Jump to content

Tristania


Toksa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

.... ne verujem da tema o tristaniji nije vishe posecena .

 

najbolji nihov album sa kojim su dostigli vrhunac je Beyond the Veil , gde pesme Beyond the Veil i Lathean River ( bolesno dobra pesma ) onda bi doshla A Sequal Of Decay i of ruins and red nightfall ... kao sto rekoh najbolji njihov album tako da i ostale pesme nisu loshe ( aphelion itd )

 

Pre tog albuma je bio widow's weed sa odlichnim pesmama meni omiljene su Midwintertears ( po meni najbolja pesma na albumu ) , Angellore , My lost lenore ( iz prva udje u ushi ali posle zna malo da smori ako se predugo slusha ^_^ ) i evenfall

 

posle beyond the vaila dolaze 2 po meni nesto loshija albuma world of glass i ashes ukljucujuci oba ubedljivo najbolja pesma je Thender Trip To The Earth , na world of glass nisu loshe pesme i shining path world of glass i crushed dreams a na ashes su naravno libre i equlebrium ili kako se god vec pishe .

 

Sve u svemu jedna od najkvalitetnijih grupa koje sam ikada slushao .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko link gde mogu da skinem "Libre" spot?

 

Po meni najbolja njihova pesma je "A Sequel Of Decay" zbog onih previse dobrih clean vokala zbog kojih toliko cenim Tristaniju..

 

Ashes je sranje, po meni valjaju Libre i Equilibrium zivo me interesuje na sta ce da lici ovaj novi album...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko link gde mogu da skinem "Libre" spot?

 

Po meni najbolja njihova pesma je "A Sequel Of Decay" zbog onih previse dobrih clean vokala zbog kojih toliko cenim Tristaniju..

 

Ashes je sranje, po meni valjaju Libre i Equilibrium zivo me interesuje na sta ce da lici ovaj novi album...

 

Mislim da ima na nji'ovom sajtu. :mrgreen: Bar je pre bilo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je album , meni bolji od poslednjeg negde u rangu sa world of glass .

 

Vebeke mnogo vishe peva nego ranije ,... sto je pozitivno ili negativno to cemo vidite , menja se ni ne lichi na staru tristaniju ... koji vishe volim do dushe ali i dalje je dobra grupa :)

 

The Ravens najbolja pesma po meni posle nje Sanguine Sky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, koji je kurac sa ovima?

Znaci ovaj novi album Illuminate ili kako vec je shit!

Juce sam preslusao 4 pesme i morao sam da ugasim! Danas sam preslusao ovo ostalo. Prvo i pre svega, ne dopada mi se Vibekin clean. Na vecini mesta zavija i nervira. Muzika mi je i pre bila poprilicno nezanimljiva (sa izuzecima), ali sad su ubili u pojam. I preteruju sa recitovanjem.

 

Sve u svemu, veoma mi se ne dopada.

Ostajem pri misljenju da mi je BtV no1 od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Planet_Hell:Posle na Leave's Eyes,Epice,Within Temptation-a njihova muzika ce ti naravno biti dosadna.

 

Ovaj album je tezak za slusanje, (njihova fora) ali mnogo zarazan meni se mnogo svidja slusam ga po ceo dan za razliku od Ashes-a ovaj album je mnogo dobar.Ko ga ukapira i ko je pratio Tristaniu njemu ce se mnoooogo svideti.

Najbolje pesme su:Fate,The Ravens,Sanguine Sky

Ja cesto menjam misljenje ali iza toga da je Fate najbolja pesma stojim :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

sa sajta nuclear blast:

 

[TRISTANIA]

Illumination

Album genre: Gothic Metal Illumination

Album type: Album

Release date: 19. January 2007

Quality: 192 Kbit/s

Security: n/a

Album price: 11.99 €

 

This Album and its Tracks will be available for download not before the release date 01/19/2007.

 

IPB Image

 

CD auf Lager 15.50 €

DIGI auf Lager 16.99 €

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...