half high-pitched Axl, half guttural, growly Axl. But then a funny thing happens before the song gets to the chorus: IT FUCKING ENDS.

 

Sure, there's some suitably Slashy wankery from, oh, I don't know, Bumblefuck, the guy who plays with a honey-coated beehive on his head, or whichever other guitarist is currently under contract, but it's a bit confounding that the first (official, legal) taste of the Most Anticipated Album, Like, Ever -- and from the human who wrote "Paradise City," no less -- is utterly and completely hook-free. I've listened to it 12 times in one sitting and cannot hum a bar.

 

Then again, I was able to listen to it 12 times in one sitting. Maybe we should take our victories small, and wherever we can get them."

 

Jebote,nisam ni znao da je izasao singl :blink:

 

 

Sta moze toliko drasticno da se promeni na finalnoj verziji?Pa nisu valjda umesto cinela lupali ksilofon...

Pa moze...

Kad sam nabavio (jos pre 10 i visae godina :) ) "Welcome" (demo verzije nekih pesama Gansa) secam se da npr. November Rain nije po tom snimku ni blizu bila za ocekivati da ce biti neki poseban hit (a i demo verzija je kraca trajala,cuo je samo kalvir,itd.),pa se pokazalo drugacijim kad se ta demo verzija 'doterala' :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam nabavio (jos pre 10 i visae godina icon_smile.gif ) "Welcome" (demo verzije nekih pesama Gansa) secam se da npr. November Rain nije po tom snimku ni blizu bila za ocekivati da ce biti neki poseban hit (a i demo verzija je kraca trajala,cuo je samo kalvir,itd.),pa se pokazalo drugacijim kad se ta demo verzija 'doterala' icon_cool.gif
Upravo to, bilo je November Rain piano demo i acoustic guitar demo... i mogu da se kladim da u slucaju da do danas nije izdata November Rain i da danas pustis masi taj demo da vecina ne bi uocila potencijal pesme. Isti slucaj je i sa Catcher In The Rye... no, zivi bili pa videli :D.

 

Sta moze toliko drasticno da se promeni na finalnoj verziji?Pa nisu valjda umesto cinela lupali ksilofon...A Cather in The Rye ima sanse da postane GnR klasik koliko Zvezda ima sanse da uzme titulu u fudbalu.
Ako ne primecujes sta je drugacije na ovoj finalnoj verzij Chinese Democracy (na pesmu mislim), onda ja nemam sta dalje da pricam. Uzmi potrazi po netu Use Your Illusion Demoe i poslusaj pa onda pricaj... npr. demo verzija You could be mine nije imala ritam gitaru u introu i sve do prvog refrena se nije cula. A ca Catchera cemo saznati , najverovatnije do godine... samo polako :D.

 

A gde mogu da procitam ili nadjem Shashovu i Duffovu vezriju price..?
Imas i na raznim gnr-forumima i na YouTube-u u nekoliko intrevjua gde pricaju i Slash i Duff (pogotovo Slash) o raspadu i razlosima zasto su se raspali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ocekujem nesto poput Appetite For Destruction, s obzirom koliko ga radi. Pjesma je prosjek, ne bi bilo loshe kad bi sve pjesme bile ovakve, ali bi bilo razocaravajuce. Al s obzirom da danas albume izdaju indie/emo/pop bendovi.. nije loshe ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to, bilo je November Rain piano demo i acoustic guitar demo... i mogu da se kladim da u slucaju da do danas nije izdata November Rain i da danas pustis masi taj demo da vecina ne bi uocila potencijal pesme.

Sasvim moguce :da:

Secam se kad sam prvi put odslusao tu kasetu sa demoima i koliko sam zacudjen bio posle November rain-a,kao "Jebote,ovo je demo verzija TE pesme??? :icon_eek: ".Da sam nekim slucajem cuo demo pre (HAHAHAHAHAHAHA,dok kucam ovo u igraonici upravo pocinje November Rain,hahahahaha :) :) :):rockdevil: ) finalne verzije verovatno ne bih ni pretpostavio da ce to biti jedna od najpoznatijih pesama Gansa (siroj masi)...

 

 

Isti slucaj je i sa Catcher In The Rye... no, zivi bili pa videli :D.

Jebote,nikad da preslusam taj CD sa Chinese Democracy.

