Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Solidno odrađeno. Ne sviđa mi se nova pesma. Are You There? je super ispala, meni se baš sviđa što je ovakva, Nick Drake fazon. A Natural Disaster je super. Fino, dođe kao lepa podloga za učenje ili tako nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako album me je posle par slusanja odusevio .

 

Sve pesme su super jedino to sto mislim da je Are You there? album verzija bolja ali nekazem da je pesma losha. Inache kako sam ja primetio ponovo su i vokale odradili , i sve zvuci super. Pesma Naturla disaster kida , ali ima onaj deo pri kraju kad samo likusha peva e tu se vidi da njen vokal nije bash najsjajniji, ali pesma mi je bolja nego oreginal vishe peva Darren i stvarno cool zvuci.

 

Inace ta pesma, Flying i Fragile dremas su mi najbolje. Ceo album je super bez bre. :)

 

I Amaranthe preradite nesto sa ovog album , za sledecu svirku(moze evo flying)? :)

 

Se zna kad ce ovaj novi Horizons da izadje?

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

darren?

 

Hahahahah.... u to vreme sam pricao sa nekim na MSNu kako mi se nimalo nesvidjaju vokali sa prvog Anatheminog albuma, i pisao ovde. I neznam kako mi se omaklo da napisem Darren umesto Vincent. XD

 

Uglavnom ponovo danas prelistah sve pesme i mogu reci da je album stvarno fantastican. Metnesh ga celog u plejlistu i uzivas, a on napravi tako lepu atmosferu i svaka pesma je super i tu je sa razlogom , i ako su sve akustik nemas osecaj monotonosti uopste. Stvarno prelep album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajeban je to covek mnogo... neko ko nije radio sa njim koncert ne moze da se kaze da je u dobrim odnosima... a kamoli to sto smo mi i radili koncert njegovog benda ( katatonia ) i opet ne vredi...

Cela ta agencija je mnogo zajebana, i videcemo kako cemo izaci na kraj sa njima ... fora u celoj prici je to sto i mozemo da izadjemo na kraj sa njima, ali brate oni traze mnogo para za koncerte . Kapiram ja da je to veliki i odlican bend , ali jednostavno mnogo toga se kosi oko njihovog nastupa kod nas ...

Bojim se da oni nece svirati kod nas . Ne sto oni nece, nego sa managerom se ne mozemo izborimo.

 

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala sala, ne nikako velika . Bice ko za Katatoniu. Bice super ja mislim(ako ishta bude) , nebi trebalo da se ne napuni mala sala. :)

 

Josh kad bi Meshuggash doveli, ionako pishe u bulletinu kod njih MESHUGGAH European Tour Begins Soon! . XD Isto verujem ko za Anathemu da bi oni napunili bez puno muke punu malu salu. :)

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ali tu su dva problema = da li bi oni mogli da stanu na malu binu skc-a (da li vode gudacki kvartet ili ne), tj. da li bi bina mogla i za koliko da se prosiri

 

i

 

ako je bend preskup a mali klub moze malo ljudi da primi, automatski skace cena karte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...