Jump to content

Tristania


Toksa

Recommended Posts

Pa u sustini i nije Ashes tako los kada se dobro preslusa... icon_da.gif Zapravo, postoje tri pesme koje su odlicne - Libre, Equilibrium & Endogenisis... Cini mi se da se Tristania sada vise fokusirala na cvrsce gitare nego na sympho zvuk... sto kao promena i ne mora biti lose icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ostale pesme nisu za bacanje icon_mrgreen.gif, jedino ne mogu to reći za Bird i The Gate – pošto te dve nemam.

S tim što bih ja na listu odličnih ubacio i Cure i Shadowman.

 

Ovaj album je sasvim logičan nastavak prošlog; da su samo ponovili ono što su tada uradili, onda bi album bio sranje, kako su ga ovde mnogi spremno okarakterisali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nece ici dalje u pravcu neke 'komercijalizacije', citala sam o tome neshto u metalhammeru .. kontaju da nisu popularni kao Nightwish ali zelja za popularnoshcu se nece odraziti na njihov zvuk, zele da se probiju sa svojom muzikom, pa kome se svidi svidi..(takvo je stanje trenutno)

Uostalom, pogledajte shta slushaju clanovi , omiljeni su im uglavnom neki black bendovi, tako da verujem da nece biti katastroficnijih promena kada je muzika u pitanju.

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Па ја сам ван тока!

Тристаниа има нов албум!

Hérétique, имаднеш ли ти тај албум?

Imam, a čini mi se da sam ti čak i rekao.

Šta učini senilnost čo'eku. biggrin.gif To je od sve one zle sotonjarske, one... mental muzike što slušaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesme uopšte nisu prosečne, samo ih treba duže slušati... Čini mi se da ljudima smeta što nema onih standardnih pržačkih stvari, već je album dosta 'sporiji'.

Moguce, ali to svakako ne umanjuje vrednost albuma... Pa mogla sam i ja da odustanem od preslusavanja Damnation-a od Opeth-a, ali kasnije shvatis da nije sve u brzini, vec i u melodiji icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga nekoliko puta prsslusao, i to nazor, jedva se uzdrzavajuci da ne promenim pesme......I dalje nikako da nadjem nista zanimljivo na celom albumu, izuzev par momenata u Cure i Circus......

Mozda ti jednostavno ne lezi takva vrsta gothic-a... ja sto ga duze slusam, sve mi se vise svidja icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...