Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

uns N Roses - Chinese Democracy (2008)

 

1. Chinese Democracy

2. Shackler's Revenge

3. Better

4. Street Of Dreams

5. If The World

6. There Was A Time

7. Catcher N' The Rye

8. Scraped

9. Riad N' The Bedouins

10. Sorry

11. I.R.S.

12. Madagascar

13. This I Love

14. Prostitute

 

* Bonus titles

- The Blues

- Silkworms

- Oh My God

 

 

http://www.megaupload.com/?d=GYHPQ134

 

Prava stvar ili ponovo neki demo(n)i na vama je da saznate. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo...

uns N Roses - Chinese Democracy (2008)

 

1. Chinese Democracy

2. Shackler's Revenge

3. Better

4. Street Of Dreams

5. If The World

6. There Was A Time

7. Catcher N' The Rye

8. Scraped

9. Riad N' The Bedouins

10. Sorry

11. I.R.S.

12. Madagascar

13. This I Love

14. Prostitute

 

* Bonus titles

- The Blues

- Silkworms

- Oh My God

 

 

http://www.megaupload.com/?d=GYHPQ134

 

Prava stvar ili ponovo neki demo(n)i na vama je da saznate. ;)

 

...i ovo...

 

jebem vas.. evo novog albuma: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy (2008)

 

...je isto sranje i oba su FAKE. Skinuh i jedan i drugi i izgubih dragocenih pola sata na ovo :). Btw, na ovom drugom nema uopste 14 pesama (kao sto je napisano) nego samo 12! (i to su naravno live i demo verzije).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dymatize

album kao celina zvuci (sudeci po demo-ima) sjajno ... ostaje da se vidi koja(e) ce pesma(e) biti marketinski propracene i koje ce se vrteti po TV-u ...

pitam se da li sam ja toliki freak da mi ljudi kazu " kako mozes da slusas pesmu koja "secka" i to tako pojacano :) (this I love) " aj bar za ostale ne mogu to da mi kazu :)

u svakom slucaju ... nedelja je blizu mada imam neke obaveze koje ne mogu da izbegnem van grada i kompa tako da kada lepo dodjem kuci u petak 5 dana nakon release date-a odma se bacam na download :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nadjoh dobru verziju Sorry (nije demo i nema sumova/seckanja), pa ko voli: http://rapidshare.com/files/164348887/Guns...ses_-_Sorry.mp3

 

Inace, stvar je, na moju radost, totalnu u fazonu Floyda, ono k'o da je ispala sa Wall-a :).

 

@Dymatize

lol, nisi jedini koji slusa i kome to govore :D

Edited by a_little_less_ordinary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbm ja Axlu sve pijano...jel tako da je i Bucketheada shutno?
Bakethed je napusio GNR jos 2004. Napusitio je bend pre Rock In Rio 3 nastupa, koji je GNR mora da otkaze zbog odlaska Baketheda. Inace, Bakethed je bio u GNRu sve vreme da bi obezbedio ugovor, koji mu je Axl obezbedio (preko veze :)) ... i potom zapalio.

 

@NightProwler666

Brain nije u bendu jos od 2006., a sada je izgleda zvanicno i sa Finckom napustio bend (iako je Finck jos proletos zapalio u NIN). Bend je sada ostao na 7 clanova, sto je po meni vise nego dovoljno. Poslednje sto sam cuo je prica da ce se Bakethed vratiti u GNR kad pocne turneja.

 

Trenutni lajn ap:

 

Axl Rose - vocals

Tommy Stinson - bass

Ron "Bumblefoot" Thal - lead guitar

Richard Fortus - rhythm guitar

Dizzy Reed - keyboards

Frank Ferrer - drums

Chris Pitman - keyboards/efffects

Edited by a_little_less_ordinary

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto se svi vi uopste lozite na te "leaked" verzije pesama sa albuma. I onda pojedinci komentarisu kako su krsh i slicno (ili obrnuto), iako nemaju pojma hoce li uopste biti na albumu i u kakvoj izvedbi?!

Ja vec odavno ne skidam nikakve procurele pesme sa tog epskog albuma i necu sve dok ne izadje retail koji cu moci objektivno da preslusam nekoliko puta i onda da ukapiram da li je vredelo cekanja ili ne.

 

Axl je takav kakav jeste! Arogantan je kao sto je i oduvek bio. Ponasa se kao zvezda i apsolutni je kralj u tome. Ne kapiram sto ga svi prozivate zbog toga! On pokusava da stvori album koji bi bio AFD II a to je u ovom momentu nemoguce, bilo da je u pitanju Gn'R ili bilo koji drugi bend.

 

Kofoglavi je bio u bendu iz ne znam kog razloga ali ga je napustio u pravom trenutku i hvala mu na tome. On je dobar muzicar ali nije ono sto treba bendu kakav je Gn'R. Jeste da svira brze i verovatno kvalitetnije od Slash-a ali moze da mu sisa ****. Nikada on nece dostici njegovu slavu! Iskreno se nadam da se on nikada nece vratiti u ovaj novi Gn'R!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto se svi vi uopste lozite na te "leaked" verzije pesama sa albuma. I onda pojedinci komentarisu kako su krsh i slicno (ili obrnuto), iako nemaju pojma hoce li uopste biti na albumu i u kakvoj izvedbi?!

Ja vec odavno ne skidam nikakve procurele pesme sa tog epskog albuma i necu sve dok ne izadje retail koji cu moci objektivno da preslusam nekoliko puta i onda da ukapiram da li je vredelo cekanja ili ne.

