Jump to content

Placebo


EVIL MORGAN

Recommended Posts

da je neko slusao pravi glam rock kao T Rex nebi se usudio da uporedjuje Placebo.....

 

meni su oni uvek bili odlicni, melodicni indie rock, samo sto su pesme sve vise i vise u pop fazonu...as the years go by...

 

 

a da...i gay..naravno tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je neko slusao pravi glam rock kao T Rex nebi se usudio da uporedjuje Placebo.....

 

Ja sam slusala ( i slusam) T-REX tongue.gif . A mislim da je prica o glamu potekla iz njihovog ucesca u Velvet Goldmine-u. A Brian se na pocetku karijere pojavljivao na koncertima ( i ne samo tamo) u haljinama, sa ukomponovanim frizurama i noktima. I par stvari sa "Placebo" albuma mogu da upadnu u glam. Ali, generalno, Placebo nije glam(muzicki), a vise ni vizualno.

 

A gay rasprava ne samo da nije inovativna/interesantna/itd vec...ma, kao da je to bitno. Imaju gomilu gay orijentisanih ili samo dvosmislenih tekstova, pa?? Znam da samo gubite vreme, al stvarno nije zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne gotivim ih nista posebno, sestra ih slusa kao i par dobrih drugarica i to je moj kontakt sa njima,...

 

ali Moni,... milion puta su originalniji i bolji od HIM -a, tako da,... manje arogancije molim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih rekla da su bolji od HIM, jer u startu ih ne bi uporedjivala, Placebo je uprkos svemu zadrzao svoju autenticnost i to je skroz o.k. ne obozavam ih ali ih neizmerno postujem... bas zbog toga sto se nisu menjali vremenom onako kako to diktira marketinski trend biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih rekla da su bolji od HIM, jer u startu ih ne bi uporedjivala, Placebo je uprkos svemu zadrzao svoju autenticnost i to je skroz o.k. ne obozavam ih ali ih neizmerno postujem... bas zbog toga sto se nisu menjali vremenom onako kako to diktira marketinski trend biggrin.gifa:

Ne mogu se porediti jer je u pitanju poptuno drugaciji stil.

Ali po kvalitetu muzike, originalnosti,.... bolji su od HIM milion puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je stvar izbora pojedinca da li ce neko trositi svoje vreme na tumacenje dvosmislenih textova i naravno da nije trosenje vremena, ako nista bar usavrsavanje engl. zar ne?

 

Ma ja sam rekla da gubite vreme prepucavajuci se da li je Placebo gay bend ili ne. To je tako TAKO nebitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

E, ja uopshte ne kapiram u chemu je fora sa tim gay-band tripom... Bubnjar je straight, ima dete, basista jeste gay a pevach je bisexual... i shta je sad tu bitno??? Ma, jesu oni glam, ne samo zbog Velvet Goldmine(inache NAJBOLJI FILM EVER!!!!!!!!) vec i zbog kompletnog imidza koji furaju nevezano za gorepomenuto remek-delo... Hm... sada idu i u neke electronic vode, a to mi se ne svidja... Nisu oni Depeche Mode vec Placebo. Eeeee, kad bi se samo vratili u Without you ... fazon, ma moze i Black Market, samo da ne utonu u neku obichnost... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka oproste ali bili su mi drazi kad se mase nisu primale...mislim stoji to da mi prija zvuk, ali pojedine pesme jednostavno treba slusati sam, a ne nalozili se neki klinci, i guraju placebo po zurkama isl. uglavnom to moze da ubedaci, kao sto ni pink floyd nema svrhe kad se mehanicki slusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...