Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

SerbZmaju ko vama beshe GayMaster ? ( Herr Wolf ?? )

 

Pa sto se moje ekipe tice za sada nas je 2 ili 3 nismo skoro ni pricali o tome.....

 

A sto se tice mog iskustva Storyteller i ad&d 2 ( i poprilcno dobrog iskustva ali na kompu... ;D a to se ne racuna mrred.gif ) ....

 

Ajde videcu ja sa ovim mojima sta se dogadja po tom pitanju...

JA bi pristao da budem GM ali mislim da to nije dobra ideja, posto ipak imam jako malo iskustva....( a i ja sam ovih dana u frci sa vremenom, tako da ima vremena za smisljanje... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki, nishta nisam skontala ko se kome sad obraca??? Nebitno, da pretpostavimo da je poslednji post bio meni upucen (jer se nekako nadovezuje na pitanje, mada jako konfuzno)... Sto se mene tice ako ti mislis da mozes da budes GM nema frke sto nemash iskustva, samo smisli dobru prichu il skini neku s neta, a za pravila no problemo ni nama nikad nisu bila neshto preterano bliska. A sto se vremena tice, veruj mi nisi jedini kome je vreme samo misaona imenica (btw da li je to uopshte misaona imenica, pitanje je sad?) Dakle ako bi smo igrali (mozda, maube, chista pomisao...) mogli bismo za raspust 9-19 aprila. Ustvari ja i ne pitah dal ti imash raspust il je tebi svaki dan raspust (prevod: srednja, gimn, fax, starachki dom????) u kojoj si starosnoj fazi :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam raspusten odavno....Inace sam na faxxx-u pivopije.gif

Ja manje vise mogu uvek ( osim sredom biggrin.gif ) ali za vikende nema problema...

Samo mi je narednih par dana frka, ali kako doticni ortak nije bash sa vremenom najbolji, morao bi da vidim sa njim, mada meni to vreme koje si navela odgovara... biggrin.gificon_smile.gif

 

Sto se tice price, to mi je manji problem... biggrin.gificon_smile.gif

Posto mi se cini da ima dovoljno vremna za dogovre, smislicemo vec nesto pametno... icon_rockdevil.gif

P.S. Sto se tice misaonih imenica nemam pojma... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve partije rulaju!!!!!!! Kad je atmosfera takva da se nekoliko sati smejesh tudjoj gluposti ili provalama to je zakon! Jer ja bukvalno ne mogu da zamislim "ozbiljan" FRP . Mislim, da li uopshte "ozbiljni" ljudi i igraju FRP? Biti ozbiljan je smooooor! E da i koja je ovo fora sa menjanjem sajta, vishe mi se svidjalo ono pre??? icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve partije rulaju!!!!!!! Kad je atmosfera takva da se nekoliko sati smejesh tudjoj gluposti ili provalama to je zakon!

Dve sessije smo odigrali, posle prve su me strashno bolele jagodice od smejanja, a posle druge stomak jer smo igrali nekih 12h..

 

L posecuje neko ovu temu uopcje od stare (zapostavljene, Wolfove) ekipe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znash nije ti losha ideja....... Moracu konachno da krenem sa

"Velikim lovom", knjiga mi stoji od zimskog raspusta. Ovo je strashno, ja bukvalno u toku shkole nemogu nishta da prochitam, ili da totalno batalim uchenje pa da se posvetim potrazi za "duhovnim mirom"....... E definitivno cu to da uradim, and Iwill find my peace.... TNX.

BTW DON'T MISS REOPENING KST!!!!!!!!!!!

mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Edited by Queen of Destruction

Share this post


Link to post
Share on other sites

propustio sam reopening.. ;))) ali sutra idem po chlansku kartu, ako su je sachuvali..

ako bog da da pochnem da uchim, bicu previshe zauzet za josh jednu frp ekipu, ali mislim da cete imati dovoljno ljudi.. pitajte serbzmaja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto s tice icenja, kad se stigne, shto se tice ksta odoh ovih dana po kartu, a sto se tice Salvatorea i Drizzt-a ( za boyshy ) poslacu ti kad uplatim net, ne mogu preko hotmaila da ti saljem , prevelik je fajl....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...