Jump to content

Recommended Posts

To mozes i preko Last.fm, imaju takodje radio stanicu, odlican trip, samo uneses ime benda koji te zanima, i pusta na random slicne bendove, poznate i nepoznate, sa kompletnim infom...

Sorry za off topic.Jel ovo moze na integrisanoj zvucnoj karti.Dobijam prouku da je ili zauzeta ili je nemam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ljudi, pojavio se novi Tangent na netu, Not As Good As The Book se zove, ima ga na eMule-u sto znaci da ga ima i na tim rapidshare sranjima, pa neka neko ko se bavi tom problematikom okaci link. Izasao je i novi Van Der Graaf Generator, cini mi se da se zove Tripsis (not sure, though), ali njega jos uvek nema. Video sam na prog arhivama da neki lik recenzira neki promos koji su dobili tamo, sto znaci da je pitanje dana kada ce biti dostupan sirokim narodnim masama...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ljudi, pojavio se novi Tangent na netu, Not As Good As The Book se zove, ima ga na eMule-u sto znaci da ga ima i na tim rapidshare sranjima, pa neka neko ko se bavi tom problematikom okaci link. Izasao je i novi Van Der Graaf Generator, cini mi se da se zove Tripsis (not sure, though), ali njega jos uvek nema. Video sam na prog arhivama da neki lik recenzira neki promos koji su dobili tamo, sto znaci da je pitanje dana kada ce biti dostupan sirokim narodnim masama...

 

box%20front%20copy.jpg

 

CD1:

1. A Crises In Mid-Life

2. Lost In London 25 Years Later

3. The Ethernet

4. Celebrity Purée

5. Not As Good As The Book

6. A Sale Of Two Souls

7. Bat Out Of Basildon

CD2:

1. Four Egos, One War

2. The Full Gamut

 

MP3, 320kbps

 

Total Time: 94:35

Line-up/Musicians

 

- Andy Tillison Diskdrive / keyboards, vocals

- Guy Manning / acoustic instruments, vocals

- Jonas Reingold / bass guitar

- Jaime Salazar / drums

- Jakko M Jakszyk / electric guitar, vocals

- Theo Travis / saxophone, flute

Releases information

 

2CDs - SPV 79710 DCD IOMSECD 291 (2008)

 

rapidshare links:

 

CD1 Tracks 1-6 part1

 

CD1 Track 7 + CD2 Track 1 part2

CD2 Track 2 part3

-------------------------------------------------------------------

 

special%20cd%20front.jpg

 

book%20front.jpg

 

lo%20res%20front.jpg

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SixStepsOnTheMoon

 

Jel ti to OSHO (iz mladjih dana) u avataru?

 

Ne,ovo je Sveti otac Serafim Rouz

 

Rouz.gif

 

Otac Serafim Rouz je prvi pokrsteni Amerikanac koji je istinski primio pravoslavlje i kao pisac i molitvenik procuo se sirom pravoslavnih zemalja, narocito u Rusiji. On je svojim propovedima i bogoslovskim radovima, u toku svog kratkotrajnog zivota od 48 godina, neumorno dokazivao istinitost ucenja pravoslavne vere i pogresnog modernog duha i svih poroka koje nase vreme donosi. On je prvi americki pravoslavni svestenik koji je povezan s patristickom tradicijom Crkve. Sveti Oci Crkve i isposnici, narocito monaske zajednice u Rusiji Valaama i Optine, imali su presudnog znacaja na duhovno formiranje mladog Evgenija (Judzina, engl.). Generacija mladog narastaja u Sjedinjenim Drzavama Amerike, kaze Judzin, duhovno je mrtva, bez kompasa je. "Hristos je jedini izlaz iz ovoga sveta", cesto bi govorio i pisao otac Serafim.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Flames prijatelju, In Flames :da: Prva i osnovna razlika.

