Jump to content

Recommended Posts

@ProgressiveR: nabavljaj drugi album (uniVers) obavezno, po meni ipak njihov najbolji!

Ako me pacmenje dobro sluzi (sto cesto nije slucaj :D ) kacila sam ja to davno na blog i smarala ga da skine i poslusa, ocigledno nije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debi je cool, Univers je fenomenalan, a ovaj novi preslusah dva puta, i prvo sto je evidentno je veoma losa produkcija... kako moze ovako jeftino da zvuci album, nije mi jasno. Pesme cu prouciti jos, svakako, ali zaista sam ocekivao nesto skuplju produkciju od ovde prisutne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo neshto veoma zanimljivo. Fenomenalan album, na prvo slusanje mi je bio jako tezak za ushi, jednostavno album ima specifichan zvuk na koji se treba navici, ali kada se naviknete, ola otkrijete prave cari ovog odlichnog albuma. Prilichno je kompleksan album, i sto je najvaznije nema nimalo filera , album je veoma kratak ali svih 5 pesama su prog od pocetka do kraja. Isto tako za ljude koje vole zezanje sa veoma kompleksnom harmonijom.

 

Vredi poslusati definitivno.

 

Sculptured - Embodiment: Collapsing Under the Weight of God

 

158018.jpg

 

http://rapidshare.co...diment_2008.rar

 

pass : www.witches-n-wizards.com

 

 

 

Odlican album. Bravo na preporuci.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Debi je cool, Univers je fenomenalan, a ovaj novi preslusah dva puta, i prvo sto je evidentno je veoma losa produkcija... kako moze ovako jeftino da zvuci album, nije mi jasno. Pesme cu prouciti jos, svakako, ali zaista sam ocekivao nesto skuplju produkciju od ovde prisutne...

 

slazem se sa svime, plus je dosta slabiji od unVersa posle par slusanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала за линк. Гомила албума вих дана, не може све да се пропрати :)

 

Оно, они су имали супер деби, па доста солидан други, и после су некако постали превише шаблонски, утопили се у неки просек. Видећемо како сад стоје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon stigoh da preslusam Ioannis Anastassakis. Lepo, melodicno, odlicna produkcija kao sto sam i ocekivala. Super je album, mada nema nekih pesama koji ce postati neki ne znam ni ja kakav hit. Sve pesme su super, ali bojim se da je to jedan od albuma koje slusam dok su mi tu na dohvat ruke, a kasnije sumnjam da cu se preterano cesto setiti da ih pustim.

U svakom slucaju preporucujem svima da preslusaju, ima bas lepih momenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...