Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Zna li ko kad planiraju novi album?

 

Skoro je izasao live album-"Live at Midgard"; ali su i u pripremi nove pjesme...

Imam taj live album ali me interesuju nove pjesme.Sad ce dvije godine od Secret of The Secrets-a

 

Mislis,Secret of the Runes :wink:

 

Gdje si nabavio "Live at Midgard",majke ti?

 

..........4.Posto sam odslusao CD, moram priznati da je veoma relaksirajuci...Ne mogu zamisliti sta bi

se moglo desiti za sledecih 15 godina...Dok jos pricamo o buducnosti, kakvi su vam planovi

za ovu godinu? Da li se mozda priprema novi studijski album?

 

-Da, naravno da se pripremamo za novi studijski album; i nadam se da cemo snimanje zavrsiti

krajem maja ili juna.Ne bih da otkrivam sada imena pjesama i njihov sadrzaj, vidjecete i

sami kada bude vrijeme.

 

5.Da li cete i dalje ici u krajnju progresivnost vaseg zvuka? Da li se polako udaljavate od

starih dana, krecuci se ka jos komplexivnijim stilovima?

-To je stvar koju nikako ne mogu da planiram. Spontano dobijam ideje za pisanje pjesama, i

ukoliko mi se svide, snimim ih. Stvarno ne znam kakve ce mi se ideje ubuduce javljati &

kako ce to uticati na Therion.

....................

Blazo Hajdukovic, januar 2003. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li ko kad planiraju novi album?

 

Skoro je izasao live album-"Live at Midgard"; ali su i u pripremi nove pjesme...

Imam taj live album ali me interesuju nove pjesme.Sad ce dvije godine od Secret of The Secrets-a

 

Mislis,Secret of the Runes :wink:

 

Gdje si nabavio "Live at Midgard",majke ti?

 

..........4.Posto sam odslusao CD, moram priznati da je veoma relaksirajuci...Ne mogu zamisliti sta bi

se moglo desiti za sledecih 15 godina...Dok jos pricamo o buducnosti, kakvi su vam planovi

za ovu godinu? Da li se mozda priprema novi studijski album?

 

-Da, naravno da se pripremamo za novi studijski album; i nadam se da cemo snimanje zavrsiti

krajem maja ili juna.Ne bih da otkrivam sada imena pjesama i njihov sadrzaj, vidjecete i

sami kada bude vrijeme.

 

5.Da li cete i dalje ici u krajnju progresivnost vaseg zvuka? Da li se polako udaljavate od

starih dana, krecuci se ka jos komplexivnijim stilovima?

-To je stvar koju nikako ne mogu da planiram. Spontano dobijam ideje za pisanje pjesama, i

ukoliko mi se svide, snimim ih. Stvarno ne znam kakve ce mi se ideje ubuduce javljati &

kako ce to uticati na Therion.

....................

Blazo Hajdukovic, januar 2003. :wink:

CD Shop Mozart :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ja nikako ne mogu da kazem da je ta pesma sranje. 'Thor' je jedna od najboljih i najznacajnijih metal pesama ikada, kao sto su Manowar kada su u pitanju bendovi. Chris obozava pomenuti bend, kao i mnoge druge bendove slicnog usmerenja, tako da je to odgovor na tvoje pitanje 'sta im je to trebalo'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikako ne mogu da kazem da je ta pesma sranje. 'Thor' je jedna od najboljih i najznacajnijih metal pesama ikada, kao sto su Manowar kada su u pitanju bendovi. Chris obozava pomenuti bend, kao i mnoge druge bendove slicnog usmerenja, tako da je to odgovor na tvoje pitanje 'sta im je to trebalo'...

Super je Thor ,Therion rade odlichne obrade ,recimo Children of the Damned mi se svidja vishe od originala a tek Summer night city.... smile.gif ...Par puta su pushtali Thor-a u Kst-u , ziva sam se obradovala,stvarno me nervira shto pushtaju samo To Mega Therion...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikako ne mogu da kazem da je ta pesma sranje. 'Thor' je jedna od najboljih i najznacajnijih metal pesama ikada, kao sto su Manowar kada su u pitanju bendovi. Chris obozava pomenuti bend, kao i mnoge druge bendove slicnog usmerenja, tako da je to odgovor na tvoje pitanje 'sta im je to trebalo'...

Super je Thor ,Therion rade odlichne obrade ,recimo Children of the Damned mi se svidja vishe od originala a tek Summer night city.... smile.gif ...Par puta su pushtali Thor-a u Kst-u , ziva sam se obradovala,stvarno me nervira shto pushtaju samo To Mega Therion...

 

obrada Thora je ocaj... gitarista losh, Sheepers nije Adamsu ni do kolena (kada peva njegove stvari, inace je OK), bubanj tanak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]
Ja nikako ne mogu da kazem da je ta pesma sranje. 'Thor' je jedna od najboljih i najznacajnijih metal pesama ikada, kao sto su Manowar kada su u pitanju bendovi. Chris obozava pomenuti bend, kao i mnoge druge bendove slicnog usmerenja, tako da je to odgovor na tvoje pitanje 'sta im je to trebalo'...

Super je Thor ,Therion rade odlichne obrade ,recimo Children of the Damned mi se svidja vishe od originala a tek Summer night city.... smile.gif ...Par puta su pushtali Thor-a u Kst-u , ziva sam se obradovala,stvarno me nervira shto pushtaju samo To Mega Therion...

 

obrada Thora je ocaj... gitarista losh, Sheepers nije Adamsu ni do kolena (kada peva njegove stvari, inace je OK), bubanj tanak...

 

 

Pa nisam mislila da je bolje odsvirana nego da bolje zvuchi od originala,posmatrala sam pesmu kao celinu ne instrument po instrument .Vishe mi se svidja Christopherov nachin pevanja od Bruceovog ,ova verzija mi zvuchi nekako tragichnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mislim da se ta stvar zove samo "Seawinds".. enivej, nije losa uopste. Mada, imaju oni i mnogo boljih obrada.. recimo, obrada Scorpionsa - Fly to the Rainbow sa A'arab Zaraq Lucid Dreaming albuma je fenomenalna, isto kao i ono "skidanje" Orfove O Fortuna-e..

 

Inace, mislim da su se sjebali poprilicno sa Secret of The Runes albumom, bar sto se mene tice.. on mi ne lici ni na sta.. do tog albuma su mi bili bend broj jedan, a posle njega su mi se malo zgadili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...