Jump to content

Tristania


Toksa

Recommended Posts

Ma Vibeke je strava...samo, treba da vidite onog, onog..... krmka... ne znam kako da ga nazovem... sa kojim je trenutno.. Uzas.

Svidja mi se kao crnka; mozda vam jednog dana demonstriramo kako Vibeke igra... 'razredni " zna... Frede gde si?

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ubedljivo najlepsa njihova pesma "Cease To Exist"... Ja sam inace prvo cula "Crushed Dreams" (jebote, najezila sam se samo od pomisli...). Bila sam kod najboljeg ortaka, smoreni do bola u 3 ujutru. Onda mi je rekao "Sad cu da ti pustim nesto, i ukoliko se ne najezis na ovo, nisi zivo bice, majke mi". Onaj vrisak... wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
@ Kali Yuga

Izvini ali Floorka po izgledu nije ni prici Vibeci i Kitji

 

Meni Vibeke mnogo pitomo izgleda na ovim najnovijim fotosima... A pogledaj Floor sa onim silnim pirsinzima i besnom facom...pa ko je onda veca qchka? icon_wink.gif

P.S. Naravno da se slazem da je Vibeke lepsa... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Baalavi i AoS- Maaaaaa... Nestalo mi neta... icon_mrgreen.gif

 

@ amy mccoy- Pa naravno! icon_biggrin.gif

 

 

Vibekina slika visi iznad mog kreveta i greje me u ovim

ionako odvratno prevrucim nocima...

Anyway poster je diiiivan... icon_redface.gif

Edited by Rain delay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam razumeo, to se odnosi na Kjetila (ili ne icon_confused.gif), ali tu teoriju će ti Lara bolje objasniti (pošto ni meni nije jasna icon_smile.gif).

Eh, koliko puta smo videli prelepu devojku i tipa koji izgleda blago receno ocajno...

ja ne znam shta se njoj desilo... ne verujem da je po sredi bio ocaj... zazmuricu na njegov fizicki izgled i razmishljacu o njima kao o umetnickim dushicama, samo tako mogu da ih zamislim zajedno

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, koliko puta smo videli prelepu devojku i tipa koji izgleda blago receno ocajno...

ja ne znam shta se njoj desilo... ne verujem da je po sredi bio ocaj... zazmuricu na njegov fizicki izgled i razmishljacu o njima kao o umetnickim dushicama, samo tako mogu da ih zamislim zajedno

icon_cool.gif

ma mozda je dooobar (u krevetu laugh.gif) u dushi mhihi.gif

 

a ko zna....bolje da je on ruzhan nego ona icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...