Nabavio sam ga jos kad se prvi put pojavio na internetu,ne znam jos pre 2-3 godine (Nemanja,ako citas ovo - hvala jos jednom :pivopije: ),i nikad da ga preslusam :):ph34r:

 

I tako mi stoji taj CD kuci...mog'o bih jednom da ga pustim...

 

 

Ja ocekujem nesto poput Appetite For Destruction...

Uh,ambiciozno :)

Naravno da bih i ja najvise voleo da izadje nesto kao Appetite,ali...tesko da ce toga i biti :):(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ocekujem nesto poput Appetite For Destruction, s obzirom koliko ga radi. Pjesma je prosjek, ne bi bilo loshe kad bi sve pjesme bile ovakve, ali bi bilo razocaravajuce. Al s obzirom da danas albume izdaju indie/emo/pop bendovi.. nije loshe ! ;)
Upravo je ovde problem... svi ocekuju novi AFD :D. Zar nije logicnije da bi ovaj album trebao da bude nastavak na Use Your Illusion... jer je AFD bio rezultat energije nekoliko klinaca s ulice koji su se skupili i prasili na 1 albumu. Obzirom da je UYI ipak na drugaciji nacin nastao mislim da je bolje porediti Chinese Democracy sa tim albumu umesto sa Appetitom.

 

BTW, koliko to Axl (tj. bend) zapravo radi na albumu? Mozemo li mi to sa sigurnoscu tvrditi? Vidim pise se po netu 17 godina (ako se uzme od 1991 i UYI), 15 godina (ako se broji od Shpageta), 10 godina... to se valjda novinari uhvatili za godine toliko ne bi li bio bombasticniji naslov njihovog teksta ili tako nesto :D... mislim da je svako u zabludi ako misli da Axl je radio 10 godina (ili jos gore ako misli 14 ili 17) na 1 albumu. Uostalom na ovom linku ima skup svih (relevantnih) izjava koje je Axl dao u periodu od '99 - '06 (negde pri kraju govori kako imaju materijala za 2-3 albuma, a to je izjavio u 2006. godini ;)). U svakom slucaju zanimljivo za poslusati ;).

 

http://rapidshare.com/files/157590914/Axl_..._1999-2006_.mp3

 

 

Jebote,nikad da preslusam taj CD sa Chinese Democracy.

Nabavio sam ga jos kad se prvi put pojavio na internetu,ne znam jos pre 2-3 godine (Nemanja,ako citas ovo - hvala jos jednom pivopije.gif ),i nikad da ga preslusam icon_smile.gif ph34r.gif

 

I tako mi stoji taj CD kuci...mog'o bih jednom da ga pustim...

Ne znam kako si mogao da nabavis pre 2-3 godine kad se tek ove godine u junu pojavilo 9 demo snimaka GNRa. Neke od tih pesama su se pojavile jos 2006 (doduse samo 4 - There Was A Time, IRS, Better i Catcher) i bile su losijeg kvaliteta i primetno je da su to bili mnogo stariji demoi od ovih iz juna ove godine (neke gitarske deonice su oduzete/dodate). Maximalno sto si mogao da imas pre 2 godine su 4 demoa i nekoliko live novih pesama (znam iz razloga sto sam i ja tada nabavio iste :D).

 

Mada, preporucio bih ti da ne poslusas te demoe... mislim kad vec do sada nisi :D ... kontam finalne verzije na albumu ce biti mnogo bolje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo je ovde problem... svi ocekuju novi AFD :D . Zar nije logicnije da bi ovaj album trebao da bude nastavak na Use Your Illusion... jer je AFD bio rezultat energije nekoliko klinaca s ulice koji su se skupili i prasili na 1 albumu. Obzirom da je UYI ipak na drugaciji nacin nastao mislim da je bolje porediti Chinese Democracy sa tim albumu umesto sa Appetitom.

UYI je samo tehnicki potkovaniji..naravno odlicno ostvarenje, ali nikada nece prevazici AFD! Svi su na UYI izgubili onu zhestinu..a naravno da ocekujem novi AFD, kad covjek radi na albumu koliko vec radi.. Gansi su prepoznatljivi po tome HARD ROCKU & donekle heavy metalu.. a ne po kombinaciji nu & industrial metala :pivopije:

Jedino mi je zhao onih koji do sada nisu slusali Ganse, pa ce im prvi dodir sa njima biti Democracy.. :rolleyes:

A to tada.. AFD se vrti :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...