Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

  • 1 month later...

posle tog albuma sledi jedna poduza pauza, i postoji velika verovatnoca da vidimo Therion u Beogradu na njihovoj turneji koja ce verovatno biti na prolece

to su Chris-ove reci sa jednog davnog chata, gde je rekao da su vec tada imali neke pregovore sa ljudima odavde biggrin.gifa:

to ne bi trebali uzimati kao nesto preterano ozbiljno, ali ipak mi se cini da imamo sansu

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle tog albuma sledi jedna poduza pauza, i postoji velika verovatnoca da vidimo Therion u Beogradu na njihovoj turneji koja ce verovatno biti na prolece

to su Chris-ove reci sa jednog davnog chata, gde je rekao da su vec tada imali neke pregovore sa ljudima odavde biggrin.gifa:  

to ne bi trebali uzimati kao nesto preterano ozbiljno, ali ipak mi se cini da imamo sansu

why not , Therion imaju dosta fanova ovde (mada ima gomila klinaca koji nose njihove majice shto pochinje da nervira....) .Znam da je , kad sam bila u njihovom oficijalnom fan club-u , bilo dosta chlanova odavde , shto ce reci da ce imati publiku ako odluche da navrate biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kveld, kada si bila njihov clan, posto sam i ja bio clan fan cluba, ali tada sam ja bio jedini odavde :?

ja sam bio clan od 20. decembra 2001. do januara 2003.

dobio sam na bozicnoj lutriji fanclub-a trzalicu za gitaru koju je Christofer koristio na SOTR turneji biggrin.gifa: tongue.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na koji klub mislish ali ja sam bila, a i dalje sam chlan Therion's doom , to ti je obichan fanclub za chiju chlanarinu ne placas nishta samo postujesh poruke .......ima jedan oficijalan klub koji bash odrzava veze sa Therionima lichno ,godishnja chlanarina je 20 eur , i preko njega mozesh da dobijesh raritetne majice i ostalo i shto je najvaznije ,mozesh chatovati s Therion :cry: :| :cry: ....u ovom svom klubu sam poznata kao livingdead0 :roll: smile.gif a primetila sam josh par chlanova ovog foruma koji su takodje chlanovi tog fancluba ( tip kom je nick sevast (tako neshto)).........eeeee dobio si trzalicu , lucky you.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kveld, ja sam upravo bio clan tog kluba za koji ti treba kinta, za prvu godinu 20? a za svaku sledecu 10, tamo su chat-ovi redovna pojava, moguce je naruciti knjigu Tomasa Karlsona - Nightside of the runes ili tako nesto, kao i Christoferovu autobiografsku knjigu, disk sa neobjavljenim pesmama, majice itd...naravno za sve to treba kesha, zato sam na kraju i odustao od svega toga da se ne bih bedacio bezveze :cry:

trzalica je bila, onako, malo zaprljana, sto mi govori da je zaista koriscena smile.gif najvredniji poklon su bile Chris-ove cizme :mrgreen:

 

Angele, reci da se zezas, nesto sam mnogo glup u poslednjih par dana, pa vise i ne razlikujem sarkazam od istine :|

a i naravno da zna za fanove, rekao je da mu se Beograd jako svidja iako je samo jednom bio ovde biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Therion u Srbiji!?~ Malo verovatno. Mnogo su zahtevni, organizatori metal koncerata/festivala sirom sveta imaju mnogo problema da zadovolje sve njihove kriterijume, da ne spominjemo nase "organizatore". Steta bi bila gledati/slusati Therion uzivo bez hora.

Therion FC~ je dosta pristupacan, ima zanimljivih stvari koje se mogu kupiti. Problem je u tome sto se lova mora slati u Hrvatsku i onda u posti zahtevaju da otvaras koverat...Zatim vide da postoje tu neki evrici, tako da sve ode u nepovrat~ili placas vrednosno pismo, ili ti maznu pare. Medjutim, ono sto je meni bitnije, to je sto se uclanjenjem u TFC dobija pristup svim informacijama, objasnjenjima, prevodima pesama. Na svu srecu, njihov zvanicni sajt posecujem jos pre hrista [dok jos nije bio "official"], tako da vecinu tih stvari vec posedujem. Hmmm, mogao bih da rasturam po belom svetu!? :twisted:

Therion's doom~ sve pocelo kao cista zezancija. Znam lika koji ga je osnovao [mnogo dobar covek, malo lud i opasan po zivot pa ga se klonim u poslednje vreme]. Cilj je bio da se okupi odredjen broj ljudi koji iskreno vole bend, mnogo toga znaju o njemu i da se razmenjuju razne informacije koje se naplacuju na zvanicnom sajtu. Cudno ili ne, nakon nekog vremena pojavilo se mnogo ljudi sa ovih prostora :mrgreen:

Klinci koji nose Therion majice~ Apsolutno mi ne smeta. Svaka njima cast i njihova je stvar sta ce slusati i nositi. Ako iskreno vole odredjene bendove , utom jos bolje!

