Jump to content

Recommended Posts

Nisam uspeo da nadjem imena clanova benda i mnogo podataka o istom,ono sto znam je da su iz Kanade i da sviraju instrumentalni prog metal,omoti su fenomenalni,produkcija izuva iz carapa a rifcine isteruju zlotvore iz anusa. Vrhunski bend!!!!! Top preporuka.

 

2 minutes ago, azal said:

izsao je album 20 feb. odlican je. prava US power/prog prica.

likovi sto rade Up the Hammers su se toliko odusevili da su ih odmah zvali da sviraju na festivalu sledece godine. 

Hvala na infu Azal-e. Meni su bas top. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne secam se kad sam nebitniji album od ovog Whom Gods Destroy albuma slusao.

stvarno ne kapiram zasto je ovaj Dino toliko popularan, valjda iz razloga jer je sve manje dobrih "klasicnih" metal pevaca ima, ali lik je bukvalno Aliexpress Jorn i nista vise. 

Ovo je skoro isto kao onaj Sons of Apollo ali nekako jos dosadnije. hard rock pevanje preko nekih jako tipicnih dzn dzn prog riffova, i obavezno soliranje bumblefoota i sheriniana u svakoj pesmi. mislim da bih pre slusao neki noviji dream theater od ovog 

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 minutes ago, azal said:

ne secam se kad sam nebitniji album od ovog Whom Gods Destroy albuma slusao.

stvarno ne kapiram zasto je ovaj Dino toliko popularan, valjda iz razloga jer je sve manje dobrih "klasicnih" metal pevaca ima, ali lik je bukvalno Aliexpress Jorn i nista vise. 

Ovo je skoro isto kao onaj Sons of Apollo ali nekako jos dosadnije. hard rock pevanje preko nekih jako tipicnih dzn dzn prog riffova, i obavezno soliranje bumblefoota i sheriniana u svakoj pesmi. mislim da bih pre slusao neki noviji dream theater od ovog 

Nisam nasao nista toliko posebno na albumu koji si pomenuo,a sto se tice Dina verovatno je da si upravu,jer je sad veliki hajp na njemu. Sto se tice DT cekamo novi album sa nestrpljenjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

26 minutes ago, azal said:

mislim da bih pre slusao neki noviji dream theater od ovog 

Ovo je prvi put u poslednjih deset godina da vidim neki pozitivan komentar od tebe na novi Dream Theater. Jasno mi je da nije TOLIKO pozitivan komentar jer se DT stavlja naspram SOA klona koji je bio DT klon, ali ipak, I'll take it. :haha:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posla mi Zoki (drugar iz benda) da mu ovo iskocilo kao recommend na Spotify, i evo me vrtim celo vece poslednja dva albuma, mind blown sam iskreno :haha:

 

Neki kanadjani, americki prog power sa simfo (ne ocigledni simfo smaranjem) i modernijim rifovima. Ovo gore im je komercijalnija pesma, imaju jednu i sa Stu Block-om:

 

Iskreno, meni je ovo leglo ko budali samar, ima mesa, ima rifa, ima melodije, poliritmije, refreni su fala kurcu pamtljivi i pevljivi, vokal je isto na mestu, evo ja nemam ni jednu zamerku a postao sam dosadna picajzla da mu smeta svaka glupost :haha: 

Edited by ShinigamY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...