Jump to content

Tristania


Toksa

Recommended Posts

Zar se tako postaje fan nekog benda? Treba neko drugi da te uci i objasjava? Hahaha... Ma, daj.

Predlazem ti da ih prvo preslusas, imao si priliq da cujes svega par pjesama... Pa, polako, trebace ti vremena da ih skapiras... Kasnije, kad sve dodje na svoje, kad postanes ponosni fan, bice ti drago sto ti niko nije objasnjavao i ucio. Osjecaces se vaznim.

Kako smo "troo", HOCEMO da slusamo neki Goth, ovo-ono, nema... Ja prelazim na Grind ljudi. Hahahahaha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si rekla kako si mi davala informacije po pitanju Gothic-a, pa rekoh, posto sve znas, najbolje ces mi ti objasniti sve vezano za taj pravac i bendove koji ga cine. Evo, ustadoh vec uskracen za pitanje o tekstovima. No, dobro. Muzika im je "kompleksna", kao neki Progressive, pa bi mi trebalo puno vremena da ih skapiram icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Harken my Moonchild cry

Yearing for another Night

Mourning my once beloved

Mezmorized and ravendark.

 

Come to me with

Die for Love in thy tears

Dont leave me in dusk

And Moonlight...

 

My pale enchantress of the Night

At my candles burning down

The wintermoon in shining bleak...

Bleeding time, walk from life

For thee my enchantress..."

 

Meni su textovi odlicni.

To mi kazi biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su textovi odlicni.

ne znam,meni se cini da na demo snimku (demU - ?) previse insistiraju na toj 'tami'...npr. prvi stih 'Cease to exist'- "A velvet breath of life..." -velvet,velvet,VELVET!!! ...da je kojim slucajem pamuk rado nosen materijal(cak neka vrsta obelezja) medju goth populacijom ne bi me cudilo da stih ide "A cotton breath of life..."ok,sad sam preterala,ali...ipak mi je malo napaljeno...

 

ali u sustini su dobri tekstovi ostalih pesama-Wormwood pogotovo("He'll die for us...Or did somebody lie to us?"-inteligentno razmisljanje)

 

i ja te drugi put citiram u roku od 5 minuta icon_da.gif

(prvi put na Therionu...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino. 8)

Ma, da pa imas Theatre Of Tragedy-"VELVET Darkness They Fear". Ima nesto misticno u tom VELVET! 8)

Textovi su ponekad ubitacno teski, i cini mi se da neke citam po citav dan, da ih opet ne bih skontala, ali u principu, meni su super! Imaju stvarno zestokih tripova...ma, zbog toga ih i volim! 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostajem pri tome da demo ima malo napaljene tekstove,ali nisu isforsirani i bar to je dobro...

velvet...plis...kad prevedes,asocira na plisanog medu...(nimalo misticno) a VELVET mozda misticno zvuci,ali...nije bas nesto misticno...ALUQAH je misticno...

 

@dressed_to_kill:

kad kaze teski tekstovi,verovatno pre misli da su kompleksni,da ih uvek moze shvatiti i osetiti drugacije,da imaju jako dubok trip(za mene je takva poezija Branka Miljkovica...) -a ne da ih uopste ne razume(osim tih nekoliko za koje i sama kaze)... i nigde nije spomenula da ne razume muziku...sem ako naravno to nije tvoj zakljucak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, ispravka-postoje par textova koje ne kapiram... Ne kazem to zbog tebe, da ne bude zabune.

Ama, ti ne kapiras nista, to znamo svi koji te znamo, a koji smo te mrsnuli, pa vise nemas s kime da komuniciras. Dosla si ovdje na forum da "prosipas pamet" misleci da ce ti to proci jer te ljudi ne znaju, ali i oni ce shvatiti ko si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nema, ali je problem sto si ti u sukobu sa samom sobom, jer si bolesno tripozna, tj. glumis neku depresiju, i maksimalno si ufurana, pa niko ne zeli da te ima u drustvu. Ovo sto i malo muzike razumijes slusaces jos godinu-dvije dok se ne izmodiras, a onda ces po svemu tome da pljujes kao dijelu svoje ruzne proslosti. Budi iskrena prema sebi i prestani da se pravis vazna. Zna se ko si i kakva si veoma dobro.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...