Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Pa, da tu mi je na nekih 200km!!!

 

Demether je odlican bend, samo da se pevacica slatkis ne boji mnogo kad peva, neka pusti glas da popucaju zvucnici ako treba, sta ima veze!!!!!

Mi, Lazarevac team, vas gotivimo nevidjeno, posto smo jedini LA metal bend Claymore izgubili, jer su se zaboga raspali!!! Mozda i skoknete do nas jednom! A?

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHA icon_smile.gif Pa kakve veze sad ima Nightwish sa Demether-om? Nemoj porediti radove bendova iz inostranstva sa radom domacih bendova jer to jednostavno ne moze da se poredi, mada ipak Angels Fall First me jako podseca na Within The Mirror samo sto je opet na AFF bila bolja produkcija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHA icon_smile.gif Pa kakve veze sad ima Nightwish sa Demether-om? Nemoj porediti radove bendova iz inostranstva sa radom domacih bendova jer to jednostavno ne moze da se poredi, mada ipak Angels Fall First me jako podseca na Within The Mirror samo sto je opet na AFF bila bolja produkcija...

To Blacki glumi sarkazam...

samo da se pevacica slatkis ne boji mnogo kad peva

Joj da znas da je slatkis...I`m in love!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav shit...

Hteo sam da odem veceras na svirku Demether-a i vidim da pise da pocinje u 21.00 icon_confused.gif Ma,reko',nece to poceti tada,imam ja vremena.I dodjem ja lepo oko 11,kad ono gotovo wallbash.gif E u kurac...bas shit...Al' dobro,videcu ih neki drugi put orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHA icon_smile.gif Pa kakve veze sad ima Nightwish sa Demether-om? Nemoj porediti radove bendova iz inostranstva sa radom domacih bendova jer to jednostavno ne moze da se poredi, mada ipak Angels Fall First me jako podseca na Within The Mirror samo sto je opet na AFF bila bolja produkcija...

veze Ima zato shto ih kopiraju, il' da pojasnim i uprostim za masovnu populaciju: veze Ima k'o shto ima veze da su 2 i 2 jednako 4, e tako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promocija albuma je sutra 12.1. u Zrenjaninu u klubu "Zid" u 21h. Poziva se Darkwood Zivkovic i ostala kikindska ekipa iz sastava DOWNSTROY da dovuku svoja dupeta iz Kikinde i podrze ZR scenu (zivela Instant karma i OPO icon_cool.gif ). Naravno, svi ostali su dobrodosli, ako im ZR nije daleko icon_biggrin.gif

Ja se u moje ime i ekipe iz DOWNSTROY-a izvinjavam sto nismo bili. Jurili se se potpisi po faxu! Jeste da mi je muzika vaznija ali, jebiga! icon_mad.gif Cujemo se!

 

Eto, vidis Lordgrinderu da se nisam zajebavao u ovom postu... Popravljam se!

 

SUPPORT INSTANT KARMA icon_wink.gif (ovo sam morao)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se u moje ime i ekipe iz DOWNSTROY-a izvinjavam sto nismo bili. Jurili se se potpisi po faxu! Jeste da mi je muzika vaznija ali, jebiga! icon_mad.gif Cujemo se!

 

Eto, vidis Lordgrinderu da se nisam zajebavao u ovom postu... Popravljam se!

 

SUPPORT INSTANT KARMA icon_wink.gif (ovo sam morao)

Nemoj sad...znam ja da ti cekas da obradimo neki Limp Bizzzkit, pa ces onda doci na svirku...

Jump Jump Roll The Skate icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
veze Ima zato shto ih kopiraju, il' da pojasnim i uprostim za masovnu populaciju: veze Ima k'o shto ima veze da su 2 i 2 jednako 4, e tako....

Ne znam kako ljudi ne mogu da shvate da uvek nesto na nesto lici i da to ne znaci da se ljudi kopiraju. wallbash.gif Ako pripada istom pravcu mora da lici. Jebi ga, nije to knjizevnost. Muzika ima ogromne mogucnosti izrazavanja, ali ipak ne tako velike da se izbegnu slicnosti. I na kraju krajeva sta ocekujes od nekog ko ima 20 godina i tek pocinje sa radom? Bitno je da su dobri muzicari, da devojka ima fenomenalan glas (jedina na nasoj sceni ne racunajuci momke), a mladi su naucice vremenom i da prave pesme koje ce drugi da kopiraju (ako ti se vec taj izraz svidja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako ljudi ne mogu da shvate da uvek nesto na nesto lici i da to ne znaci da se ljudi kopiraju. wallbash.gif Ako pripada istom pravcu mora da lici. Jebi ga, nije to knjizevnost. Muzika ima ogromne mogucnosti izrazavanja, ali ipak ne tako velike da se izbegnu slicnosti. I na kraju krajeva sta ocekujes od nekog ko ima 20 godina i tek pocinje sa radom? Bitno je da su dobri muzicari, da devojka ima fenomenalan glas (jedina na nasoj sceni ne racunajuci momke), a mladi su naucice vremenom i da prave pesme koje ce drugi da kopiraju (ako ti se vec taj izraz svidja).

Slazem se u potpunosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako ljudi ne mogu da shvate da uvek nesto na nesto lici i da to ne znaci da se ljudi kopiraju. wallbash.gif Ako pripada istom pravcu mora da lici. Jebi ga, nije to knjizevnost. Muzika ima ogromne mogucnosti izrazavanja, ali ipak ne tako velike da se izbegnu slicnosti. I na kraju krajeva sta ocekujes od nekog ko ima 20 godina i tek pocinje sa radom? Bitno je da su dobri muzicari, da devojka ima fenomenalan glas (jedina na nasoj sceni ne racunajuci momke), a mladi su naucice vremenom i da prave pesme koje ce drugi da kopiraju (ako ti se vec taj izraz svidja).

E, ni ja ne bih mogla da kazem bolje! Dajte ljudima slobode, pa ko nadje put do publike njemu svaka cast!

 

Uzgred, a kakav je bio prvi album Nightwish-a? Mislim da to sve govori. Ida, tip iz Demether-a bolje peva od onog iz Nightwish.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...