Jump to content

Old Man's Child


Ravendark

Recommended Posts

Cuo sam jednu stvar sa njega i onako, sta ja znam, brza je, ali to nije bas po mom ukusu

 

To je zato sto su 'pozajmili' NIK BARKERA (Dimmu, ex-CoF)!! I jeste novi album je veoma brz, majku mu... :twisted:

 

Mozda je album dobar, nisam ga cuo, ali po onome sto ovde cujem MORA da je dobar!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma novi album je remek-djelo melodic black metala biggrin.gifa: van komercijalnih tokova koje daju Borgir, COF, i slični bendovi... produkcija je apsolutno savršenstvo, a još uvijek ima dobre pržane i kec ritmova, bunjar je ludak totalni i odlično je odradio svaku sekundu, gitare kidaju i u nekim trenucima podsjećaju na melodic death u stilu Opeta (mislim na solo)... klavijature su bogovske, super efekti smile.gif ma ko voli imali ovaj stil, mora da čuje "in defiance of existence" biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

..neko,neznam ko, je reko da Old Man's Child pripada onim bandovima sto se cevek nikad neraduje novom albumu ali ipak ima sve cd-e u kolekciji, to je znacilo za mene..... do "In Defiance Of Existence"......pravo melodic black metal remek delo...... dok su svi prosli albumi bili srednje dobri sa puno dobrih ideja, je "In Defiance Of Existence" odlican (fonomenalan) album sa samo jednom-dve ideje koje nisu bas uspele.......svaka stvar je puna headbang rifova, doublebass-a (uopste bubnjevi su pecizno osvirani, neznam da li smem da kazem ali mi se na ovom albumu vise bubnjevi svidjaju od "Ill-Natured ..." gde je (bog) Gene Hoglan svirao)....a i majesti-epic-horror (samo ovako mogu da ih opisem) keyboards, uvak u pozadini ali ipak uvek daju akcenat svakoj stvari.......WOW.....

usvakom slucaju,odlican album samo za preporuciti......ja sam odusevljen....... 9/10.......... :twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Sto se tice albuma , pa svidja mi se Revelation 666 i ponajvise pesma Hominis Nocturna ... medjutim In Defiance Of Existence je takodje dobra stvar i mnogo mi se dopala Felonies of the Christian Art i The Underworld Domains.No stha mislite o solazi na Life Deprived.Otkinuli su ... !!! biggrin.gif

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Old Mens Child je jedan od retkih bendova koji uspeva da

svira muziku jako daleku od oldschool-a, kvalitetnu, veselu i

mračnu u isto vreme. Rifovi su genijalni i svaki album je

savršen na svoj način, a čini mi se da je svaki bolji od

prethodnog, sem što se malo gadno čuju bubnjevi na ovom

novom albumu. Ona pederčina od Barkera ušla u bend i sve

sjebala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...