Stvar je sto ove poslednje 2 sto sam dao nisu leakovi, procurele ili ne znam ti ja sta, ovo je CD quality, - finished product ;):). Neki lik iz Mexica (tamo se album prodaje od pre 2 dana!!!) je uploadovao ceo album i dao linkove... imam jos jos nekoliko pesama, ali to cu sutra uplodaovati.

 

Garantujem da su to finalne verzije (poslednja dva linka) ... u suprotnom obrisite mi user ovde :mrgreen:

 

@crusader

Moja greska, u pravu si, IV je odrazan 2004. god.

Edited by a_little_less_ordinary

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostaje da se vidi koja(e) ce pesma(e) biti marketinski propracene i koje ce se vrteti po TV-u ...

Uzdam se ja u njihovog menadzera (koji god da im je trenutno) i to da ce biti adekvatno propraceno na MTV-u i ostalim kanalima :pivopije:

 

 

Nema ih medju clanovima benda na G'N'R MySpace-u...

O boze,nije valjda da i oni imaju My Space? :uhoh:

 

 

Trenutni lajn ap:

 

Axl Rose - vocals

Tommy Stinson - bass

Ron "Bumblefoot" Thal - lead guitar

Richard Fortus - rhythm guitar

Dizzy Reed - keyboards

Frank Ferrer - drums

Chris Pitman - keyboards/efffects

Ne znam koji ce im djavo ovaj poslednji :uhoh:<_<

 

 

Jeste da svira brze i verovatno kvalitetnije od Slash-a ali moze da mu sisa ****. Nikada on nece dostici njegovu slavu! Iskreno se nadam da se on nikada nece vratiti u ovaj novi Gn'R!!!!

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

 

Garantujem da su to finalne verzije (poslednja dva linka) ... u suprotnom obrisite mi user ovde :mrgreen:

Ohoho,ovo su ozbiljne ponude :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buckethead maskirana picka :evotigana: Jest on brzhi i sve...al' njegove solazhe nemaju srca..dushe! Sve to mozhe i Slash..al kad ce Bakethed kreirati nesto poput Sweet Child O Mine intro..zatim solo iz November Rain, Don't Cry...etc.? NIKADA !!!! Kazhu izdao oko 50 albuma, ucestvovao na preko 25... on snimi sta od odsvira, i ja bi izdao toliko albuma..

Stay true :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slash je bio moj uzor kad sam krenuo da sviram gitaru i dosta dugo je bio moj idol,covek je stvarno extra kompozitor i sola su mu genijalna,ali brate Slash danas je samo bleda senka starog Slash-a.Uzivo je tako los da mi se gadi (u poslednjih par gorina,ne ranije),tacno se vidi da gitaru 'vata pred svirku i to jednom u sto god,koliko covek falsira u nekim pesmama to je strasno,i nisam u fazonu da jurim greske a muziku da ne slusam i sl jel ih i ja pravim uzivo kao i svi gitaristi,ali ono para ushi.A pogotovo su mi ga ogadili ljudi odavde tipa Brace,koji ga dize u nebesa kako ne postoji bolji i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/164952671/GuESC.rar

 

Guns N' Roses - Chinese Democracy - Retail - 2008

 

Artist: Guns N' Roses

Album: Chinese Democracy

Bitrate: 203kbps avg

Label: Geffen

Genre: Rock

Size: 91.41 megs

Playtime: 1h 14min 42sec total

Rip date: 2008-11-15

Store date: 2008-11-23

 

Track List:

--------

01. Chinese Democracy 4:42

02. Shackler's Revenge 3:49

03. Better 5:11

04. Street Of Dreams 5:01

05. If The World 5:10

06. There Was A Time 7:01

07. Catcher N' The Rye 6:06

08. Scraped 3:41

09. Riad N' The Bedouins 4:00

10. Sorry 6:26

11. I.R.S. 4:21

12. Madagascar 6:07

13. This I Love 6:38

14. Prostitute 6:29

 

 

Release Notes:

--------

Thanks Rick for early Mexican retail!

 

One of the most highly anticipated album releases of the decade!

Chinese Democracy marks Guns N' Roses first new studio album since 1993's

"The Spaghetti Incident?", and their first album of original studio material

since the simultaneous release of Use Your Illusion I and II in September

1991.

 

- RESPECT TO ALL THE "TRUE" OLDSKOOL RELEASE GROUPS OUT THERE -

 

 

IMG_0791.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, jednom da i ja uspem da skinem nešto sa RS-a :zuba: !

Sad ću da preslušam album da vidim je li bolji od nekih preliminarnih snimaka koje sam čuo i koji su mi bili krš totalni do te mere da nisam mogao sebe da nateram da poslušam to ponovo. Dajem ovome šansu, pa ćemo da vidimo vredi li šta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

128 m4a je odprilike 192 kbps mp3-a, tako da ovo gore sto sam postavio je sasvim vrlo dobar kvalitet. BTW, imam i mp3 verzije, ako nekom treba mogu uploadovati i mp3 (pesmu po pesmu)?

 

Inace, finalnu verziju albuma (100% su finalne verzije!) sa bukletom cete tesko pronaci, znam jer sam i sam jedva se skupio... zbog toga sam i napravio rar , na RS u collectors zone-u je i bice online sve vreme, tako da opusteno ;).

 

Evo link jos jednom ovde

 

Enjoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...