Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

e ljudi ne radi a bas hocu da cujem xaxaxax aj molim vas ako mozete sto pre da stavite

ta pesma je najaca ma sta je lazem sve su do jaja pesme cak i ona nova sto su napravii

e da aj namestite na spaceu da mogu da stavim pesmu na profil alo ko vodi o tome racuna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da su obradili Senka moje duše, ta pesma ima najnarodnjačkiji refren. Čak je i tekst onaj pravi kafanski. :zeleni:

Naravno, sve ovo kažem dobronamerno, zna se koliko volim svaku Dargoronovu pesmu. :rockdevil:

 

 

Objasni mi molim te shta je u tom textu kafanski???!!!Mislim kad si vec bio doboljno pametan da kazesh tako neshto,verovatno imash i neko relativno normalno objashnjenje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno, znam da nije bilo zlonamerno !! Cak je i Zlaja na probi iz zezanja ubacivao onaj tipican narodnjacki ritam na gitari preko tog dela gde su samo bas i bubanj na albumu...

 

Uvek pozitivan..:-)

 

 

"Kako da bežim od sudbine, kad prati me i samo moja je?

Kako da oprostim tebi to, kad znam da je umrlo u meni sve?"

 

Ako ovo nisu stihovi u narodnjačkom duhu, onda ne znam šta su. Naročito onaj deo kad samo bubanj prati vokal. Svejedno, sviđa mi se i ta pesma.

 

Kako za koga!!!! :angry:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

e da sad malo cito i reko neki lik da ste mnogo dobri za srbiju sto se slazem sa njim,ne shvatam kako do sada niste potpisali za neku jacu kucu,jer ja lepo kazem srpski Blind Guardian(samo bez Gospodara*inace bas bi me zanimalo ta kombinacija) tako isto ne verujem za Alogju jbt oni su isto do jaja i ne potpisuju za jake kuce ne razumem a imamo muzicare na vrhu svetske lestvice

nema veze bitno da se roka :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

aj pa mnogo srece sa novim albumom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коју јачу кућу имаш у Србији? А да би урадили нешто напољу мора да се ради на енглеском. Овако су заробљени код нас... forever, hahahahaha... Шала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre otprilike 2 meseca kontaktirali su nas iz jednog CD shopa iz Osake zbog diskova. Uz 202-ojkinu ( Olginu )pomoc uspeli smo nekako da posaljemo par komada i Japanci su odvalili. Traze jos !! Ako nadjemo nacin, posto su , bar u SD-u katastrofa po tom pitanju, saljemo cim stignemo.

 

Znam da Japanci , inace odvaljuju za mnogo cim, ali nama, ipak, ovo znaci.

 

Eto, cisto da se zna da imamo neke kontakte sa inostranstvom... :D:muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre otprilike 2 meseca kontaktirali su nas iz jednog CD shopa iz Osake zbog diskova. Uz 202-ojkinu ( Olginu )pomoc uspeli smo nekako da posaljemo par komada i Japanci su odvalili. Traze jos !! Ako nadjemo nacin, posto su , bar u SD-u katastrofa po tom pitanju, saljemo cim stignemo.

 

Znam da Japanci , inace odvaljuju za mnogo cim, ali nama, ipak, ovo znaci.

 

Eto, cisto da se zna da imamo neke kontakte sa inostranstvom... :D:muzicar:

Шаљи по 5 комада без кутија. Ако те питају шта је унутра, кажеш један диск. Маса је отпр. иста, дебљина скоро идентична. Ако не успе, дај мени па ћу ја слати уиз моје поште. Никад ми нису правили проблеме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadan,mali,očajni,ljigavi gay bend.

Smučili se i bogu i ljudima i ima jednog dana na nekom koncertu 202ojke nekom da padne mrak na oči

i ima da završite u urgentnom.

 

:evotigana: Jel se ti drogirash,ili si pobegao iz Laze Lazarevica?

(Inache bolnica za lude,za one koje ne znaju..:-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadan,mali,očajni,ljigavi gay bend.

Smučili se i bogu i ljudima i ima jednog dana na nekom koncertu 202ojke nekom da padne mrak na oči

i ima da završite u urgentnom.

aj nemoj da kenjas ti si gay

i ako ti se ne svidja muzika sto je slusas :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...