Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

....da razbijem prazničnu atmosferu čestitanja....

- bend je nekreativan i neinventivan vrhunski, samo josh jedna trendy kopija noćneželje....

- gitarista namešta zvuk tako da deluje k'o da je priključio kurac na distorziju....kshhhhdžžžž.....

- klavijaturista ima očajan akcenat + nema pojma da peva, ne greši bash uvek al' uglavnom....

- pprotiv pevačice nemam ništa, odradjuje to svoje korektno manje-više....

- pesme su monotone tu i tamo....

a sada nemojte mene lično pljuvati, nego ako se neko ne slaže kontraargumente neka izloži....

 

Dakle ovo je bilo 12. jula 2004:

 

user posted image

 

Gotham radio je jedna od naslusanijih internet radio stanica u svetu (pored naravno SnakeNet metal radija). Osim dve pesme Demethera poslao sam i pesme jos desetak domacih bendova (Diluvium, Interfector, The Stone, Kraljevski Apartman, Draconic, May Result, ... ) , njima je prvo za oko (ili bolje reci uho biggrin.gif ) zapao Demether i emitovali su obe pesme.

 

A sto se tice nocnezelje ... pa ne obracajte paznju na pozadinu mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, razbili ste!!! Jedva cekam da vidim snimak (nadam se danas). musik19.gifmrred.gificon_rockdevil.gif

 

Pa tesko danas Maja... icon_rolleyes.gif

Renderovanje ide sporo, sto i nije cudo s obzirom na to da sam snimio 15GB sirovog materijala a prilikom svake obrade se racunar opterecuje sa jos 15GB na c: disku ( icon_evil.gif ). Dodajem i najave pesama na snimak pa ako neko zna SVE nazive pesama i plejliste koje su svirali Magma Infest i Concept neka posalje na [email protected].

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ovo je bilo 12. jula 2004:

 

user posted image

 

Gotham radio je jedna od naslusanijih internet radio stanica u svetu (pored naravno SnakeNet metal radija). Osim dve pesme Demethera poslao sam i pesme jos desetak domacih bendova (Diluvium, Interfector, The Stone, Kraljevski Apartman, Draconic, May Result, ... ) , njima je prvo za oko (ili bolje reci uho  biggrin.gif ) zapao Demether i emitovali su obe pesme.

 

A sto se tice nocnezelje ...  pa ne obracajte paznju na pozadinu mhihi.gif

so who gives a single fuck 'bout that:

NEBITNOkada to ne menja poentu

Edited by Blacksunray VerbDelikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

-HVALA svima koji su nas podrzali u nasem dosadasnjem radu! Bez vas ne bismo nista uradili

-HVALA na dobronamernim i zlonamernim kritikama.

-HVALA cak i onima koji nas pljuju bez razloga. Neargumentovanim i povrsnim izjavama samo sebe spustaju.

 

Posebno se zahvaljujemo clanovima svih bendova koji su nastupali na ovogodisnjoj gitarijadi na divnom druzenju. INFEST, MAGMA, ALIEN SEX, TOD, BONEYARD, GODISNJI ODMOR, KONCEPT, PANZER DIVISION, STO MU GROMOVA i ALOGIA. Svi su se pokazali kao fer i profesionalci.

 

-VELIKO HVALA Radiju 202!

 

Veliki pozdrav svima od DEMETHER-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Neargumentovanim i povrsnim izjavama samo sebe spustaju.

 

Posebno se zahvaljujemo clanovima svih bendova koji su nastupali na ovogodisnjoj gitarijadi na divnom druzenju. INFEST, MAGMA, ALIEN SEX, TOD, BONEYARD, GODISNJI ODMOR, KONCEPT, PANZER DIVISION, STO MU GROMOVA i ALOGIA. Svi su se pokazali kao fer i profesionalci.

 

-VELIKO HVALA Radiju 202!

 

Veliki pozdrav svima od DEMETHER-a!

ti to meni nešto icon_smile.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak, ono za neinventivnost prilicno stoji. Posle prve veceri gitarijade komentarisali smo kako pevacica `skida` Tarju i pokretima pa i oblacenjem. Samo je falilo lupkanje rukom o mikrofon. To se desilo druge veceri...

 

U svakom slucaju, mnogo srece sa albumom i novim projektima (mali savet: Damjane, prvo zavrsi posao sa Demether albumom, pa onda predji na Orkkid, mislim da se previse `rasipas`) musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Demether zasluzeno pobedio i ako nista drugo izuzetno mi je drago da se stil i muzika cij su oni predstavnici ima odjeka i medju strucnim zirijem a i medju publikom...

 

Samo nastavite,inventivnost ili neinventivnost,sve se da resiti,samo vi gledajte napred i razvijajte se......polako.......sve ce doci na svoje ako ste ozbiljni......a osnovu definitivno imate i to je to.......

 

PS:Malo mi vishe smeta to sto svaku pevacicu koja peva odredjenim stilom koji naginje na solo-pevacki neizostavno uporedjuju ljudi sa Tarjom...mada Dunja ima nekih momenata priznajem,mnogih,.sto se nekome moze svideti ili ne,ali zasto ne bi usvajala najbolje od najboljih?Mlada je i ne sumnjam da ce uskoro na temeljima dosadasnjeg iskustva razviti sopstveni stil....

 

Poz ekipi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa uporedjuju ih sa Tarjom, jer se zna ko je najbolji.....

Nego sto ti rece, nema potrebe da iko kopira Tarju ( da se razumemo, ne mislim da Dunja to radi, samo kazem )

Devojka ima super glas, samo neka nastavi tako, kao i ceo bend... Respect !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre ljudi!!!!!

I likovi su do jaja,a Dunja peva kao slavuj icon_wink.gif !!!

Salim se!Razbija kako peva a momci znaju znanje u sviranju!!

Jeste da ja ne volim takvu vrstu metala,ali kvalitet je jasan!!!!!!

poz od jagodinaca!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, da rezimiramo... Demether bas i nije najoriginalniji, no ima mnogo takvih bendova i u svetu koji su uspeli pa zasto ne bi i Demether (pogotovo ako imamo u vidu da takav zanr ima dosta publike). Ipak, morali bi definitivno da se uozbilje kao bend, da ustale postavu, i da steknu iskustvo na velikim binama, posto ni napolju, a kamoli kod nas, monitoring nikada nece biti po zelji benda (makar to bilo i na Wacken-u). Jednostavno samo malo vise vezbi za kontrolu glasa, vise rutine... Videcemo za godinu dana kada, nadam se, budemo culi i album...

 

Anyway, nasi su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...