 

Ali dobro, Castle fest se ipak odrzava prvi put, dok ekipa koja radi Metal Camp, radi to vec godinama (nevezano za fest, organizuju sve zivo i mrtvo po Sloveniji i HR).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tvoje :no: ja kazem :no::no: , a bogami i :udri:

 

Poslednja 3 Mayhem-a su u kontekstu svih relevantnih muzickih parametara (tehnikalije, dinamika, aranzmani i, na kraju krajeva, dubina) nedostizni za kompletan, a narocito ovaj noviji In (jump baby jump) Flames opus... Iako su zanrovski neuporedivi, Ordo Ad Chao ima toliku ozbiljnost i dubinu kakvu ovi fenseri sa ispeglanim dredovima i brizljivo izbrijanim bradicama nece nikada dostici...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav bre In Flames. Pre bih gledao Mayhem nego njih

Ko govori o Mayhemu ovde? Ja pomenuo In Flames, jer je to glavna razlika izmedju Castle Festa i Metal Campa.

 

In Flames su headlineri svih najvecih metal festivala u Evropi i privlace najveci broj publike, i provod na njihovom koncertu je vrhunski.

 

A Ordo Ad Chao, kad smo kod Mayhema, je meni licno bolji od svih In Flamesa nakon Claymana (iako to bas nije za poredjenje, muzika ta dva benda, ne znam zasto si ih uopste pomenuo), i meni su medju 3 benda koja bih najvise da vidim live, a ako nebo da... Dobro, necu nista pricati jos uvek :meshuggah:

 

Iako su zanrovski neuporedivi, Ordo Ad Chao ima toliku ozbiljnost i dubinu kakvu ovi fenseri sa ispeglanim dredovima i brizljivo izbrijanim bradicama nece nikada dostici...

A moglo se i ovako reci, mada opet stoji da su to dva razlicita sveta.

 

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam spomenuo Mayhem (koje inace ne podnosim) kako bih ukazao na to da In Flames ne predstavlja nista vece od onoga sto ce mo ovde videti.

 

A to sto je popularniji, pffff, pa ti bi makar od svih ljudi trebalo da znas da to nema nikakve veze sa bilo cim. Tokio Hotel je popularniji od In Flames-a pa sto onda ne bi njih doveli ako je u pitanju to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam spomenuo Mayhem (koje inace ne podnosim) kako bih ukazao na to da In Flames ne predstavlja nista vece od onoga sto ce mo ovde videti.

 

A to sto je popularniji, pffff, pa ti bi makar od svih ljudi trebalo da znas da to nema nikakve veze sa bilo cim. Tokio Hotel je popularniji od In Flames-a pa sto onda ne bi njih doveli ako je u pitanju to.

Uhhh...

 

Kako ne predstavlja nista vece od onoga sto cemo videti, kad sam ti rekao u proslom postu (a i sam si toga svestan sigurno) da su In Flames headlineri svih najvecih metal festivala u Evropi, i da recimo, ako pogledas WOA video snimke njihovih nastupa, mozes da vidis kako SVI PRISUTNI skacu uz njihovu muziku. Podrska kakvu nisam video na WOA ni za jedan drugi bend. I svidelo se tebi to ili ne, In Flames je danas jedan od najpopularnijih metal bendova, a pominjanje Tokio Hotela nema veze ni sa cim iz prostog razloga sto to sa metalom veze nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako pogledas WOA video snimke njihovih nastupa, mozes da vidis kako SVI PRISUTNI skacu uz njihovu muziku. Podrska kakvu nisam video na WOA ni za jedan drugi bend.

 

Mislim da Hypocrisy ima veliku podršku na WOA, s obzirom da ih Nuclear Blast gura, a zna se i zašto. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Hypocrisy ima veliku podršku na WOA, s obzirom da ih Nuclear Blast gura, a zna se i zašto. :)

Dobro sad, masis poentu :meshuggah: Nije da su IF jedini bend sa podrskom, kazem, imaju ogroman respect od fanova na tim velikim festivalima, i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel cuo neko za bend Epidemia ili na ruskom Эпидемия??? Ljudi su nenormalni... Sviraju extra, pogledajte na youtube-u uostalom, mene mrzi da trazim linkove.

Izvuce ih iz naftalina :pivopije: Imam sve od njih, novi album me je odusevio!

Treba da nabavljam neke koncerte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...