Jump to content

Recommended Posts

Kakav je vokal kod te Epidemije?

Klasican ruski power vokal, na pamet mi trenutno pada slicnost sa Kotipeltom (Stratovarius)...Imaju i puno gostujucih vokala, znas metal-opere i taj rad...

 

 

A In Flameza sto se tice, mnogi su se zalili kako postaju sve melodicniji i meksi, ali meni su se sve vise svidjali. Medjutim, kad su poceli da mi zvuce suvise NU, zabatalio sam ih i odavno nemam nikakvu zelju da ih slusam...

Edited by EnKi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, al kad ste vec kod In Flamesa, meni se novi album svidja vishe i od Reroute, Soundrack i od Come Clarity. A jes da nikad nece nadmasiti Clayman i Whoracle sa ovim stilom, al imaju oni dobrih pesama i sa tih albuma. Mada sam srecan sto sam ih gledao 2004, sa setlistom pretezno sastavljenom od ClaymanWhoracle pesama, pa sad mogu mirno da sedim i cekam da mozda dodju kod nas. Ali realno ako dodju obavezno svi na koncert, opaki su live totalno. A Nadam se da ce barem jos neko od imena sa metal campa da bude na castleu. (hint: WINTERSUN, WINTERSUN, WINTERSUN, WINTERSUN !!!!! )

 

Trazio sam ja Lauriev album po netu, al ne bash uspeshno...

 

Btw in other news, Magnus Carlsson (Allen Lande, Codex) novi gitarista Primal Feara. Da li to znaci da cu poceti da slusam Primal :D :D :D

 

Elem cuh pesmu jednu sa novog solo albuma Niki Sixx-a.. znaci totalno neocekivano, pesma je neka.. hm recimo pop melodija, upakovana u rock/prog rock/melodic metal fazon. Mozda ne revolucionarno, ali totalno zarazno i odlicno. Pesma se zove Life is Beautiful, meni je odusevila, pogotovu sto nisam ocekivao nesto na taj fazon od Niki Sixxa. ne znam kakav je ostatak albuma.

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, Clayman je jos dobar, posle njega mi nista ne lezi...Colony mi je mozda najbolji, ali i Whoracle je odlican.

Arch Enemy, cisto da spomenem, mi je bio interesantan kada im je dosla pevaljka, ali ubrzo sam shvatio da to vise nije isti bend od pre, Stigmata i Burning Bridges albumi su zakon ! Mozda i gresim, ali sam u pravu :wink2:

 

@DBrave

Izgleda da stvarno nema albuma nigde, zalim slucaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw in other news, Magnus Carlsson (Allen Lande, Codex) novi gitarista Primal Feara. Da li to znaci da cu poceti da slusam Primal :D :D :D

 

Ne mogu da verujem! Kakve veze ima Carlsson sa PF stilom i obrnuto.

 

Elem cuh pesmu jednu sa novog solo albuma Niki Sixx-a.. znaci totalno neocekivano, pesma je neka.. hm recimo pop melodija, upakovana u rock/prog rock/melodic metal fazon. Mozda ne revolucionarno, ali totalno zarazno i odlicno. Pesma se zove Life is Beautiful, meni je odusevila, pogotovu sto nisam ocekivao nesto na taj fazon od Niki Sixxa. ne znam kakav je ostatak albuma.

 

Da se proveri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

odavno sam ja napisao za tu vest na temi Primal Feara, i kako nema veze? Pa saradjivali su na proslom albumu

 

A vidim da jedino Tanya moze da mi iskopa Laurijev album :)

Ajde Tanja!!! :pivopije:

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Erlik - srecan rodjendan :pivopije:

 

Uuu, gle stvarno!!!

Pridruzujem se cestitkama!

guitar-cake-04.jpg

Zelim ti da uspes da se odvojis malo od posla ove godine i da uspes da odes na koncerte na koje zelis ;)

 

Taman otvaram temu da vidim ima li neki novi predlog kad ono... Kakvo prijatno iznenađenje!!! Hvala ljudi! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam nesto mnogo posecivao ovu temu ali evo prilike :)

 

dakle rec je o bendu alestorm, momci sviraju folk/power i za sada imaju samo jedan album, pre su se zvali braveheart i pod tim imenom izdali dva ep-ija.. za sebe kazu da sviraju "pirate metal" sto je s obzirom na zvuk u neku ruku i opravdano

 

na myspace-u imate dosta pesama, ja nazalost nisam nasao link za album

http://www.myspace.com/alestorm

 

evo i MA stranice:

http://www.metal-archives.com/band.php?id=116989

 

 

ovo je stvarno dobar bend i preporucio bih svim power i folk fanovima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ide mi na zivce lik, pokvari ceo utisak o bendu kada ga vidim.

Ok on moze da peva, ali ponasanjem sjebe sve :)

Tako da dok ih slusam odlican mi je bend, ali snimke moram da izbegavam ;)

 

Jesi ga videla ponasa se na pocetku clipa kao neka baba na kreku,kao neka pi...!!! :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...