I slazem se sa Slaughterer-om~ ko jebe Therion!! Mislim, kakav je to bend!? Ocajni albumi, katastrofalna produkcija, dizajn diskova, vise nego ocajni vokali i potpuno nezanimljiva tematika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da ne dodju sa onom ribom koja ne zna da peva(glas joj zvuci kao da je pre toga pojela kaktus)!!

gledao sam neke live nastupe sa njom, i mislim da su je samo negde usput pokupili!

inace bilo bi super!

Riba pjeva odlicno,ona pjeva i u Alas projektu tu je jos bolja.

 

Sto se tice koncerta kod nas,tesko ali izvodljivo.ja vjerujem da se ok svega moze anci zajednicki jezik uz odredjenu sumu novca

Share this post


Link to post
Share on other sites

LordHypnos, da i ja kontam da je za nas ipak nemoguce da organizujemo koncert Theriona sa celim orkestrom, za hor je dovoljno tri muska i tri zenska vokala

ali mislim da je ipak bolje i nesto nego nista

sto se slanja para za FC tice, postupak je vrlo jednostavan, znaci, poslao sam preporuceno pismo sa parama koje sam uvukao u papir, u tamnoj koverti, koje je tezilo ispod 20 ili koliko vec grama, tako da nije bilo nikakvog otvaranja

sasvim opusteno 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kveld, ja sam upravo bio clan tog kluba za koji ti treba kinta, za prvu godinu 20? a za svaku sledecu 10, tamo su chat-ovi redovna pojava, moguce je naruciti knjigu Tomasa Karlsona - Nightside of the runes ili tako nesto, kao i Christoferovu autobiografsku knjigu, disk sa neobjavljenim pesmama, majice itd...naravno za sve to treba kesha, zato sam na kraju i odustao od svega toga da se ne bih bedacio bezveze :cry:  

trzalica je bila, onako, malo zaprljana, sto mi govori da je zaista koriscena smile.gif najvredniji poklon su bile Chris-ove cizme :mrgreen:  

 

Angele, reci da se zezas, nesto sam mnogo glup u poslednjih par dana, pa vise i ne razlikujem sarkazam od istine :|  

a i naravno da zna za fanove, rekao je da mu se Beograd jako svidja iako je samo jednom bio ovde biggrin.gifa:

 

ne zezam se

 

ni ovo nije srkazam biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Therion u Srbiji!?~ Malo verovatno. Mnogo su zahtevni, organizatori metal koncerata/festivala sirom sveta imaju mnogo problema da zadovolje sve njihove kriterijume, da ne spominjemo nase "organizatore". Steta bi bila gledati/slusati Therion uzivo bez hora.

Therion FC~ je dosta pristupacan, ima zanimljivih stvari koje se mogu kupiti. Problem je u tome sto se lova mora slati u Hrvatsku i onda u posti zahtevaju da otvaras koverat...Zatim vide da postoje tu neki evrici, tako da sve ode u nepovrat~ili placas vrednosno pismo, ili ti maznu pare. Medjutim, ono sto je meni bitnije, to je sto se uclanjenjem u TFC dobija pristup svim informacijama, objasnjenjima, prevodima pesama. Na svu srecu, njihov zvanicni sajt posecujem jos pre hrista [dok jos nije bio "official"], tako da vecinu tih stvari vec posedujem. Hmmm, mogao bih da rasturam po belom svetu!? :twisted:

Therion's doom~ sve pocelo kao cista zezancija. Znam lika koji ga je osnovao [mnogo dobar covek, malo lud i opasan po zivot pa ga se klonim u poslednje vreme]. Cilj je bio da se okupi odredjen broj ljudi koji iskreno vole bend, mnogo toga znaju o njemu i da se razmenjuju razne informacije koje se naplacuju na zvanicnom sajtu. Cudno ili ne, nakon nekog vremena pojavilo se mnogo ljudi sa ovih prostora :mrgreen:

Klinci koji nose Therion majice~ Apsolutno mi ne smeta. Svaka njima cast i njihova je stvar sta ce slusati i nositi. Ako iskreno vole odredjene bendove , utom jos bolje!

I slazem se sa Slaughterer-om~ ko jebe Therion!! Mislim, kakav je to bend!? Ocajni albumi, katastrofalna produkcija, dizajn diskova, vise nego ocajni vokali i potpuno nezanimljiva tematika...

 

Ma ne seri Therion je najjaca grupa svih vremena!!![/color]

Jeste da je malo moguce da ONI natupaju ovde kod nas al bilo bi stvarno cruel da to urade ,ja bih otiso tamo i da sviraju na Kosovu u sred fajta kfor-ovci i siptara! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam ovaj zadnji secret of the runes i meni je odlican.nemam vise od njih iako mije sad u namjeri da uzmem sve njihove albume jer po onome sto sam cuo sa ovoga,mislim da su odlicni.ne znam ipak gdje bi ih svrstao ali po meni ja mislim da su symph metal.neko ce se slozit sa mnom,neko nece,svako ima svoje misljenje.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...